Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30kajman 32
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Trochę ostatnio mało słuchałem poza tym, na co zamierzałem głosować, więc nie robiłem dodatkowych dziesiątek, ale ostatnio było trochę lepiej i oto najnowsza.
10. Michael W Smith - Awesome God
Soundgarden - Black hole Sun
A co mi tam - niech będzie ex-aequo
9. Sly and the Famly Stone - Papa was a rolling stone
8. Smash Mouth - I'm a believer
Pewnie także z sympatii do Shreka
7. The Soft Machine - The man who waved at trains
6. Pearl Jam - Rival
Mój zdecydowanie numer 2 Pearl Jam
5. Spandau Ballet - Gold
Dla mnie to niesamowita perełka w raczej przeciętnej karierze Spandau Ballet
4. Spooky Tooth - I'm a walrus
Świetna wersja świetnego utworu Beatlesów
3. The Soft Machine - Chloe and the pirates
No to jest już bardzo mocno ujazzowiony kawałek, ale ja uwielbiam takie rzeczy
2. Pearl Jam - Sleight on hands
Ciekawostką jest to, że moje 2 ulubione utwory Pearl Jam to dwie kolejne piosenki z jednej płyty.
1. Spooky Tooth - Evil woman
Z tego co pamiętałem, to ST kojarzył mi się przede wszystkim ze znakomitą przeróbką Beatlesów, a tutaj nagle coś, co mnie całkiem powaliło.
24.06.2007 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Cytat:1. Spooky Tooth - Evil woman
Z tego co pamiętałem, to ST kojarzył mi się przede wszystkim ze znakomitą przeróbką Beatlesów, a tutaj nagle coś, co mnie całkiem powaliło.
To przeróbka piosenki E.L.O.? Icon_smile2
24.06.2007 02:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Gary napisał(a):
Cytat:1. Spooky Tooth - Evil woman
Z tego co pamiętałem, to ST kojarzył mi się przede wszystkim ze znakomitą przeróbką Beatlesów, a tutaj nagle coś, co mnie całkiem powaliło.
To przeróbka piosenki E.L.O.? Icon_smile2
Myślę, że za komentarz wystarczy informacja, że nagranie pochodzi z płyty Spooky Two z 1969 r.
25.06.2007 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):To zależy jaki gotyk Icon_wink2 Akurat Nightwish i WT reprezentują ten rodzaj gotyku którego nie trawię, wolę jego bardziej mroczne odmiany Icon_wink2
a mógłbyś podać przykłady tej bardziej mrocznej odmiany. Ja chyba wolę i mniej mroczną i tą bardziej, ale ciekawi mi, czy odbieramy to tak samo.
Parę przykładów masz na mojej liście Icon_wink2 czyli na przykład moje ulubione "Typy" albo Paradise Lost (oni co prawda grali w różnych stylach, ale najnowszy album jest jak najbardziej gotycki), lubię też np. Moonspell i Tiamat, ale z drugiej strony są zespoły które są aż zbyt gotyckie i przez to nie bardzo mi odpowiadają, jak np. Therion albo Lacrimosa. Generalnie rzeczywiście gotyk to nie mój ulubiony styl, najbardziej lubię takie zespoły które łączą go z innymi rodzajami muzyki (np. TON). To tak w skrócie Icon_smile2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
26.06.2007 10:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  30kajman 34 z 6.07.07 kajman 40 8 502 13.07.2007 01:06 AM
Ostatni post: Konrad
  30kajman 33 z 29.06.07 kajman 20 4 723 02.07.2007 12:00 AM
Ostatni post: kajman
  30kajman 31 kajman 13 3 576 15.06.2007 11:37 PM
Ostatni post: gabram

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości