Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30kajman 32
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
30kajman 32
No i znowu moja poczekalnia. Tym razem na sam początek. A skoro tak, to na początek mały komentarz. W zestawieniu głównym jest tylko jedna zupełnie nowa piosenka, więc wszystkie wypadki z listy są spowodowane osłabieniem pozycji tych piosenek w stosunku do innych. Podejrzewam, że niektórych zaskoczy obecność tutaj Ery retuszera, która jakoś u mnie nie zaskoczyła i nawet do 40 miejsca nie zdołała dotrzeć. Zaskakująco słabo spisali się Gołębi Detektywi, który tydzień temu pojawili się w 50 znikąd, żeby zaraz z niej wypaść. Mamy tutaj dwie zupełnie nowe piosenki. Wystartowały powoli, ale może za tydzień wskoczą do 50, bo różnice są naprawdę minimalne.
Uwaga! Dla informacji zaznaczyłem na czerwono piosenki, które opuściły 50, a na niebiesko absolutne nowości.
48. 5 ERA RETUSZERA - Nosowska
49. 2 STEER - Missy Higgins
7 BIG WHEEL - Tori Amos
2 BRAINSTORM - Arctic Monkeys
46. 12 FINALLY MADE ME HAPPY - Macy Gray
SLEEPWALKER - Megadeth
SAME JEANS - The View
10 NIE NIE BĘDZIE NAS - Naiv
50. 1 I'M NOT SORRY - The Pigeon Detectives
4 ALINKA - Pogodno
10 REHAB - Amy Winehouse
IT'S NO OVER - Chris Daughtry
I WISH I COULD WHAT HOVE YOU MORE - Candie Payne
4 MY HUMPS - Alanis Morisette
BETERR THAN ME - Hinder
14 THE KILL (BURY ME) – 30 Second To Mars
HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
ON CALL - Kings of Leon
FOLLOW THE COPS BACK HOME - Placebo
4 SWEET SACRIFICE - Evanescence
2 SEE IT LIKE A BABY - Marillion
NIUE - Husky
7 SET THE FIRE TO THE THIRD BAR – Snow Patrol & Martha Wainwright
AGAIN & AGAIN - The Bird And The Bee
WHISTLE FOR THE CHOIR - The Fratellis
wypadło jeszcze:
5. 3 FOR THE GREATER GOOD OF GOD - Iron Maiden
Strasznie bolesny to spadek z piątego miejsca poza poczekalnię, ale i tak obecność w poprzednim tygodniu zawdzięczała pobytowi w 10 tydzień wcześniej.
Zostały mi tylko 3 piosenki do przesłuchania czyli jakieś pół godziny muzyki i będę mógł już wrzucać jutrzejsze zestawienie. Właściwie wiem już wszystko, chyba, że zdarzy się cud, na który jednak nie liczę. No w każdym razie zdradzę teraz, że są 3 nowości w tym dwie w 20, obie bardzo zaskakujące. Pierwszej jeszcze nie znałem w poniedziałek, a druga (wyższa) to niesamowity skok z poczekalni (gdzie ja w zeszłym tygodniu miałem uszy). No i jest jeszcze szokujący powrót do 10 po 15 tygodniach przerwy.
21.06.2007 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
kajman napisał(a):HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
do tej pory nic nie pisalem o tym kawalku, ale teraz... no coz, sympatycy tego nagrania moga sobie ostrzyc zeby na kolejne notowanie mojej listy Icon_smile2.
21.06.2007 07:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
No i wrzucam pięćdziesiątkę. Jeżeli cud się zdarzy, to wprowadzę korekty. Mamy 3 nowości i los każdej był inny. Najniższa chyba z 10 tygodni grzała się w poczekalni i w końcu weszła do 50. Najwyższa tydzień temu debiutowała w poczekalni, a teraz skoczyła na 13. Trzecia to kompletna nowość, którą znam od poniedziałku lub wtorku.
W dziesiątce zmian bardzo niewiele. Byłoby jeszcze mniej, gdyby nie usunięcie z zestawu ze względów regulaminowych Iron Maiden. Natomiast jedna piosenka zasługuje na szczególną uwagę. Zadebiutowała na miejscu 10, w następnym tygodniu spadła poza 20 i przez pewien czas znajdowała się nawet w 5 dziesiątce. I tydzień temu niespodziewany skok na 16, a teraz zaskakujący powrót do 10 po 15 tygodniach przerwy. I jest to jedna z dwóch najstarszych piosenek w zestawieniu, bo pochodzi chyba z 2005 roku.
Właśnie skończyłem opisywać 2 dziesiątkę i wróciłem tutaj, żeby napisać, że cud się nie zdarzył. Right in two po raz siedemnasty znalazł się na 1 miejscu.
1. 1. 20 RIGHT IN TWO - Tool
2. 2. 10 EARTH INTRUDERS - Bjork
3. 3. 4 LIGHTS - Archive
4. 4. 12 SALALA - Anguelique Kidjo & Peter Gabriel
5. 6. 9 MOTOREK - Grzegorz Turnau
6. 7. 7 SCHIZOFRENIA - Coma
7. 8. 18 VERMICIDE - The Mars Volta
8. 16. 17 GLOSOLI - Sigur Ros
9. 9. 22 SHY BOY – Katie Melua
10. 10. 7 ICKY THUMP - The White Stripes
Wprawdzie 11 miejsce pozostało bez zmian, ale wspomnę o nim, bo Bombonierka już ponad 30 tygodni jest w moim zestawieniu. Na 13 jest ten olbrzymi skok z poczekalni. Frozen to 3 piosenka Within T na mojej liście, ale poprzednie nie dotarły tak wysoko. Ania Teraz i tu przezwyciężyła kryzys z zeszłego tygodnia i poszła w górę. Ciągle poprawiają pozycję Negatywne Typy, ale będzie ciężko o kolejny awans, szczególnie że kolejny awans zanotował Fair To Midland i... Gary na ostatnią listę wrzucił Rag and bone, piosenkę usłyszałem i zadebiutowała na miejscu 20.
11. 11. 31 BOMBONIERKA - Basia Stępniak-Wilk & Grzegorz Turnau
12. 13. 4 TEENAGERS - My Chemical Romance
13. N. 1 FROZEN - Within Temptation
14. 17. 7 TERAZ I TU - Anna Maria Jopek
15. 14. 7 RUNNING UP THAT HILLS - Placebo
16. 19. 16 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
17. 12. 5 EVERYBODY TAKES A TUMBLE - The Waterboys
18. 20. 11 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
19. 24. 3 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
20. N. 1 RAG AND BONE - The White Stripes
3 z 4 dziesiątek rozpoczynają piosenki o stażu minimum 20 tygodni w moim zestawieniu. Tutaj jest to Bob Dylan. Na 23 i 24 dwie piosenki, które chyba już zawsze będą się dla mnie łączyć. Odbieram je bardzo podobnie i do tego jeszcze debiutowały w tym samym tygodniu (tydzień mniej Hurt jest wynikiem tygodnia w poczekalni). A teraz obie dokonały ponad 10-miejscowych skoków. Dla Band of Horses to wiadomość pewnie szczególnie dobra, bo może wzmocnić jego pozycję na forumowej.
21. 23. 22 THUNDER ON THE MOUNTAIN – Bob Dylan
22. 21. 3 NIEAMERYKA - Mr Zoob
23. 18. 11 SINKIN SOON - Norah Jones
24. 39. 17 THE FUNERAL - Band Of Horses
25. 35. 16 HOUSE CARPENTER - Hurt
26. 31. 14 HUMP DE BUMP - Red Hot Chili Peppers
27. 15. 15 DON'T LOSE YOURSELF - Laura Veirs
28. 22. 3 HOOLIGAN ROOTZ - Vavamuffin
29. 30. 20 THOSE DANCING DAYS ARE GONE – Carla Bruni
30. 26. 9 DEATH OF SAMANTHA - Yoko Ono & Porcupine Tree
Dla odmiany tą dziesiątkę otwiera utwór z 2-tygodniowym stażem. To mocno awansujący Moherowy ninja. W tej 10 są dwa kolejne utwory, które mi wzajemnie siebie przypominają, przy czym akurat Underdogs dosyć boleśnie spadł, a Objects... z kolei ładnie awansowało.
31. 43. 2 MOHEROWY NINJA - El Dópa
32. 25. 6 THE ENEMY - Paradise Lost
33. 34. 9 OUT OF THE SHADOWS - Iron Maiden
34. 28. 2 EVA - Nightwish
35. 27. 4 UNDERDOGS - Manic Street Preachesr
36. 29. 7 SOMEWHERE OVER THE RAINBOW - Katie Melua & Eva Cassidy
37. 33. 13 RAINBOWARRIORS - CocoRosie
38. 45. 6 OBJECTS OF MY AFFECTIONS - Peter Bjorn & John
39. 38. 18 DEKODERY I ANTENY - Kombajn do zbierania kur po wioskach
40. 32. 5 CONSTANT MOTION - Dream Theatre
No i na zakończenie dziesiątka z jedną nowością i dwoma powrotami. Nowość to Blackfield, który na swój debiut czekał dosyć długo. Powroty to Hurt i Melissa Etheridge. Zresztą jest tutaj więcej piosenek, które wypadały i wracały: Dobra Zła Królowa, Coma i Muse.
41. 37. 22 DOWN ON MY KNEES - Ayo
42. 40. 10 FREE MAN IN PARIS - Sufjan Stevens
43. 47. 12 GREEN FIELDS - The Good The Bad And The Queen
44. N. 1 MY GIFT OF SILENCE - Blackfield
45. 42. 3 FUORESCENT ADOLESCENT - Arctic Monkeys
46. 44. 18 KNIGHTS OF CYDONIA – Muse
47. P. 11 DANSE RUSSE - Hurt
48. 41. 8 ZAPRZEPASZCZONE SIŁY WIELKIEJ ARMI ŚWIĘTYCH ZNAKÓW - Coma
49. P. 13 I NEED TO WAKE UP - Melissa Etheridge
50. 36. 6 LOVE ON MY MIND - Sophie Zelmani
21.06.2007 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
najbardziej mi sie podoba piata dziesiatka Icon_cool2
i ciesze sie z takiego skoku El Dupy.
21.06.2007 09:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
no nieźle 10 i 20 The White Stripes i raczej - szczególnie tą 10 - będzie ciężko poprawić Icon_frown
A mnie cieszy najbardziej miejsce 24 i mam nadzieję że to nie ostatnie słowo BOH...
Szkoda że nie piszesz co wypadło bo nie mogłem sobie nijak p[rzypomnieć miejsca nr 5 z ub tygodnia... Już wiem Iron Maiden ... tylko czemu wypadli (nie bardzo wiem skąd ich "wyciągnąłeś"?)?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 09:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
To chociaż jeden White Stripes jest wyżej u Ciebie niż u mnie....na razie. Icon_smile2
Szkoda, że Bjork nie dokonała cudu. W sumie tyle razy na 2 miejscu, że 1 by jej się należało.
Ładny awans "Moherowego Ninjy". Dziś rano słyszałem to w Trójce (1 raz w całości) i nawet mi się spodobało, choć jeszcze nie na tyle, żeby wejść na moją listę. W końcu debiutuje "My gift of Silence", choć nie za wysoko. Dobre i to. Icon_smile2
21.06.2007 10:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):najbardziej mi sie podoba piata dziesiatka Icon_cool2
i ciesze sie z takiego skoku El Dupy.
Nie przewrócę listy do góry nogami. Teraz czekam na ruch Niedźwiedzia.
21.06.2007 11:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Yacy napisał(a):no nieźle 10 i 20 The White Stripes i raczej - szczególnie tą 10 - będzie ciężko poprawić Icon_frown
A mnie cieszy najbardziej miejsce 24 i mam nadzieję że to nie ostatnie słowo BOH...
Szkoda że nie piszesz co wypadło bo nie mogłem sobie nijak p[rzypomnieć miejsca nr 5 z ub tygodnia... Już wiem Iron Maiden ... tylko czemu wypadli (nie bardzo wiem skąd ich "wyciągnąłeś"?)?
Znalezłeś informację o wypadkach w poczekalni? Wypadli, bo macest się wycofał. W poprzednim tygodniu ten los dotknął Magnum, ale piosenki z 10 dostają extra tydzień, ale na tym koniec. Icon_frown
21.06.2007 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Gary napisał(a):To chociaż jeden White Stripes jest wyżej u Ciebie niż u mnie....na razie. Icon_smile2
Szkoda, że Bjork nie dokonała cudu. W sumie tyle razy na 2 miejscu, że 1 by jej się należało.
Ładny awans "Moherowego Ninjy". Dziś rano słyszałem to w Trójce (1 raz w całości) i nawet mi się spodobało, choć jeszcze nie na tyle, żeby wejść na moją listę. W końcu debiutuje "My gift of Silence", choć nie za wysoko. Dobre i to. Icon_smile2
Mam wrażenie, że w tej chwili zdetronizować Toola może tylko jedna piosenka, która jest w tym zestawie najbardziej nieobliczalna. Za tydzień może pójść w górę i może spaść. To Glosoli Sigura Rosa. Ale myślę, że jednak górą jego możliwości jest pierwsza piątka, a nawet jeżeli nie, to zabraknie mu czasu, bo być może to miejsce w 10 daje mu ostatnią szansę pojawienia się jeszcze raz na mojej liście. No ale to już nie zależy ode mnie.
21.06.2007 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #10
 
Również jestem zadowolony z debiutu Blackfield, jak i awansu L-Dópy Icon_smile2
A Tool to chyba będzie piosenką roku. Icon_razz

.
22.06.2007 10:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
kajman napisał(a):To Glosoli Sigura Rosa. Ale myślę, że jednak górą jego możliwości jest pierwsza piątka, a nawet jeżeli nie, to zabraknie mu czasu, bo być może to miejsce w 10 daje mu ostatnią szansę pojawienia się jeszcze raz na mojej liście. No ale to już nie zależy ode mnie.
Trzymam kciuki za "Glosoli". Jego los spoczywa chyba w moich rękach... Na szczęście miałem podniebną podróż w tym tygodniu, a to zawsze dobrze służyło Sigur Ros! Icon_wink2
22.06.2007 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
1981 napisał(a):
kajman napisał(a):To Glosoli Sigura Rosa. Ale myślę, że jednak górą jego możliwości jest pierwsza piątka, a nawet jeżeli nie, to zabraknie mu czasu, bo być może to miejsce w 10 daje mu ostatnią szansę pojawienia się jeszcze raz na mojej liście. No ale to już nie zależy ode mnie.
Trzymam kciuki za "Glosoli". Jego los spoczywa chyba w moich rękach... Na szczęście miałem podniebną podróż w tym tygodniu, a to zawsze dobrze służyło Sigur Ros! Icon_wink2
Zgadza się, w Twoich, więc cieszę się, że może jeszcze u Ciebie nie wypadnie.
22.06.2007 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
stavanger napisał(a):A Tool to chyba będzie piosenką roku. Icon_razz
Chyba za wcześnie o tym mówić, ale w ścisłej czołówce będzie na pewno.
22.06.2007 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
kajman napisał(a):Right in two po raz siedemnasty znalazł się na 1 miejscu.
1. 1. 20 RIGHT IN TWO - Tool
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Myślę że to wystarczający komentarz Icon_biggrin3


kajman napisał(a):13. N. 1 FROZEN - Within Temptation
Jak na moje ucho to za wysoki debiut Icon_wink2


kajman napisał(a):16. 19. 16 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
18. 20. 11 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
19. 24. 3 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
25. 35. 16 HOUSE CARPENTER - Hurt
Bardzo mnie cieszą te ruchy Icon_smile2


kajman napisał(a):32. 25. 6 THE ENEMY - Paradise Lost
40. 32. 5 CONSTANT MOTION - Dream Theatre
Ale te już nie Icon_confused


kajman napisał(a):34. 28. 2 EVA - Nightwish
A w tym przypadku cieszy spadek Icon_mrgreen


kajman napisał(a):wypadło jeszcze:
5. 3 FOR THE GREATER GOOD OF GOD - Iron Maiden
Przykra sprawa, w sumie to też moja wina, ale na razie jeden Iron mi na liście wystarczy Icon_wink2


ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):HEART-SHAPPED GLASSES - Marilyn Manson
do tej pory nic nie pisalem o tym kawalku, ale teraz... no coz, sympatycy tego nagrania moga sobie ostrzyc zeby na kolejne notowanie mojej listy Icon_smile2.
W takim razie czekam niecierpliwie [Obrazek: 794.gif] Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
23.06.2007 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Miło widzieć już i tak wysoko nowy singiel TWS. Nie męczy cię ten Tool Icon_biggrin?
Tradycyjnie zmiany nie duże w topie, oprócz Sigur Ross może.
Wysoko też już jest MCR.
Zapomniałem znów Waterboys posłuchać :/ Myślałem też, że MOherowy Ninja znajdzie się wyżej...tak wychwalasz ten kawałek. Green Fields jeszcze do góry Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
23.06.2007 03:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Miło widzieć już i tak wysoko nowy singiel TWS.
Boję się tylko jak będzie wyglądać moja lista, jeżeli inni forumowicze będą wrzucać inne utwory z Icky thumpa.
saferłel napisał(a):Nie męczy cię ten Tool Icon_biggrin?
Wprost przeciwnie, zawszę żałuję, że się już skończył. Mam wrażenie że to kandydat do mojego top 100 wszechczasów, jeżeli taki kiedyś stworzę (a trudno się taqm będzie dostać, bo z 40 miejsc pewnie zajmie King Crimson).
saferłel napisał(a):Tradycyjnie zmiany nie duże w topie, oprócz Sigur Ross może.
No fakt, w czołówce to największy skok, ale następne ruchy powinny być już znacznie mniejsze.
saferłel napisał(a):Wysoko też już jest MCR.
To dobrze, że jest w zestawie do głosowania, to trochę sobie posiedzi. Nie spotka jej smutny los mojego ulubionego utworu z tej płyty.
saferłel napisał(a):Zapomniałem znów Waterboys posłuchać :/
Nie wiem czy Ci się spodoba. Waterboys mają specyficzny styl, a ten utwór do ich najwybitniejszych osiągnięć nie należy.
saferłel napisał(a):Myślałem też, że MOherowy Ninja znajdzie się wyżej...tak wychwalasz ten kawałek.
Moja lista łącznie z poczekalnią to uywory, które uważam za znakomite. A że jeszcze MN w porównaniu z 2000000, które wyrzuciłem po pierwszym przesłuchaniu do śmietnika wypada rewelacyjnie, więc tym bardziej chwalę (zaznaczam przy okazji, że Natalia mnie nigdy nie ruszała).
saferłel napisał(a):Green Fields jeszcze do góry Icon_smile
To u mnie nic dziwnego. Staż piosenki nie ma aż tak dużego znaczenia w moim zestawie.
23.06.2007 07:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):Right in two po raz siedemnasty znalazł się na 1 miejscu.
1. 1. 20 RIGHT IN TWO - Tool
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Myślę że to wystarczający komentarz Icon_biggrin3
Wystarczający.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):13. N. 1 FROZEN - Within Temptation
Jak na moje ucho to za wysoki debiut Icon_wink2
Komentarz przy Evie.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):16. 19. 16 THESE THREE THINGS - Type O'Negative
18. 20. 11 SEPTEMBER SUN - Type O'Negative
19. 24. 3 DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
25. 35. 16 HOUSE CARPENTER - Hurt
Bardzo mnie cieszą te ruchy Icon_smile2
Przyznam się, że się nie dziwię. Tak w ogóle to ja chciałbym, żeby wszystko awansowało...
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):32. 25. 6 THE ENEMY - Paradise Lost
40. 32. 5 CONSTANT MOTION - Dream Theatre
Ale te już nie Icon_confused
...ale coś musi spaść. Myślę, że te piosenki, a szczególnie PL pokażą jeszcze pazury.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):34. 28. 2 EVA - Nightwish
A w tym przypadku cieszy spadek Icon_mrgreen
Z tego co już chyba kiedyś mówiłeś odniosłem wrażenie że gotyk to nie jest typ muzyki, którą lubisz najbardziej. Ja też nie najbardziej, ale jest u mnie jednak chyba plasuje się znacznie wyżej niż u Ciebie. I stąd się bierze, że piosenki w tym stylu dochodzą wysoko, znacznie wyżej niż Ty byś je widział.
p.u.r.h. napisał(a):
kajman napisał(a):wypadło jeszcze:
5. 3 FOR THE GREATER GOOD OF GOD - Iron Maiden
Przykra sprawa, w sumie to też moja wina, ale na razie jeden Iron mi na liście wystarczy Icon_wink2
Wygląda na to, że mi także jeden musi wystarczyć.
23.06.2007 07:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Od Bombonierki mi się już żygać chce. Tool na 1-szym, cóż we wmnie ta piosenka wzbudza obojętne emocje. Archive Lights nie znam więc się zapoznam

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.06.2007 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):Z tego co już chyba kiedyś mówiłeś odniosłem wrażenie że gotyk to nie jest typ muzyki, którą lubisz najbardziej. Ja też nie najbardziej, ale jest u mnie jednak chyba plasuje się znacznie wyżej niż u Ciebie. I stąd się bierze, że piosenki w tym stylu dochodzą wysoko, znacznie wyżej niż Ty byś je widział.
To zależy jaki gotyk Icon_wink2 Akurat Nightwish i WT reprezentują ten rodzaj gotyku którego nie trawię, wolę jego bardziej mroczne odmiany Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
24.06.2007 09:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 656
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
p.u.r.h. napisał(a):To zależy jaki gotyk Icon_wink2 Akurat Nightwish i WT reprezentują ten rodzaj gotyku którego nie trawię, wolę jego bardziej mroczne odmiany Icon_wink2
a mógłbyś podać przykłady tej bardziej mrocznej odmiany. Ja chyba wolę i mniej mroczną i tą bardziej, ale ciekawi mi, czy odbieramy to tak samo.
24.06.2007 10:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  30kajman 34 z 6.07.07 kajman 40 8 630 13.07.2007 01:06 AM
Ostatni post: Konrad
  30kajman 33 z 29.06.07 kajman 20 4 747 02.07.2007 12:00 AM
Ostatni post: kajman
  30kajman 31 kajman 13 3 646 15.06.2007 11:37 PM
Ostatni post: gabram

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości