Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 11.
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Aha, no ja z matematyki słaby jestem i tam straciłem prawie wszystkie punkty, których brakuje mi do 100.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.04.2009 09:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #22
 
saferłel napisał(a):Aha, no ja z matematyki słaby jestem i tam straciłem prawie wszystkie punkty, których brakuje mi do 100.
umysł humanistyczny Icon_wink2 bardzo dobrze Icon_cool2
16.04.2009 09:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #23
 
ku3a napisał(a):no, swój człowiek Icon_mrgreen
o jak miło Icon_mrgreen
Tomekk o saferłelu napisał(a):umysł humanistyczny Icon_wink2
ale 2009 niepoprawnie wymawia. Icon_lol

[dżołk. żeby znowu nie było, że się czepiam. Icon_wink2]
16.04.2009 09:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #24
 
Ale żeście się rozpisali...
uzi napisał(a):acz ogólnie preferuję matematykę, a nie polski.
ku3a napisał(a):no, swój człowiek Icon_mrgreen
Umysły ścisłe :?: Swoi ludzie Icon_cool2 Matematyki to ja się nawet nie mam zamiaru uczyć przed egzaminem Icon_wink2

Saferłel dokładnie to jest tak:
Kaczy1993 w komentarzu do Notowania 3. napisał(a):Do Listy Utworów dorzuciłem jeszcze Listę Płyt, która tworzona jest w bardzo prosty sposób (zliczane są punkty utworów z poszczególnych płyt, które znalazły się na Liście [1. miejsce - 50pkt., 2. miejsce - 49pkt. itd.])

[Obrazek: Kaczy93.gif]
16.04.2009 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #25
 
Kaczy1993 napisał(a):Umysły ścisłe :?:
tak, ale bynajmniej nie przyrodnicze [przynajmniej ja]. Icon_wink2 [precz z biologią!, rzekłam.]
matematyka królową nauk. tyle. Icon_mrgreen
Kaczy1993 napisał(a):Matematyki to ja się nawet nie mam zamiaru uczyć przed egzaminem Icon_wink2
no i prawidłowo - ja się nigdy nie uczyłam matematyki [od 1 klasy podstawówki]. Icon_wink2 i nie zamierzam tego zmieniać. Icon_mrgreen
16.04.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #26
 
uzi napisał(a):[precz z biologią!, rzekłam.]
matematyka królową nauk. tyle. Icon_mrgreen
No to teraz to już pięknie rzekłaś. Na biologii to ja cały wysiłek wkładam w to żeby tam nie zasnąć Icon_biggrin3
uzi napisał(a):no i prawidłowo - ja się nigdy nie uczyłam matematyki [od 1 klasy podstawówki]. Icon_wink2 i nie zamierzam tego zmieniać. Icon_mrgreen
Bo w matematyce nie ma czego się uczyć - to trzeba po prostu widzieć i rozumieć Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
16.04.2009 10:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
Kaczy1993 napisał(a):Na biologii to ja cały wysiłek wkładam w to żeby tam nie zasnąć Icon_biggrin3
ja na biologii bym nie zasnęła, bo jak się sorka wydrze, to martwy by się obudził... Icon_eek2 Icon_mrgreen
Kaczy1993 napisał(a):Bo w matematyce nie ma czego się uczyć - to trzeba po prostu widzieć i rozumieć Icon_wink2
o to to!
[tylko dlaczego tak mało osób w mojej klasie to kapuje? Icon_mrgreen]
16.04.2009 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
A ja się Matematyki muszę uczyć, bo zawsze mi grozi 2 Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.04.2009 08:51 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
Ja też się nie muszę uczyć matematyki. Już. Icon_cool2
17.04.2009 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #30
 
nr 1 zaczyna mi się coraz bardziej podobać
zresztą podium takie nawet, nawet Icon_wink2
uzi napisał(a):46:46 miałam. acz ogólnie preferuję matematykę, a nie polski.
skąd ja to znam Icon_razz Icon_razz Icon_wink2
17.04.2009 04:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
uzi napisał(a):matematyka królową nauk. tyle. Icon_mrgreen
Matematyka jest very piękna. Icon_biggrin3 Ale prawdziwe piękno matematyki to się poznaje później. Ach te pochodne, extrema, ciągi zbieżne, przestrzenie nad ciałem, grupy... Icon_biggrin3 .
18.04.2009 02:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #32
 
kajman napisał(a):Ale prawdziwe piękno matematyki to się poznaje później.
To że jestem dopiero w gimnazjum nie świadczy o tym że jestem na tym poziomie Icon_wink2 Ostatnio bawiłem się na zajęciach dwumianem Newtona i indukcją matematyczną, a z tego co wiem to tego nawet na maturach nie ma Icon_cool2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
18.04.2009 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #33
 
Jest na rozszerzonej, ale ja i tak zdaję podstawę matmyIcon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.04.2009 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 629
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Kaczy1993 napisał(a):
kajman napisał(a):Ale prawdziwe piękno matematyki to się poznaje później.
To że jestem dopiero w gimnazjum nie świadczy o tym że jestem na tym poziomie Icon_wink2 Ostatnio bawiłem się na zajęciach dwumianem Newtona i indukcją matematyczną, a z tego co wiem to tego nawet na maturach nie ma Icon_cool2
No to całkiem miłe rzeczy. Szczególnie indukcja, którą można udowodnić bardzo dziwne rzeczy. Icon_wink2
18.04.2009 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #35
 
Kaczy1993 napisał(a):Ostatnio bawiłem się na zajęciach dwumianem Newtona i indukcją matematyczną
Niutona i indukcję już mam za sobą [I semestr I klasy LO, klasa mat-inf-ang] i wspominam bardzo przyjemnie, zwłaszcza indukcję. Icon_cool2
a teraz mam [w zasadzie to już prawie nie mam, bo został tylko sprawdzian] trygonometrię. Icon_cool2 Icon_cool2 Icon_cool2 uwielbiam funkcje, trygonometryczne też. Icon_cool2 Icon_biggrin3 Icon_mrgreen

jaki fajny offtop matematyczny Icon_cool2 Icon_mrgreen
18.04.2009 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #36
 
uzi napisał(a):I klasy LO, klasa mat-inf-ang
Witam ziomalkę. Jeszcze przez tydzień jestem w klasie mat-inf-ang Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
18.04.2009 06:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #37
 
furbul napisał(a):Witam ziomalkę.
ano witam, zią. Icon_mrgreen
furbul napisał(a):Jeszcze przez tydzień jestem w klasie mat-inf-ang Icon_wink
najlepszy profil. Icon_cool2
18.04.2009 06:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #38
 
uzi napisał(a):
furbul napisał(a):Jeszcze przez tydzień jestem w klasie mat-inf-ang Icon_wink
najlepszy profil. Icon_cool2
A ja się wybieram na mat-inf-fiz Icon_cool2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
18.04.2009 06:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #39
 
Kaczy1993 napisał(a):A ja się wybieram na mat-inf-fiz Icon_cool2
też rok temu planowałam się wybrać, ale:
1. zdecydowanie wolę angielski niż fizykę.
2. już na podstawowej fizyce nie ogarniam co do mnie rozmawia nasz nauczyciel. a co to by było gdybym poszła na fiz. rozszerzoną? yh, wolę nie myśleć.

powinnam pójść na mat-fiz, bo angielski generalnie teraz mam "rozszerzone początki" [tak to jest, jak w podstawówce dzielą dzieci na klasy A i B z niemieckim i C i D z angielskim Icon_evil ], ale cieszę się, że poszłam na angol.
18.04.2009 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Ta, z tego co się orientuje to angielski zawsze jest na poziomie rozszerzonych początków. Przynajmniej ja mam takie wrażenie, chociaż w klasie jestem jedyną osobą co ma 6 (teraz był mój czas na pochwalenie się Icon_lol ...no i 5 też nikt nie ma)

A tak w ogóle ostatnio udało mi się dobrze napisać kartkówkę z chemii i będę miał pozytywną ocenę na koniec. A z trudnego spr z matematyki dostałem 2. Hura Icon_biggrin3

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.04.2009 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości