Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 127 z 17.04.09
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Coraz mniej mamy wspioólnych kawałków na liście. Cieszy ze gdzies tam daleko jest Indios Bravos.
Lubię też "Piwko" no i oczywiście "All Nightmare Long"

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.04.2009 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
tadzio3 napisał(a):1. Coraz mniej mamy wspólnych kawałków na liście.
2. Cieszy ze gdzies tam daleko jest Indios Bravos.
3. Lubię też "Piwko"
4. no i oczywiście "All Nightmare Long"
1. To dziwne, bo w klimatach w wielu miejscach jesteśmy podobni.
2. To pierwszy ich kawałek, który naprawdę mi się podoba, od czasu Wolnej woli.
3. Ja lubię i Piwko i piwko. Icon_mrgreen
4. Tylko dlaczego trójkowicze tego nie lubią? Za ostre?
23.04.2009 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
 
kajman napisał(a):5. Zapytam na wszelki wypadek: do CC czy do C/C?
Znam to drugie, a do sieci tych sklepów nie zaglądałem przyznam się... Icon_lol
kajman napisał(a):Ja już wiem, ale niech to zostanie tajemnicą przez jakieś 2 dni.
Czyli najwyzej ...mnie to wystarczy włącznie z odniesieniem się do ZDC .
23.04.2009 01:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Ja już wiem, ale niech to zostanie tajemnicą przez jakieś 2 dni.
Czyli najwyzej ...mnie to wystarczy włącznie z odniesieniem się do ZDC .
Nie chwytam... szczególnie tego ZDC.
23.04.2009 01:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
 
kajman napisał(a):Nie chwytam... szczególnie tego ZDC.
Chodziło mi o watek Zabawa dla chetnych Icon_smile2
23.04.2009 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Ja już wiem, ale niech to zostanie tajemnicą przez jakieś 2 dni.
Czyli najwyzej ...mnie to wystarczy włącznie z odniesieniem się do ZDC .
Jeżeli to ma być najwyższa nowość, to jaki zespół według Ciebie może przypominać, a już szczególnie mnie interesuje, jak instrument z jakim mi się myli?
23.04.2009 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
kajman napisał(a):1. To dziwne, bo w klimatach w wielu miejscach jesteśmy podobni.
Rzeczywiście, klimaty podobne, ale wykonawcy inni Icon_wink2
kajman napisał(a):2. To pierwszy ich kawałek, który naprawdę mi się podoba, od czasu Wolnej woli.
Cała płyta jest ciekawa i trochę odmienna od poprzednich
kajman napisał(a):3. Ja lubię i Piwko i piwko.
I w tym zdecydownanie się zgadzamy Icon_mrgreen
kajman napisał(a):4. Tylko dlaczego trójkowicze tego nie lubią? Za ostre?
Że nie lubią to za mocno powiedziane, bo gdyby tak było nigdy by nie weszła na listę, a przeciez jest w tej drugiej dziesiatce. Ale oczywiście zapewne utwór za ostry dla wielu. Nigdy tego typu utwory nie były wielkimi przebojami.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
25.04.2009 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
tadzio3 napisał(a):
kajman napisał(a):1. To dziwne, bo w klimatach w wielu miejscach jesteśmy podobni.
Rzeczywiście, klimaty podobne, ale wykonawcy inni Icon_wink2
kajman napisał(a):2. To pierwszy ich kawałek, który naprawdę mi się podoba, od czasu Wolnej woli.
Cała płyta jest ciekawa i trochę odmienna od poprzednich
kajman napisał(a):3. Ja lubię i Piwko i piwko.
I w tym zdecydownanie się zgadzamy Icon_mrgreen
kajman napisał(a):4. Tylko dlaczego trójkowicze tego nie lubią? Za ostre?
Że nie lubią to za mocno powiedziane, bo gdyby tak było nigdy by nie weszła na listę, a przeciez jest w tej drugiej dziesiatce. Ale oczywiście zapewne utwór za ostry dla wielu. Nigdy tego typu utwory nie były wielkimi przebojami.
1. Nie można mieć wszystkiego. Ale tak jest nie tylko tutaj. Oglądam sobie głosowanie na PTWC w sąsiedztwie i widzę na wielu listach prawie same świetne piosenki, a zgodność wynosi kilka/50, czasami nawet zero.
2. Gdyby mi starczało czasu na płyty (no i miejsca na dysku)... Dostałem wylinki do 4, na których bardzo mi zależy i nawet nie bardzo już pamiętam, gdzie one są.
3. Co do piwka, to chyba mieliśmy razem okazję je praktykować. Icon_wink2
4. Tu nie mam pewności. Pewne utwory bardzo ostre moim zdaniem zachodziły znacznie wyżej.
26.04.2009 12:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
kajman napisał(a):1. Nie można mieć wszystkiego. Ale tak jest nie tylko tutaj. Oglądam sobie głosowanie na PTWC w sąsiedztwie i widzę na wielu listach prawie same świetne piosenki, a zgodność wynosi kilka/50, czasami nawet zero.
Cały urok głosowania. Najlepiej jest jak się mimo że nie głosowało na dane utwory to cieszy się z ich obecności
kajman napisał(a):3. Co do piwka, to chyba mieliśmy razem okazję je praktykować.
Nie chyba, a na pewno Icon_wink2
kajman napisał(a):Tu nie mam pewności. Pewne utwory bardzo ostre moim zdaniem zachodziły znacznie wyżej.
Jeżeli tak było, to były to badzo rzadkie wypadki. Pamiętam "Frantic" był w top 10, ale bardzo krótko.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
26.04.2009 07:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
tadzio3 napisał(a):Jeżeli tak było, to były to badzo rzadkie wypadki. Pamiętam "Frantic" był w top 10, ale bardzo krótko.
Ja nie myślałem tylko o Metallice, a pierwszym skojarzeniem było Welcome to the jungle.
27.04.2009 04:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Ja też nie myslałem o Metallice, ale ona w zasadzie reprezentuje najcięższy styl muzyczny w Trójce. "Welcome To the Jungle" rzeczywiście wysoko, ale jest to raczej hard rock niżeli metal

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
27.04.2009 04:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości