Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Pink Floyd
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #41
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
(18.04.2019 11:21 AM)EVENo napisał(a):  
mike napisał(a):Brain Damage
We wszystkich Topach, czy to swoich, czy wspólnych, ten utwór jest dla mnie najbardziej problematyczny, bo bez "Eclipse" jest bezwartościowy Icon_razz2 W swoich Topach mogę nagiąć reguły i wrzucić te dwa utwory do jednego worka, ale tutaj tak się nie da Icon_razz2

a dla mnie sam przez siebie jest wspaniały, "Eclipse" go dopełnia i po cichu liczę, że ktoś jeszcze zgłosi Eclipse Icon_smile
18.04.2019 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #42
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
In The Flesh
Mother
18.04.2019 11:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #43
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
EVENo napisał(a):We wszystkich Topach, czy to swoich, czy wspólnych, ten utwór jest dla mnie najbardziej problematyczny, bo bez "Eclipse" jest bezwartościowy
coś jak Pseudo Silk Kimono + Kayleigh? Icon_wink
18.04.2019 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #44
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
thestranglers napisał(a):coś jak Pseudo Silk Kimono + Kayleigh?
Nie wiem, od Marilliona znam tylko Kayleigh, a i to jest dużo powiedziane, bo po prostu słucham tego raz na rok w Trójce zastanawiając się dlaczego tak średnia piosenka jest tak wysoko Icon_wink

Radio Epsilon
18.04.2019 11:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #45
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
O, to posłuchaj kiedyś z tym 'intro' przed, a może zmienisz zdanie. Icon_wink

I pomieszałem we wcześniejszym poście, bo ww. nagrania same w sobie jednak mają dla mnie wartość. No ale praktycznie poznałem je razem, więc u mnie są tak 'liczone'.
18.04.2019 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #46
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Komuś brakuje czegoś w zestawie? Jakby co to mogę zgłosić. Icon_smile
18.04.2019 12:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #47
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Ależ oczywiście. Icon_razz2

(17.04.2019 01:10 PM)Artur.O napisał(a):  POMOC DLA TYCH, CO CHCĄ DARMOWE 2 PUNKTY

A tak na serio to liczę, że pomoże to głosowaniu jako całemu, kogoś tym przekonam, i trochę te piosenki ździałają. Icon_smile

psychodela:
Arnold Layne (niealbumowy singiel, 1967)
See Emily Play (niealbumowy singiel, 1967) - dwa kultowe single z tamtej epoki
Set the Control for the Heart of the Sun ("A Saucerful of Secrets", 1968) - hipnotyzujący i już całkiem flojdowo brzmiący utwór - więcej Gilmoura, mniej Barretta, niesamowicie tajemnicze i klimatyczne; kolejne arcydzieło

soundtracki i rock kosmiczny:
The Nile Song ("More", 1969)
Ibiza Bar ("More", 1969) - Pink Floyd grające metal? bardzo proszę!
One of These Days ("Meddle", 1971) - płyta otwiera się i zamyka prawdziwym space rockowym odlotem. Zakończenie już jest zgłoszone, to teraz otwarcie. Icon_smile
San Tropez ("Meddle", 1971) - miłe i wakacyjne

tzw. prog rock:
już wszystko co najlepsze jest zgłoszone Icon_wink

późniejsze rzeczy:
tu również sporo zgłoszeń już padło
Learning To Fly ("A Momentary Lapse of Reason", 1987) - ale to tak na siłę, bo to pewniak, ale nie lubię tego pop-rockowego okresu PF

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
18.04.2019 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #48
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
(18.04.2019 12:21 PM)Starless napisał(a):  Komuś brakuje czegoś w zestawie? Jakby co to mogę zgłosić. Icon_smile
Wprawdzie jeszcze nie zgłaszałem w swoim imieniu, a z Mother już mnie Aro wyręczył, ale gdyby ktoś wrzucił Not Now John, to byłoby fajnie Icon_razz2
Ale jak mówię, jeszcze nie zgłaszałem swoich, więc może nie powinienem o to prosić Icon_razz2
PS. A gdybym miał coś wybrać z listy Artura to San Tropez Icon_wink (ewentualnie One of These Days)

Radio Epsilon
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2019 12:33 PM przez EVENo.)
18.04.2019 12:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Starless Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 217
Dołączył: Apr 2015
Post: #49
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Nie chciało mi się czytać wcześniejszych postów. Icon_wink

Zatem wybieram:
Set the Control for the Heart of the Sun
Not Now John
18.04.2019 12:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Starless już wybrał, a ja właśnie ustawiłem top 10 moich braków.
Several Species Of Small Furry Animals Gathered Together In A Cave And Grooving With A Pict
The Narrow Way
The Trial
Grantchester Meadows
Shine On You Crazy Diamond ((Part VI - IX))
Don't Leave Me Now
Is There Anybody Out There
The Post War Dream
In The Flesh?
Another Brick In The Wall Part 1

Jakby komuś coś się nie zgadzało to zapewniam, że nie ma tu żadnej pomyłki.
18.04.2019 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #51
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Starless napisał(a):Set the Control for the Heart of the Sun
propsuję Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
18.04.2019 02:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #52
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Aro napisał(a):In The Flesh
kajman napisał(a):In The Flesh?
Ciekawe, dwa utwory dzieli tylko jeden znak zapytania! Icon_lol

Po kilku dniach bycia w tym wątku przynajmniej już orientuję się, który utwór jest z jakiego okresu grupy, a nawet z której płyty. Icon_eek

kajman napisał(a):Another Brick In The Wall Part 1
Wiedziałem, że kajmanowi będzie bardziej brakowało tej jazzującej części ich wielkiego przeboju. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
18.04.2019 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Trójkę też bym chętnie zobaczył, ale jest dalej na liście życzeń. Dwójka jest w moim odczuciu zdecydowanie najsłabsza.
18.04.2019 09:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #54
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
"Atom Heart Mother" a ten utwór to rozumiem ta ponad 23-minutowa suita z płyty z 1970 roku pod tym samym tytułem?

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
18.04.2019 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #55
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Tak Icon_razz

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
18.04.2019 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #56
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Pigs (Three Different Ones)
Young Lust

Radio Epsilon
19.04.2019 04:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #57
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Głosy lecom Icon_lol Ja ciągle liczę na parę zgłoszeń więcej.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
19.04.2019 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #58
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Jeszcze zdaje się kilka osób zapomniało (przez święta?) zgłosić swoich propozycji. Icon_eek
I rozumiem, że od dzisiaj będą to zgłoszenia za jeden punkt, bo nie wyobrażam sobie, że termin tychże nie zostanie wydłużony! A też bez tych zgłoszeń, top PF wydaje się być niepełnym... Wow

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.04.2019 08:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #59
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
Sundrajta napisał(a):I rozumiem, że od dzisiaj będą to zgłoszenia za jeden punkt
Nie ma czegoś takiego w tej zabawie... Icon_wink

Sundrajta napisał(a):nie wyobrażam sobie, że termin tychże nie zostanie wydłużony
a jednak

Sundrajta napisał(a):A też bez tych zgłoszeń, top PF wydaje się być niepełnym...
w przeszłości nie takie już tu bywały sytuacje, a utworów jest i tak bardzo dużo
23.04.2019 08:52 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #60
RE: Mychartsowy Top Pink Floyd
thestranglers napisał(a):Nie ma czegoś takiego w tej zabawie...
A mnie się wydaje że były już precedensy? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
23.04.2019 08:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości