Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrażarka
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #61
 
Cytat:Tylko jak ktoś zechce powrócić to jego lista trafi na koniec listy, a nie powróci na swe poprzednie miejsce
To chyba nie jest coś okropnego...
03.05.2009 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #62
 
No właśnie, też się zastanawiam po co robić z igły widły Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
03.05.2009 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
kajman napisał(a):
bear napisał(a):Gary napisał mi że lista jest, tylko nie ma czasu na mycharts.
Myślę że tu wróci.
Zastanawiam się, co znaczy, że lista jest. Bo jeżeli w jakiejkolwiek formie elektronicznej, to może niech ją tylko wrzuca w formie surowej. Ja przynajmniej wolałbym ją oglądać w formie nieobrobionej niż nie oglądać w ogóle.
OK. To będziesz oglądać. Icon_wink2

Nadeszła wiosna, synek już większy i doszedłem do wniosku, że nie chcę żeby te chwile mi uciekły przy komputerze. Wiadomo, że brzdącowi, który już stawia kroki trzeba poświęcić trochę więcej czasu, trzeba wyjść na spacer, trzeba się z nim pobawić samochodzikami itp. Dlatego też początkowo uznałem, że nie interesuje mnie uczestnictwo takie tylko, że raz na tydzień wklejam swoją listę i to wszystko. Ale skoro jest zainteresowanie statystyczne, więc postanowiłem, że będę wklejał swoje notowania. A w sprzyjających (czasowo) momentach może to będzie jeszcze coś więcej.
Pozdrawiam wszystkich. Icon_smile2
09.05.2009 12:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #64
 
uff... to nas przetrzymałeś Icon_wink2 mam nadzieję, że zaległe notowania też się pojawią Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
09.05.2009 12:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #65
 
Super, że wróciłeś do postowania listy. Icon_biggrin3
Ale chyba jeszcze bardziej mnie cieszy decyzja, która spowodowała przerwę w postowaniu. Popieram, pochwalam i w ogóle. Icon_smile2
09.05.2009 04:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
 
abd3mz napisał(a):Ale chyba jeszcze bardziej mnie cieszy decyzja, która spowodowała przerwę w postowaniu. Popieram, pochwalam i w ogóle. Icon_smile2
no raczej Icon_smile2.

ja nic nie pisałem o tym wcześniej, ale również wypatrywałem Twojej listy, Gary Icon_smile2. forum trzeba poświęcać tylko tyle czasu ile potrzeba, nie więcej Icon_wink2.
09.05.2009 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #67
 
No niestety dziś mail poszedł do Kiefera Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.06.2009 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
 
Chyba także powinny pójść maile do Melomaniaka i M@rka. Piszę to z przykrością, ale jednak już ponad 3 miesiące nie postują.
29.06.2009 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #69
 
poszły
Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
29.06.2009 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #70
 
Maile poszły do gabrama (mimo, że sam napisał, że nie będzie postował) i do bigmiśka (konkretnie do niego pw, bo maili nie chciał. Ale skoro tu nie zagląda to pw nie odbierze...)

Wieczorem zamrożę Melomaniak-Moja Lista Przebojów Icon_frown

czy może kogoś nie zauważyłem? Szczególnie proszę kajmana o wskazówki

Na pewno blisko jest Kiefer...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.11.2009 01:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #71
 
Jest duża szansa, że bigmisiek wróci do postowania list na Forum Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.11.2009 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
 
abd3mz, neon.ka i bear też z pewnością nie wrócą

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.11.2009 10:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
 
zapomniałeś o Garym. Wiem, ale to są inne przypadki i pewnie nie będzie sensu nawet wysyłać do nich pw, ale akurat do przesuwania ich do zamrażarki wcale mi się nie spieszy... Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.11.2009 10:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #74
 
To ja mam pomysł. Niech jakiś każdej z tych osób osobisty reprezentant postuje danej osoby listę tak jak jest to z Markiem Niedźwieckim. Icon_razz
02.11.2009 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
 
Paweł napisał(a):To ja mam pomysł. Niech jakiś każdej z tych osób osobisty reprezentant postuje danej osoby listę tak jak jest to z Markiem Niedźwieckim. Icon_razz
Tylko czy te osoby wyraziłyby zgodę?
02.11.2009 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #76
 
kajman napisał(a):Tylko czy te osoby wyraziłyby zgodę?
nie sądzę... i to jest zupełnie inna sytuacja niż z MN. Były prośby o uszanowanie ich decyzji i zróbmy to...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.11.2009 11:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
Z działu "Inne listy" wypadałoby przesunąc do zamrażarki stare tematy które mają ponad pół roku.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
19.11.2009 12:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #78
 
przesunąłem listy, które tworzą/li : Andrew123, Lola i rebellious do zamrażarki. Informację o tym wysłałem im na pw.
Pozwoliłem sobie przesunąć te listy bez całej "procedury", ponieważ każdy z nich zapostował tylko 2 listy i nikt z nich nie miał swojego podforum. Jak zapostują 3 nowe notowania, oczywiście dostaną podfora.

W dziale INNE LISTY zostały tylko zestawienia uzi: Top 100 U2 wg uzi i ZOO, czyli podsumowanie roku 2008 by uzi.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.11.2009 02:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #79
 
Chciałbym Jackowi zgłosić, że chyba czas na przeniesienie do zamrażarki następujących list:
- 1981 chart
- gabram TOPHIT

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2009 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
 
saferłel napisał(a):Chciałbym Jackowi zgłosić, że chyba czas na przeniesienie do zamrażarki następujących list:
- 1981 chart
- gabram TOPHIT
I to już sporo czasu temu, a powinny jeszcze zostać wysłane maile do kiefera, neon.ki, Aboka i chyba jszmilesa.
13.12.2009 02:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości