Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrażarka
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
A mi nie. Mnie zbiera na mdłości jak czytam te wszystkie komentarze na portalach typu last.fm, ludzi, którzy twierdzą, że ich zdanie to jedyna i słuszna prawda... Ostatnio w ogóle krytyka jest w modzie.
19.04.2009 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
prz_rulez napisał(a):ludzi, którzy twierdzą, że ich zdanie to jedyna i słuszna prawda...
ale krytyka nie oznacza, że ten który krytykuje ma rację... I na odwrót - ten który się zgadza też niekoniecznie ma rację ... To po prostu tylko i wyłącznie opinia danej osoby! No bo jak to jest: jeśli sie z Tobą zgadzam to mam rację, a jak mówię inaczej to już nie...? Troszkę to niepoważne Icon_wink2 To po co to Forum i inne , które z definicji mają służyć wymianie myśli, a nie [tylko] przytakiwaniu sobie wzajemnie... albo [co gorsza] nic nie pisaniu...

Wg mnie chyba nikt na tym Forum nie został potraktowany przez nikogo, aż tak by się wynieść... Ale jeśli miał takie odczucie - do którego ma prawo ... no cóż w wolnym kraju żyjemy...

powyższe zdania są tylko i wyłącznie moją opinią, z którą czytający może się nie zgadzać lub zgadzać. A także może on [czytający] wykazać względem niej [tej mojej opinii] tzw. tu-mi-wisizm

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.04.2009 09:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
Yacy napisał(a):jeśli sie z Tobą zgadzam to mam rację, a jak mówię inaczej to już nie...?
Jeśli już, to na odwrót jest :->
Yacy napisał(a):g mnie chyba nikt na tym Forum nie został potraktowany przez nikogo, aż tak by się wynieść...
Powiem tak - czytanie o niemal wszystkich swoich ulubionych utworach, że są koszmarkami, nie jest miłe
19.04.2009 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Greg Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 706
Dołączył: Jul 2007
Post: #44
 
jak nudny byłby świat gdybyśmy wszyscy byli tacy sami Icon_biggrin
krytyka jest świetna, nie zawsze musi być negatywna (i kropka), można coś z niej wywnioskować, ale tylko czasem, nieczęsto, rzadko, najlepiej jest przełknąć ślinę [czyt. nie tykać klawiatury Icon_biggrin] i dalej robić swoje i na tym wychodzi się najlepiej.

[Obrazek: a0de53da-069f-48a8-8dda-a308de7b7d25.jpg]

[Obrazek: logo_gmc500.png]
19.04.2009 10:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adr Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2008
Post: #45
Re: Zamrażarka - ankieta
Yacy napisał(a):2. jeśli przez 3 miesiące nie ma nowych notowań, lista jest przenoszona w całości do zamrażarki,
5. aby wszystko odbyło się fair-play, po tych 3 miesiącach użytkownik dostaje informację na pw o zbliżającym się zamrożeniu. Po miesiącu następuje zamrożenie.
Popieram ideę "zamrażarki", tylko jednego nie potrafię zrozumieć: po co tyle czekać? :?: W praktyce przenoszenie listy będzie następowało po 4 miesiącach, po 17-18 tygodniach!

Miesiąc (lub pięć tygodni) w punkcie 2. zdecydowanie wystarczy, plus dwa tygodnie w punkcie 5 i już.
27.04.2009 09:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
Re: Zamrażarka - ankieta
adr napisał(a):
Yacy napisał(a):2. jeśli przez 3 miesiące nie ma nowych notowań, lista jest przenoszona w całości do zamrażarki,
5. aby wszystko odbyło się fair-play, po tych 3 miesiącach użytkownik dostaje informację na pw o zbliżającym się zamrożeniu. Po miesiącu następuje zamrożenie.
Popieram ideę "zamrażarki", tylko jednego nie potrafię zrozumieć: po co tyle czekać? :?: W praktyce przenoszenie listy będzie następowało po 4 miesiącach, po 17-18 tygodniach!
Miesiąc (lub pięć tygodni) w punkcie 2. zdecydowanie wystarczy, plus dwa tygodnie w punkcie 5 i już.
A ja uważam, że należy dać ludziom trochę czasu. Ewentualnie można byłoby nieco skrócić termin z punktu 2, ale jednak powinien on wynosić minimum 2 miesiące.
27.04.2009 04:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #47
 
Cytat:czytanie o niemal wszystkich swoich ulubionych utworach, że są koszmarkami, nie jest miłe
No niewątpliwie święta racja. Ale jeśli chodzi o twoje listy - z mojej strony większa krytyka to raczej nie grozi, bo mało co znam Icon_wink2.
Ogólnie stosuje taką taktykę, że jak niewiele mi się podoba, to nie wchodzę na taką listę. Własnie z powodu wymienionego przez ciebie - po co mam kogoś dołować, że wszystko jest be.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
27.04.2009 10:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #48
 
kajman napisał(a):Ewentualnie można byłoby nieco skrócić termin z punktu 2, ale jednak powinien on wynosić minimum 2 miesiące.
Wg mnie skracamy do dwóch miesięcy.
28.04.2009 12:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
 
to Gary zaraz będzie zagrożony... ktoś coś wie czemu Go tu nie ma?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.04.2009 12:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #50
 
Yacy napisał(a):to Gary zaraz będzie zagrożony... ktoś coś wie czemu Go tu nie ma?
wysłałem mu wczoraj wiadomość z tym pytaniem, ale jeszcze nie odpowiedział...
28.04.2009 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #51
 
no i jest 1 maja 2009

do tego dnia 12 użytkowników mialo sie zdeklarować czy chcą aktywnie uczestniczyć w forum czy też nie. tylko jedna osoba - Greg - i to raczej nie na skutek mojego maila, a na skutek namowy prz_ruleza, zapostował nową/e listy Icon_smile2
z pozostałej 11-stki nikt nie zapostował nowej list i nie dał jakiegokolwiek znaku. Zgodnie z tym co napisałem w mailu i co ustaliliśmy w tym temacie listy te zostały przesunięte do ZAMRAŻARKI. troche to inaczej wygląda niz sie spodziewałem - bo wydawało mi się, ze te listy nie będą widoczne "n apierwszy rzut oka", ale ... może to i lepiej, że jest tak jak jest... Jednak te 11 osób bylo i jest częścia naszego forum!

Oczywiscie jeśli ktos ma inny pomysł na wygląd tej zamrażarki to czekam na wypowiedzi.

Pierwszy post czyli zasady zamrażania, ponownie uległ zmianie na skutek uwag kilku użytkowników.

pod koniec przyszłego tygodnia tygodnia - jeśli nic się nie zmieni - informacje o zamrożeniu otrzymają:
Paweł
Caligoola
Kiefer

Kolejne list, które niestety "zostały zaniedbane" to listy Garego i m@rka.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2009 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Ja nie rozumiem po co tyle szumu w tym temacie. W końcu to tylko przeniesienie nieakywnych userów do innego subfroum. Zapewne jeżeli będą chcieli wrócić to kilka kliknięć i będa przywróceni. A aktywna część będzie czytelniejsza bo za tłoczno tam ostatni coś jest i w związku z tym mało czytelnie...

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
01.05.2009 11:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #53
 
Gary napisał mi że lista jest, tylko nie ma czasu na mycharts.
Myślę że tu wróci.
01.05.2009 12:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Nie ma co przesadzać. Kiefer nie postuje listy zalezdwie dwa miechy, może też nie ma czasu więc nie popadajmy w skrajności

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.05.2009 12:26 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #55
 
Konrad napisał(a):Nie ma co przesadzać. Kiefer nie postuje listy zaledwie dwa miechy, może też nie ma czasu więc nie popadajmy w skrajności
Tylko że to jest tylko powiadomienie. Lista zostanie ewentualnie zamrożona po kolejnym miesiącu. A z kolei Caligoola zawsze postował nieregularnie i takie przerwy mu się zdarzały.
01.05.2009 02:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
bear napisał(a):Gary napisał mi że lista jest, tylko nie ma czasu na mycharts.
Myślę że tu wróci.
Zastanawiam się, co znaczy, że lista jest. Bo jeżeli w jakiejkolwiek formie elektronicznej, to może niech ją tylko wrzuca w formie surowej. Ja przynajmniej wolałbym ją oglądać w formie nieobrobionej niż nie oglądać w ogóle.
01.05.2009 02:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Nov 2008
Post: #57
 
kajman napisał(a):Zastanawiam się, co znaczy, że lista jest. Bo jeżeli w jakiejkolwiek formie elektronicznej, to może niech ją tylko wrzuca w formie surowej. Ja przynajmniej wolałbym ją oglądać w formie nieobrobionej niż nie oglądać w ogóle.
też bym tak wolał.
01.05.2009 02:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #58
 
kajman napisał(a):Zastanawiam się, co znaczy, że lista jest.
nie wiem jak Gary, ale np. Zbyszu wpisuje do zeszytu i ew. potem wklepuje do excella. Pierwszństwo ma zeszyt! W przypadku Garego raczej zeszyt to nie jest ... No cóż liczę, ze jak będzie słuchał PL TWC to może znajdzie czas, aby zapostować listy/ę. Ciekawe czy GNR jeszcze na 1 Icon_razz.
no chyba, ze nie będzie słuchał...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.05.2009 02:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 688
Dołączył: Jun 2007
Post: #59
 
chris975 napisał(a):Ja nie rozumiem po co tyle szumu w tym temacie. W końcu to tylko przeniesienie nieakywnych userów do innego subfroum.
Zgadzam się. Nie trzeba robić jakichś wielkich szumów z tego, ze ktos zostanie przeniesiony linijkę niżej. Nikt przecież nie usuwa ich z forum.
A przensienie do Zamrażarki jest świetnym pomysłem. Ci co nie postują już dwa miesiace spokojnie mogą sie tam znaleźć. Ja np od poczatku powstania forum zawsze dodawałem każde notowanie.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.05.2009 02:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Tylko jak ktoś zechce powrócić to jego lista trafi na koniec listy, a nie powróci na swe poprzednie miejsce

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.05.2009 02:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości