Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrażarka
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Nie znam się na szczegółach implementacji for internetowych, ale jeśli istnieje opcja umieszczania linków do stron zewnętrznych wśród odnośników do podfor na stronie głównej forum, to sugeruję podlinkowanie tam np. bloga zbysza, strony Grega i innych, którzy prowadzą swoje listy poza forum.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.04.2009 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Listoholik napisał(a):nie za moich czasów Martin był na tym forum, ale też bym chciał, żeby wrócił, bo na żywo bardzo sympatyczny z niego człowiek Icon_smile2
O, to wy się znacie? Icon_smile2

Staram się namówić kuzynki na powrót, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Do jszmilesa i Grega mogę napisać, ale wątpię, że to coś da. A Campariego namawiajcie sami - jak napisalem do niego parę miesięcy na last.fmie, to nie raczył odpowiedzieć Icon_confused
17.04.2009 09:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #23
 
Campariego chyba co jakiś czas namawia Saferłel, ale jak widać bez efektów Icon_wink2
Myślę, że nie powinniśmy nikogo na siłę zmuszać. Jak będą chcieli to sami wrócą Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
17.04.2009 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
mrsap napisał(a):Nie znam się na szczegółach implementacji for internetowych, ale jeśli istnieje opcja umieszczania linków do stron zewnętrznych wśród odnośników do podfor na stronie głównej forum, to sugeruję podlinkowanie tam np. bloga zbysza, strony Grega i innych, którzy prowadzą swoje listy poza forum.
Jestem przeciwny. Jeżeli nie chcą postować tutaj, to uszanujmy ich decyzję.
18.04.2009 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Radziłbym przeczytać komentarze na moim profilu last.fm. Powinny dać do myślenia...
18.04.2009 02:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
kajman napisał(a):Jestem przeciwny. Jeżeli nie chcą postować tutaj, to uszanujmy ich decyzję.
Popieram.
18.04.2009 06:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
Re: Zamrażarka - ankieta
kajman napisał(a):Nie podoba mi się określenie około.
poprawione Icon_wink2
kajman napisał(a):(chociaż myślę, że w przypadku bardzo długiej przerwy - rok czy dwa powinien spaść na koniec kolejki).
tu zostaniemy przy 3 listach. i powrót będzie na poprzednią pozycję!
kajman napisał(a):ale uważam, że czas przeznaczony na zapostowanie kolejnej listy jest za krótki. Miesiąc byłby odpowiedni (zawsze może być na urlopie, chory itp.).
poprawione.
z jednym wyjątkiem... użytkownicy, których listy powinny być zamrożone dziś, dostaną ode mnie powiadomienie o zamrażaniu i termin do końca kwietnia. Wydaje mi się, że tu i wilk się naje i owca będzie nie tknięta Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Mam jeszcze problem czysto techniczny.
z podforami

Tak więc przenoszenie odbędzie się 1 maja!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #28
 
kajman napisał(a):Warunki spełniają listy: (...)Pawła (skoro deklarował odejście).
3 miesiące to 3 miesiące Icon_razz
kajman napisał(a):Jestem przeciwny. Jeżeli nie chcą postować tutaj, to uszanujmy ich decyzję.
zdecydowanie tak!
prz_rulez napisał(a):Radziłbym przeczytać komentarze na moim profilu last.fm. Powinny dać do myślenia...
i co wynika z tych postów? Jszmiles wrócił, a Greg nie... i to ich decyzje.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2009 08:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #29
 
kajman napisał(a):Warunki spełniają listy: ...
tu chyba Jotem3 musi się pojawić... niestety...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2009 09:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
maile poszły do:

Grega,
zbysza,
Campariego,
jotem3,
kAte:*:*sKroLLIcon_biggrin,
Vanessy,
JC,
whatevera5,
Krzemienia,
kuby_m,
mawoja93,
malika

nie przypuszczałem, ze to jest 12 list!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2009 09:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Yacy napisał(a):i co wynika z tych postów? Jszmiles wrócił, a Greg nie... i to ich decyzje.
Nie o to mi chodziło...
18.04.2009 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
wiem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.04.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
To dobrze Icon_wink2
Naprawdę, czasem lepiej zastanowić się nad tym, co się pisze w sieci. Nawet komentarz w internecie może kogoś zranić. Tyle w tym temacie Icon_wink2
18.04.2009 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):Warunki spełniają listy: ...
tu chyba Jotem3 musi się pojawić... niestety...
No fakt, przeoczyłem. Myślę, że on jednak wróci.
19.04.2009 05:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
prz_rulez napisał(a):Radziłbym przeczytać komentarze na moim profilu last.fm. Powinny dać do myślenia...
Z chęcią bym przeczytał, bo chciałbym wiedzieć co z nich wynika. Ale w takiej sytuacji proszę o jakiś namiar (najlepiej konkretny).
19.04.2009 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Przeczytałem i powiem, że nie dało mi to do myślenia. A to dlatego, że to są sprawy dosyć oczywiste. Wiadomo, że obie te listy swego czasu dosyć mocno odbiegały od tutejszej przeciętnej. Oczywiście, że były komentarze negatywne, bo takie siłą rzeczy też muszą się pojawiać. Z zasad tworzenia list też można sobie trochę pożartować (za moje też już sporo oberwałem Icon_wink2 ).
A wszystko się sprowadza to tego, czy dana osoba chce postować listę tutaj i narażać się na komentarze lub ich brak, czy nie ma na to ochoty. Czy panująca tutaj konwencja pasuje mu czy nie.
19.04.2009 06:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
kajman napisał(a):Oczywiście, że były komentarze negatywne, bo takie siłą rzeczy też muszą się pojawiać.
A niby dlaczego muszą?
19.04.2009 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
prz_rulez napisał(a):
kajman napisał(a):Oczywiście, że były komentarze negatywne, bo takie siłą rzeczy też muszą się pojawiać.
A niby dlaczego muszą?
Dlatego, że nie wszystkim wszystkie piosenki się podobają. Zbierałoby mi się na mdłości, gdybym czytał same peany (i myślę, że innym też).
19.04.2009 08:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
A moim zdaniem jak się komuś coś nie podoba, to lepiej, żeby nic nie pisał. O.
19.04.2009 08:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #40
 
Bo krytykę trzeba umieć zarówno pisać, jak i przyjąć.
kajman napisał(a):Zbierałoby mi się na mdłości, gdybym czytał same peany (i myślę, że innym też).
Też.
19.04.2009 08:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości