Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamrażarka
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #81
 
DZIĘKI!

gabram - przeniesiony

1981, kiefer, Abok i jszmiles oraz Krzemień - dostali informacje

tylko nie wiem co z neon.ką... przecież wiadomo, że tu nie wróci... podobnie jak i Gary i abd3mz, u których też minęły 2 miesiące. A bearowi minie jutro... mrsap sam zapowiedział, że tylko do końca roku... nie chciałbym się narzucać skoro takie podjęli decyzje...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.12.2009 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #82
 
odpisał mi już 1981... stwierdził, że mogę przesunąć Jego listę bez czekania ... Skoro tak zdecydował, nie widzę potrzeby czekać do 11.01... I w tym kontekście jeszcze bardziej wydaje mi się, że pw do neon.ki, Garego, abd3mz i beara są narzucaniem się... Gdybym maił cień nadziei, że mogą wrócić... czekam na jakieś opinie.

1981 przesunięty Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.12.2009 04:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
 
Yacy napisał(a):I w tym kontekście jeszcze bardziej wydaje mi się, że pw do neon.ki, Garego, abd3mz i beara są narzucaniem się... Gdybym maił cień nadziei, że mogą wrócić... czekam na jakieś opinie.
Z jednej strony masz rację, a z drugiej brak pytania jest dla mnie pewnego rodzaju nietaktem. Myślę, że jednak wysłać tylko sformułować to nieco inaczej... coś w stylu zdaję sobie sprawę, że... jednak ze względów formalnych...
Nie pamiętałem, że to były tylko 2 miesiące, w związku z tym dochodzą jeszcze abd3mz (jeżeli jednak zdecydujemy się zawiadomić) oraz Krzemień.
13.12.2009 08:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #84
 
myślę, że to co napisał kajman jest dobrym pomysłem.
ale tak ogólnie to: Icon_frown
13.12.2009 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #85
 
no dobrze zrobię tak jak pisze kajman
o abd3mz piszę powyżej, a o Krzemieniu jeszcze wyżej....

ale fakt - tak ogólnie to Icon_frown Icon_frown Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.12.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #86
 
Icon_confused2 Icon_confused Icon_frown
13.12.2009 09:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #87
 
Yacy napisał(a):ale fakt - tak ogólnie to Icon_frown Icon_frown Icon_frown
I cóż ja mogę dodać! Coraz smutniej i puściej. Icon_frown
13.12.2009 11:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #88
 
no Icon_frown

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.12.2009 11:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #89
 
Miejmy nadzieję, że wrócą skoro już tak wiele osób wróciło. Icon_smile2
14.12.2009 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #90
 
Fakt smutno jest i jednoczesnie bardzo się ciesze że nie muszą się juz męczyć .
14.12.2009 09:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
 
Ja i tak mam nadzieję że w końcu (kiedyś) się ponownie połączymy Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.12.2009 04:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #92
 
Aro napisał(a):Fakt smutno jest i jednoczesnie bardzo się ciesze że nie muszą się juz męczyć .
Kurczę... piszemy to wszystko jakby oni odeszli z tego świata. Icon_razz
14.12.2009 04:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #93
 
Gary i Abok dali mi znać, żebym przesunął ich listy.

przesunięte Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.12.2009 12:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #94
 
bear przesunięty Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.12.2009 01:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
 
Pusto się zaczyna robić, a tutaj już wkrótce trzeba będzie wysłać informację do kscha Icon_eek2 i P.U.R.H.-a Icon_frown
Liczę na to, że ksch będzie tu jeszcze postował, niestety P.U.R.H. już raczej nie.
17.12.2009 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
 
Mi jest szczerze mówiąc wszystko jedno, mogę postować i tu, ale po co, skoro wszyscy zainteresowani moją listą przenieśli się gdzie indziej.

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.12.2009 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #97
 
kajman napisał(a):Pusto się zaczyna robić, a tutaj już wkrótce trzeba będzie wysłać informację do kscha Icon_eek2 i P.U.R.H.-a Icon_frown
Liczę na to, że ksch będzie tu jeszcze postował, niestety P.U.R.H. już raczej nie.
Po za tym niedługo odpadną neon.ka i abd3mz...

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.12.2009 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #98
 
p.u.r.h. napisał(a):Mi jest szczerze mówiąc wszystko jedno, mogę postować i tu, ale po co, skoro wszyscy zainteresowani moją listą przenieśli się gdzie indziej.
Ja mimo że nie komentuję zaglądałem i na Twoją listę.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
18.12.2009 12:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 733
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
 
p.u.r.h. napisał(a):Mi jest szczerze mówiąc wszystko jedno, mogę postować i tu, ale po co, skoro wszyscy zainteresowani moją listą przenieśli się gdzie indziej.
Mnie cieszy, że jesteś tam, ale tutaj brakuje prawdziwie rockowych list do Forumowej i z chęcią bym ją podliczał.
18.12.2009 01:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #100
 
Cóż, wygląda na to, że powstało nam konkurencyjne forum Icon_sad Szkoda. Takie rozbicie nie jest dobre. Sam jestem zalogowany na Astrologu, więc nie mam żadnych pretensji do nikogo. Martwi mnie raczej taki ogólny trend odchodzenia z mycharts Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
18.12.2009 09:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości