Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #81
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Swoje głosy przyznali:

Szymek79
soberTOMek
EVENo
Tomekk
Kuba1201
Axew (IMHO)
emigrant (IMHO)
prz_rulez
kolej_grzesiek
mike
Sundrajta
kajman
mr.vingoe
thestranglers
Gaspard
aob80
dejmieeen
Yacy

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.05.2019 11:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #82
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2019 11:59 AM przez Szymek79.)
14.05.2019 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #83
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Czyli zwycięzcę można obstawiać w trójkącie PL - NL - Azerbejdżan... Icon_rolleyes
14.05.2019 12:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #84
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
ciary żenady po zwycięstwie Polski w tym półfinale Icon_lol
14.05.2019 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 432
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #85
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE

Swoje głosy przyznali:
Szymek79, soberTOMek, EVENo, Tomekk, Axew, emigrant, prz_rulez, kolej_gresiek, mike, Sundrajta, kajman, mr.vingoe, thestranglers, Gaspard, aob80, Yacy.

Dziękuję wszystkim za zabawę w tym roku i zapraszam za rok. Icon_smile

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
14.05.2019 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
O, to szybkoIcon_smile
14.05.2019 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #87
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Dzięki za przeprowadzenie plebiscytu i za wyśmienitą prezentację wyników Icon_biggrin

Wkrótce podzielę się swoimi wrażeniami Icon_wink

Radio Epsilon
14.05.2019 01:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #88
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Bardzo dziękuję Szymon za plebiscyt Icon_smile Mój komentarz:

Cytat:01 Mahmood "Soldi" 89
Świetny zwycięzca! Chociaż obawiam się, że na żywo rozczaruje i może przy odrobinie szczęścia załapie się do top10.

Cytat:02 Duncan Laurence "Arcade" 86
Chyba większe prawdopodobieństwo, że wygra. Świetny na żywo. Utwór naprawdę na najwyższym poziomie.

Cytat:03 Zala Kralj & Gašper Šantl "Sebi" 74
Ten duet bardzo mnie ujął w ostatnim czasie. Nie obraziłbym się za taką pozycję w finale.

Cytat:04 Tulia "Fire of Love (Pali się)" 68
Żenada. Dlatego jestem przeciwny uwzględnianiu rodzimych reprezentantów. Będą miały szczęście jak awansują do finału. Piosenka jest koszmarna, one na żywo wcale nie porywają.

Cytat:05 Chingiz "Truth" 61
Zaskoczyła mnie wysoka pozycja Azera. Nie sądziłem, że trafi do forumowiczów. Ja jak najbardziej mu kibicuję w tym roku.

Cytat:06 Lake Malawi "Friend of a Friend" 55
To chyba jeszcze większy szok niż Azer. Nie sądziłem, że tak prymitywny utwór trafi w wasze gusta.

Cytat:07 Luca Hänni "She Got Me" 54
Bardzo chwytliwe. Ciekawe czy Luca w końcu przełamie złą passę Szwajcarów.

Cytat:08 KEiiNO "Spirit in the Sky" 48
Dramat.

Cytat:09 Hatari "Hatrið mun sigra" 48
To jest wielka niewiadoma. Taki słabszy Rammstein. Bardzo kontrowersyjny występ. Ja na początku nie byłem przekonany, ale teraz nawet to lubię.

Cytat:10 Tamara Todevska "Proud" 43
Podobno ma szansę na pobicie rekordu swojego kraju. Dla mnie kompletnie obojętna.

Cytat:11 Jonida Maliqi "Ktheju tokës" 43
To już lepsze niż Macedonia. Gdyby to ode mnie zależało - nie wpuściłbym do finału.

Cytat:12 Nevena Božović "Kruna" 43
Zdecydowanie najlepsze bałkany w tym roku. Najlepszy wokal, prezentacja i utwór.

Cytat:13 Eliot "Wake Up" 40
Nie jest to poziom Belgii do jakiego ostatnio byliśmy przyzwyczajeni.

Cytat:14 Conan Osíris "Telemóveis" 39
Z tym utworem mam największy problem. Świetny w wersji studyjnej, jednak na żywo nieporozumienie. Ciekawe jak odbiorą Conana widzowie.

Cytat:15 Miki "La Venda" 34
Nie grzeje i nie ziębi. Były lepsze utwory w preselekcjach.

Cytat:16 Carousel "That Night" 33
Jeśli ten utwór awansuje to będzie sensacja. Nudne i bez polotu.

Cytat:17 John Lundvik "Too Late for Love" 27
Szwecja miała Wiktorię Icon_sad John jest tylko ok. W Izraelu będzie zapewne bardzo wysoko. Dużo wyżej niż tutaj.

Cytat:18 Katerine Duska "Better Love" 26
Myślę, że w Finale może skończyć w podobnych okolicach. Raczej się nie wyróżnia na tle stawki.

Cytat:19 Leonora "Love Is Forever" 26
Bardzo grzeczna Dania w tym roku. Ładne, życzę finału.

Cytat:20 Bilal Hassani "Roi" 25
Wielka niewiadoma. Niby bukmacherzy dają top3. Ja lubię wersję studyjną. Na żywo raczej wypadnie przeciętnie.

Cytat:21 Sarah McTernan "22" 20
22 Victor Crone "Storm" 18
23 Kobi Marimi "Home" 15
24 S!sters "Sister" 11
25 Michael Rice "Bigger than Us" 10
Bardzo bezpłciowe kompozycje. Niemcy i UK będą się bić o ostatnie miejsce w Finale Icon_wink

Cytat:26 Tamta "Replay" 8
Chyba największe rozczarowanie po próbach. Tamta może buty wiązać Eleni.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.05.2019 03:26 PM przez mike.)
14.05.2019 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #89
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Nie będę nawiązywał do wyników, bo są mi w sumie obojętne (czyli rozczarowujące), no i nie chcę psuć zabawy z oglądania prezentacji. Czytając komentarze pod wynikami półfinałów, oglądanie prezentacji mogłem już sobie darować, więc... SPOILER ALERT Icon_biggrin

Na początek wyłonię moją "dwunastkę", czyli Danię Icon_wink Pierwszy odsłuch Love Is Forever skomentowałem "Trochę jak Lenka albo Zaz, takie Trójkowe w sumie" i w zasadzie już po tym opisie można było podejrzewać, że nic lepszego w zestawie nie znajdę Icon_razz2

Poniżej zaprezentuję takie komentarze "na szybko, na gorąco" dla wszystkich propozycji, układając je (mniej więcej) w kolejności od najlepszego do najgorszego. W niektórych przypadkach widać, jak ewoluowała moja opinia Icon_wink Najlepszym przykładem tego (poza Norwegią) jest Belgia.

Legenda:
O1, O2, O3 - ocena po pierwszym, drugim i trzecim odsłuchu (w skali 1-10)
K1, K2, K3 - komentarz napisany spontanicznie po pierwszym, drugim i trzecim odsłuchu

Norwegia O1 - 1 / O2 - 5 / O3 - 12
K1 - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
K2 - Kicz TV, ale co gorsza wpada w ucho xD
K3 - Jeszczejednazimnalufadlawszystkich

Dania O1 - 7 / O2 - 7 / O3 - 8
K1 - Trochę jak Lenka albo Zaz, takie Trójkowe w sumie
K2 - Fajne, lekkie, klimatyczne i bardzo ładnie zaśpiewane
K3 - Ładne

Albania O1 - 6 / O2 - 6 / O3 - 8
K1 - Fajna kompozycja i przypadająca mi do gustu muzyka
K2 - Fajne, stylowe i wpadające w ucho, sporo się dzieje
K3 - Kapitalna kompozycja

Hiszpania O1 - 6 / O2 - 8
K1 - Pewnie przegrają z kretesem z taką piosenką, ale przynajmniej dostarczą odrobinę pozytywnej energii
K2 - Podoba mi się, wpada w ucho, pozytywne

Azerbejdżan O1 - 5 / O2 - 7 / O3 - 7
K1 - Niezły, ale trochę oklepany pop
K2 - Ejjjj, fajne! Niesamowicie przebojowe
K3 - Wpada w ucho, naprawdę fajne, tylko boję się, że występ na żywo nie będzie taki dobry

Polska O1 - 4 / O2 - 7 / O3 - 6
K1 - Nie oceniam, bo nie potrafię obiektywnie, ale uważam, że jest potencjał. Po teledysku nie do końca widać jaki to jest zespół i co sobą zaprezentuje na żywo. Zespół wyróżnia się na tle innych.
K2 - Naprawdę dawno nie trzymałem tak mocno kciuków za Polskę, choć fanem Tulii nie jestem, to uważam, że jako wybór na Eurowizję ten utwór jest strzałem w dziesiątkę
K3 - Jest OK

Belgia O1 - 4 / O2 - 4 / O3 - 6
K1 - Fajna kompozycja, ale nudna
K2 - Całkiem całkiem, ale dosyć nudne
K3 - Fajne, wcale nie takie nudne

Wielka Brytania O1 - 4 / O2 - 6
K1 - Tu też jest kilka fajnych zabiegów, na pewno dużo lepszych niż upośledzony bit Malty
K2 - Całkiem całkiem

Szwecja O1 - 7 / O2 - 5 / O2 - 6
K1 - Dobra kompozycja, klimat bliższy mojemu, dobrze zaśpiewane… cholera, podoba mi się!
K2 - Refren świetny, ale cała reszta przeciętna
K3 - Refren rewelacyjny, ale cała reszta do mnie nie przemawia

Grecja O1 - 5 / O2 - 5 / O3 - 5
K1 - Fajny pop
K2 - Niezły pop
K3 - Trochę jak Bleeding Love Leony Lewis

Łotwa O1 - 5 / O2 - 5 / O3 - 4
K1 - Fajne, lekkie, klimatyczne
K2 - Fajne, lekkie, ale aż za lekkie
K3 - Niezłe, ale nudne

Mołdawia O1 - 2 / O2 - 6
K1 - Typowo eurowizyjne, oklepane
K2 - Czemu dałem tylko dwójkę? Nie wiem, całkiem przyjemny kawałek

Chorwacja O1 - 3 / O2 - 5
K1 - Typowo eurowizyjne, oklepane
K2 - Niezłe, ale przewidywalne

---

Z pozostałych wybiorę te najciekawsze, bo większość jest skomentowana jak ta Chorwacja, po prostu niewiele ciekawego do powiedzenia. Przeważają opinie typu "Oklepane", "Nijakie i bezbarwne", "Słabe, ale dobrze wykonane" oraz mój ulubiony: "Najgorszy współczesny pop", który był komentarzem do propozycji Włoch, Szwajcarii i Cypru.

Holandia O1 - 4 / O2 - 5 / O3 - 4
K1 - Lepsze coś bliższe brzmieniowo do Imagine Dragons, niż najgorszy współczesny pop
K2 - Całkiem całkiem
K3 - Średnie

Finlandia O1 - 3 / O2 - 6
K1 - Fajny bit, ale oklepany
K2 - W sumie energia jest naprawdę fajna, bit oklepany, ale przynajmniej przyjazny dla ucha

Czechy O1 - 2 / O2 - 4 / O3 - 4
K1 - Słabe i oklepane
K2 - Drugie wrażenie lepsze od pierwszego, ale na Eurowizję to się nie nadaje
K3 - Bardzo modna piosenka, jak dla mnie aż za bardzo

Gruzja O1 - 3 / O2 - 3
K1 - Nie rozumiem, co oni chcą osiągnąć
K2 - Europa nie jest na to gotowa xD

Włochy O1 - 2 / O2 - 3
K1 - Najgorszy współczesny pop
K2 - W sumie nie brzmi aż tak źle, ale piosenka do zapomnienia

Portugalia O1 - 3 / O2 - 3 / O3 - 2
K1 - Słabe, ale ciekawe
K2 - Co?
K3 - Raczej nie, raczej duże nie

Australia O1 - 1 / O2 - 1
K1 - Czy to jest jakaś uwspółcześniona wersja „Trolololo Song”? xD
K2 - Śmieszne, słabe i randomowe

Białoruś O1 - 2 / O2 - 2
K1 - Britney Spears, nie lubię
K2 - Margaret jest ładniejsza

Cypr O1 - 2 / O2 - 2 / O3 - 1
K1 - Najgorszy współczesny pop
K2 - Daję 2, bo to pierwsza propozycja jaką słyszę i po prostu boję się, że kolejne będą jeszcze gorsze
K3 - Teraz już mogę dać 1

Francja O1 - 0 / O2 - 2
K1 - Nie.
K2 - Muzycznie OK, ale nie.

Irlandia O1 - 2 / O2 - 3 / O3 - 3
K1 - Fundacja spełniamy marzenia, będziesz gwiazdą przez jeden dzień
K2 - Bardzo przeciętne, ale z tą dwójką wcześniej przesadziłem
K3 - Bardzo średnie ze słabym tekstem, ale muzycznie tylko średnie

Islandia O1 - 1 / O2 - 1 / O3 - 1
K1 - Plus za oryginalność, jest tu jakaś gatunkowa odmiana. Problem w tym, że dla mnie brzmi to strasznie, jak wiertarka albo odkurzacz.
K2 - Brawo za odwagę, ale jestem na nie
K3 - Na pewno jedna z najciekawszych propozycji, której nie mogę się doczekać na żywo, no ale…

San Marino O1 - 1 / O2 - 3
K1 - Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
K2 - Kicz TV pełną parą, ciuf ciuuuuuf! Jaka szkoda, że odpadną w półfinale.

Macedonia, Malta, Niemcy i Rumunia dostały taką samą opinię: Słabe jak cholera, takie w sumie nic. I ocenę 2.

---

Półfinałów nie obejrzę, ale finał jak najbardziej i jak za starych dobrych czasów będę siedział przed ekranem z zeszytem w ręku i będę zapisywał swoje wrażenia Icon_wink Ciekawe komu oberwie się najbardziej Icon_razz2

Radio Epsilon
14.05.2019 03:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #90
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Jestem zaskoczony i na obecną chwilę bardzo niemiło zwycięzcą. Drugie zaskoczenie jest takie, że w finale głosowałem na utwory z miejsc 2-9! Icon_eek Pozostała moja dwójka też nie jest daleko, więc moje głosy są tożsame z wolą ludu, tylko ten zwycięzca... Icon_rolleyes
14.05.2019 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #91
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Ja żadnych wyników nie widzę. Dopiero z postu mike'a się o nich dowiedziałem. I wygląda to bardzo źle. Top 6 jest fatalny, a jedyny porządny utwór dopiero na miejscu 11.
14.05.2019 04:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #92
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Szymek79 napisał(a):ESC 2019 (Mycharts & IMHO Choice)
wystarczy przecież kliknąć na baner szymkowy, a potem podążać za strzałkami

Btw, przypomniał mi się mój bodajże dzisiejszy sen: zwycięstwo Słowenii. Może nie będzie proroczy, ale ziścił dzisiejsze niewątpliwie zaskakujące osiągnięcie tego utworu u nas.
14.05.2019 07:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #93
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Wyniki I półfinału zaskakujące.
Polsce na pewno tak dobrze nie pójdzie - w cuda nie wierzę.
Myślałem, że Belgia i Grecja będą się bić o prowadzenie w tym półfinale, a tutaj taki zaskok. Bardzo wątpliwa jest taka słowiańska czołówka we wtorek. Icon_lol

Fajnie, że Islandia jest doceniona.


II półfinał ciekawszy. Chociaż od początku faworytem była Holandia, to wyniki ciekawie się rozłożyły. Duncan jednak zremisował z reprezentantem Azerbejdżanu Icon_eek jak przeglądałem wyniki na bieżąco na scorewiz to Holandia prawie cały czas wygrywała.

Bardzo słabo Szwecja - myślałem, że podium II półfinału będzie formalnością...
Norwegia może być czarnym koniem finału Icon_cool
14.05.2019 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 385
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Dopiero jak napisałeś udało mi się zauważyć strzałki, które są kompletnie niewidoczne.
14.05.2019 08:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #95
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Na samym początku oczywiście wielkie podziękowania dla Szymka.

Cytat:WYNIKI PÓŁFINAŁ I
Pozytywne zaskoczenie to bardzo wysoka pozycja Zali i Gašpera. Lubię ten kawałek, ale akurat nie jestem obiektywny, bo w czasie EMA (czyli preselekcji słoweńskich) byłem w Słowenii właśnie Icon_smile I mimo tej ogromnej sympatii trochę szkoda, że "Sebi" spotkało się w tym samym roku z "Kaosem" Raven - naprawdę byłbym ciekaw jak by to skończyło na Eurowizji.
Conan zdaje się być najbardziej dzielącym naszą publikę w pierwszym półfinale.
Darude boję się, że tak zakończy w prawdziwym półfinale. Oczywiście jego utwór nie umywa się do "Sandstormu", no ale uważam, że jest na tyle dobry, by być chociaż na tym 24. miejscu w finale.
No i dochodzimy do San Marino... Mojego ogromnego bólu i żalu. San Marino ma ciągle pod górkę, nie tylko na Eurowizji, ale ogólnie. I zawsze robi za chłopca do bicia i wyśmiewania. Uważam, że to jest naprawdę nie fair :/ A powinno być całkowicie odwrotnie: brawa za ich starania i niepoddawanie się ani na arenie sportowej, ani na muzycznej, pomimo totalnego braku sukcesów.
A utwór Serhata uważam za naprawdę super! A sam wokalista imponuje mi swoją aktywnością na wielu polach, nie tylko muzycznych (zainteresowanych zapraszam na Wikipedię).
Cytat:WYNIKI PÓŁFINAŁ II
Cytat:01 Duncan Laurence "Arcade"
Cały czas nie potrafię zrozumieć pierwszego miejsca u bukmacherów. Co takiego jest w tej piosence? Wytłumaczcie mi proszę. A przy okazji też dlaczego piosenka belgijska jest ZNACZNIE niżej.
Cytat:07 KEiiNO "Spirit in the Sky"
Uch, i pomyśleć, że jeden głos mniej i mogłoby ich nie być w naszym finale...
Mike okazał się zdrajcą Skandynawii, ale za to Thestranglers pozytywnie mnie zszokował Icon_surprised Stwierdzam, że chyba odkupiłeś już swoje winy za Garbage Icon_wink
Cytat:09 Sarah McTernan "22"
Ta piosenka to dla mnie miłe zaskoczenie, bo nie spodziewałem się tego. Bardzo przyjemny pop.
A o szoku z powodu Sergeya już pisałem kiedy indziej.
Cytat:ESC 2019 (Mycharts & IMHO Choice)
Cytat:01 Mahmood "Soldi"
Tego, Stranglersie, nie przewidziałeś Icon_lol Piosenka bardzo na serio, tylko czy uda się to oddać na scenie jak zeszłorocznym reprezentantom Włoch?
Cytat:03 Zala Kralj & Gašper Šantl "Sebi"
Ale jaja Icon_surprised I to bez żadnej dwunasti!
Cytat:08 KEiiNO "Spirit in the Sky"
Jaj, bardzo się cieszę! I ta siódemka od EVENo! Tylko strasznie mi przykro, że traktujesz to na równi z "Zimną lufą" Icon_frown
Aczkolwiek w finale to KEiiNO robili za najbardziej kontrowersyjnych.
Cytat:20 Bilal Hassani "Roi"
Na początku wydawało się, że będzie tu wyżej...
Cytat:23 Kobi Marimi "Home"
24 S!sters "Sister"
25 Michael Rice "Bigger than Us"
Jak dla mnie bardzo przewidywalny rezultat.
mike napisał(a):Chyba większe prawdopodobieństwo, że wygra. Świetny na żywo. Utwór naprawdę na najwyższym poziomie.
Nie mogę nic złego powiedzieć o produkcji, ale no jakoś nie czuję tam nic nadzwyczajnego.
mike napisał(a):26 Tamta "Replay"
A to jest jednak dla mnie zaskoczenie. Aż jestem w szoku, że dałem temu najwięcej punktów w finale... I Yacy Icon_lol
mike napisał(a):ciary żenady po zwycięstwie Polski w tym półfinale
No właśnie dlatego na "dorosłej" Eurowizji nie głosuje się na przedstawicieli własnego kraju Icon_wink Też szanse widzę pół na pół, ale bynajmniej nie ze względu na ich brak umiejętności.
mike napisał(a):Dramat.
Więc odnośnie tego co pisałeś... Teoretycznie mogłoby się wydawać, że te trzy elementy kompletnie do siebie nie pasują. Tymczasem uważam, że w tym utworze brzmią one GENIALNIE! No i jest w tym jakaś niezwykła melancholia... Oczywiście melancholia w stypu scandipopu Icon_lol Choć przyznam uczciwię, że przesłuchałem ich cover "Shallow" i tam jojki już mi średnio pasowały.
mike napisał(a):Szwecja miała Wiktorię Icon_sad
Tak, miała. W 2017 Icon_lol
EVENo napisał(a):K2 - Kicz TV pełną parą, ciuf ciuuuuuf! Jaka szkoda, że odpadną w półfinale.
Icon_neutralIcon_confusedIcon_sadIcon_madIcon_cry
14.05.2019 10:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #96
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
prz_rulez napisał(a):Thestranglers pozytywnie mnie zszokował (...) Stwierdzam, że chyba odkupiłeś już swoje winy za Garbage
to właśnie KEIINO od początku mnie zachwyciło w II półfinale i jak widać pary im starczyło w finale na dwójkę
prz_rulez napisał(a):Tego, Stranglersie, nie przewidziałeś
hmm, no bardziej niemiło, a mniej zaskoczony, bo to jednak faworyt buków jest
14.05.2019 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #97
RE: Eurovision Song Contest 2019 - GŁOSOWANIE
Szymek79 napisał(a):Swoje głosy przyznali:
chyba brakuje dwóch osób, bo w finale było 18 głosujących.

Mój komentarz do głosów finałowych:

@Szymek79 --> tylko 3 punkty dla Belgii? i nic dla Grecji Icon_twisted

Na początku wystraszyłem się, że Francja może wygrać, ale na szczęście nie Icon_razz
Włochy są duuuuużo lepsze i cieszę się, że my wybraliśmy "Soldi".

To, że @kajman wybierze Łotwę było do przewidzenia, ale że wygra u niego Albania to jednak też niespodzianka.

Cypr serio na szarym końcu? przegrać z Wielką Brytanią to jednak wyczyn Icon_lol

Mam nadzieję, że Grecja i Szwecja poradzą sobie w finale dużo lepiej niż u nas.
14.05.2019 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Eurovision Song Contest 2023 - GŁOSOWANIE Szymek79 97 13 515 14.05.2023 09:58 PM
Ostatni post: santosz
  Eurovision Song Contest 2022 - GŁOSOWANIE Szymek79 69 4 103 12.05.2023 11:58 PM
Ostatni post: Tomekk
  Płyta roku 2022 - zgłoszenia i głosowanie neo01 87 4 346 18.04.2023 07:51 PM
Ostatni post: neo01
  Przebój roku 2022 - propozycje i głosowanie neo01 123 7 944 18.04.2023 12:39 PM
Ostatni post: AKT!
  Przebój roku 2021 - głosowanie. inżynierek 26 1 547 13.03.2022 01:49 PM
Ostatni post: kajman
  Głosowanie na ULUBIONE ALBUMY 2021 wg słuchaczy rockserwis.fm Yacy 4 876 16.12.2021 01:23 PM
Ostatni post: AKT!
  Przebój roku 2020 - głosowanie neo01 56 3 856 28.11.2021 09:31 PM
Ostatni post: inżynierek
  Eurovision Song Contest 2021 - GŁOSOWANIE Szymek79 101 5 985 22.05.2021 09:07 PM
Ostatni post: Tomekk
  Eurovision Song Contest 2020 - GŁOSOWANIE Szymek79 77 6 301 25.05.2020 10:17 PM
Ostatni post: thestranglers
  Eurovision Song Contest 2018 - GŁOSOWANIE Szymek79 75 16 208 08.05.2018 11:53 PM
Ostatni post: Tomekk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości