Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No Doubt - Stand and Deliver
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #1
No Doubt - Stand and Deliver
[Obrazek: 3423006964b899c78688o.jpg]

No Doubt latem wyruszają w trasę koncertową i w drugiej połowie roku powinniśmy spodziewać się jakichś nowych muzycznych wydawnictw z ich strony. Tymczasem nagrali nowy kawałek "Stand and Deliver" do epizodu "Gossip Girl", gdzie także się pojawią. Nie wiadomo na razie na ile z tego będzie singiel Icon_wink2

Tak to brzmi...

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.04.2009 05:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
W swoim stylu...charakterystyczne bębny.

W 95 wydawało się, że będą w stanie naprawdę wpisać się w bardzo oryginalny nurt, ale zaprzepaścili swoją karierę. Wrócili singlem It's My Life....ale tylko nim, zakończyli działalność. Teraz to tylko piosenka do jakiegoś serialu z tego co rozumiem. Nie wyciągałbym pochopnych wniosków...ale i tak brzmi lepiej niż utwory Gwen.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #3
 
A ty w 95 nie miałeś czasem 3 lat, że taką nadzieję aż w nich wtedy pokładałeś, co? Icon_mrgreen
A ja uważam, że zawsze tworzyli miły melodyjny popowy rock, później już raczej jakiś pop z domieszką reggae, czy może raczej rocksteady Icon_razz Nie mniej jednak "Return of Saturn" było jedną z moich ulubionych płyt w dzieciństwie, kolejny album też był miły. Rozumiem, że chciałbyś z nich zrobić jakąś alternatywę, ale oni tacy nie są niestety Icon_wink2
A to, że poszli w stronę mainstreamu, nie znaczy, że od razu zaprzepaścili karierę Icon_wink2 Zaprzepaściliby, gdyby zostali w garażu.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.04.2009 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Świetne wiadomości dzisiaj: najpierw Black Eyed Peas, teraz No Doubt... Pozostaje tylko wskrzesić Kurta Cobaina i będzie git Icon_razz
10.04.2009 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
aaktt napisał(a):A ty w 95 nie miałeś czasem 3 lat, że taką nadzieję aż w nich wtedy pokładałeś, co?
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
10.04.2009 08:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #6
 
To Black Eyed Peas to trochę przerost formy nad treścią, której zresztą nie ma, bo w to miejsce jest jeszcze więcej formy.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.04.2009 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Szkoda, że nie potrafisz nic sensownego napisać tylko: ''chciałbyś z nich zrobić alternatywną formacją(...)poszli w stronę mainstreamu, co nie znaczy, że zaprzepaścili karierę''.

Nie rozumiem skąd u ciebie od razu tego typu podejście. Zawsze coś z alternatywą....nieszczęsna...W 1995 roku nagrali po prostu bardzo udany album, który wcale nie musiał być specjalnie brudny, ponury, gitarowo-sprężony, aby mi się spodobać. Potem po prostu ich muzyka zatraciła i dobre melodie i głębie, jak zauważyłeś sam, zmienili podejście do muzyki jaką wykonywali - i to było u nich złe. Nie chciałem tego pisać w pierwszym poście, ale chyba muszę. No Doubt nie rozwinęło się tak jak Garbage, którzy też przeskoczyli swój styl na pierwszym nagraniu - zresztą z 1995 roku też - i potem też nagrali trafioną w 100% płytę. Jak widać przyjaźń Shirley Manson nie pomogła Gwen Stefani i ta na początku zaczęła wyprawiać niefajne rzeczy z zespołem, a potem spieprzyła karierę solową, chociaż zaczęła od naprawdę świetnego debiutanckiego singla.
Piszę o tym, bo w pewnym okresie te dwie grupy zyskały w pewnych środowiskach taki status jak Blur i Oasis w UK. Chociaż to trochę nietrafione było...no ale kto inny potrafił porządnie pierdolnąć w gitary mając żeński wokal? No właśnie....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 08:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):kto inny potrafił porządnie pierdolnąć w gitary mając żeński wokal
cytat miesiąca Icon_mrgreen
10.04.2009 08:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Szkoda, że nie potrafisz nic sensownego napisać
Zapiszę sobie.

Nie rozumiem tylko dlaczego najpierw tak brutalnie wypierasz się moich uogólnień, a później w gruncie rzeczy piszesz to samo, tylko naokoło.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.04.2009 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Jak zwykle przesadzasz, nie wierzę, że nie domyśliłeś się iż z tym ''pisaniem bez sensu'' chodziło mi tylko w przypadku tej powyższej wypowiedzi.

Jak naokoło? Jak tak samo? Nie zrozumiałem o Ci chodzi, napisz dokładnie co masz na myśli.

Ja ze swojej strony tylko odpowiedziałem na twój post, który w żadnym wypadku nie dotyczył tematu. Nagle postanowiłeś - jak zwykle to lubisz robić - wejść w moją skórę i napisać ''jak ja bym to zrobił gdybym mógł''.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #11
 
To Ty odszedłeś od tematu pierwszy prezentując doskonale znaną już opinię o pierwszej dobrej płycie i beznadziejnej reszcie, ja natomiast jedynie dorobiłem do tego maleńką ideologię - jak się później okazało, słuszną Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.04.2009 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Daj już spokój. Napisałem to by wyrazić swoją opinie o tym zespole, którą nie każdy tutaj może zna. W dodatku nawiązałem w tej wypowiedzi do tego numeru. A potem ty zacząłeś swoją historię wmawiając mi pewne cechy i rzeczy, o których wcale nie napisałem. Potem zamiast wyjaśnić trochę mało jasny dla mnie kont-komentarz odwracasz kota ogonem i tylko by mnie chyba zdenerwować i bym wyszedł na głupka piszesz coś o tajemniczej ideologii....tak ku***, radiohead Icon_evil :roll: Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.04.2009 10:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
o rany, panowie, dajcie już spokój.
Myślę, że my wszyscy powinniśmy już przestać się sprzeczać, bo to niczemu nie służy.
10.04.2009 11:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
Pawle, Pawle. Nie piszę niczego, aby Cię wkurzyć, ani niczego abyś wyszedł na głupka Icon_wink2
Co więcej - nie rozumiem Twojej frustracji z powodu polemiki ze mną ostatnio na JAKIKOLWIEK temat. Czegokolwiek bym do Ciebie ostatnio nie napisał, co stałoby w opozycji z Twoimi poglądami, od razu się wczuwasz, wkurzasz i robisz aferę. Matura dopiero za rok, nie stresuj się tak Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2009 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
I znów to samo, zero wyjaśnień, rzucasz luźne hasła....i potem takie sytuacje powstają. A ja tylko chciałem by wszystko zostało wyjaśnione. Pewnie na sam koniec wytłumaczysz się żartem odnośnie tego pierwszego postu, o który zaczęła się cała sprawa.....no ale to przecież nie trudno zgadnąć.

Dobra, ta dyskusja do niczego konkretnego nie doprowadziła.

A no Doubt już kilkanaście razy sobie przesłuchałem Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2009 10:20 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #16
 
???

Człowieku, czy Ty masz 5 lat, że trzeba Ci wszystko tłumaczyć słowo po słowie? Trochę dedukcji, trochę myślenia, a nie pierdolisz ciągle coś o tłumaczeniu Ci o co mi chodziło. Jesteśmy do cholery dorosłymi, poważnymi ludźmi, a przynajmniej tak mi się wydawało.

Nie mam zamiaru niczego Ci tłumaczyć, wyjaśniać i w ogóle pisać do Ciebie czegokolwiek, bo ostatnio coś Ci się musiało poprzestawiać, bo czegokolwiek bym nie napisał, Ty zawsze masz z tym jakieś problemy. Ja już tu skończyłem.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
11.04.2009 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Żałosny jesteś :/ Prosiłem tylko o wyjaśnienie kilku słów, bo nie wiem o co Ci chodziło z tą wypowiedzią: ''w gruncie rzeczy piszesz to samo, tylko naokoło'' Rozumiem jednak, że faktycznie - tak jak na początku pisałem - robisz ze mnie głupka, bo nie potrafię odszyfrowywać twojej wypowiedzi. Teraz się wielmożny Pan obraził, bo chyba coś go zabolało w środku, no trudno.

Wesołych Świat, niech wszyscy sobie przemyślą jeszcze raz to co chcą napisać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2009 12:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
A w temacie:
- w 1997 jak wiele osób zaszalałem na punkcie "Don't speak", do tego stopnia, że kupiłem sobie "Tragic kingdom", które uważam za świetną płytę o oryginalnym brzmieniu, łączącą fajnie rocka z dęciakami i reggae.
A sama historia związana z tym, że płyta w Europie "zaskoczyła" po 2 latach od wydania jest bardzo ciekawa. Pamiętam, jak Gwen opowiadała, jak w 1996 na ich koncert w Berlinie przysżło kilkadziesiąt osób, a rok później kilkadziesiąt tysięcy Icon_smile2.
Później niestety jakoś się nie rozwinęli i nic lepszego niż ta płyta nie nagrali (BTW. Moim zdaniem Garbage po drugiej płycie już w dół pikowali).

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.04.2009 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Ale oni mają dwie świetne płyty przeciwko jednej bardzo dobrej ND Icon_razz2, no i od tego - faktycznie - dna jak na nich w 2005 się odbili, a teraz....czekamy co dalej.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.04.2009 09:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
Jeśli o Garbage mówisz, to pierwsza dobra, druga świetna, a później 2 słabe.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
12.04.2009 09:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lost Frequencies - All Stand Together Szymek79 1 49 11.11.2023 09:00 AM
Ostatni post: kajman
  Portugal. The Man - Doubt Szymek79 1 75 23.09.2023 04:57 PM
Ostatni post: kajman
  The Script - Dare You To Doubt Me Szymek79 0 176 02.09.2022 06:07 PM
Ostatni post: Szymek79
  Muse - Won’t Stand Down Szymek79 3 284 15.01.2022 01:08 PM
Ostatni post: kajman
  Birds Of Tokyo feat. Stand Atlantic - Superglue Szymek79 0 184 26.09.2021 10:19 AM
Ostatni post: Szymek79
  John Newman - Stand By Me Szymek79 3 1 036 14.03.2020 03:43 PM
Ostatni post: kajman
  Bruce Springsteen - I'll Stand By You Szymek79 5 745 30.08.2019 05:10 PM
Ostatni post: neo01
  The Amazons - Doubt It Szymek79 0 225 17.07.2019 09:37 PM
Ostatni post: Szymek79
  ZAYN - Stand Still Szymek79 0 450 15.04.2019 09:58 AM
Ostatni post: Szymek79
  Blossoms - I Can't Stand It Szymek79 3 977 28.03.2018 01:01 AM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości