Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rammstein - Deutschland
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 661
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
Rammstein - Deutschland
Singlem "Deutschland" niemiecka rockowa grupa Rammstein zapowiada swój siódmy studyjny imienny album, który trafi do sprzedaży 17 maja.

[Obrazek: 717LKhPMxYL._SS280_.jpg]


[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
29.03.2019 01:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
RE: Rammstein - Deutschland
Brakowało ich bardzoIcon_exclaim
29.03.2019 02:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 630
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Rammstein - Deutschland
Ohoho, spektakularny, ale i kontrowersyjny przekrój przez trudną niemiecką historię w tym teledysku! Muzycznie łączą stare z nowym w chyba najbardziej popowym bicie swojej kariery, co z mojej strony nie jest zarzutem, bo zawsze miałem ich za przyciężkich. Intrygujące!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.03.2019 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: Rammstein - Deutschland
AKT! napisał(a):Intrygujące!
No wiem Icon_cool
Aczkolwiek mieli już bardzo przebojowe numery, takie jak "Amerika" czy "Pussy", w sumie "Mein Land" też. No i w końcu "Sonne" było hitem (fakt, że w dawnej, ale jednak) RMF-ce. Więc z przebojowością wcale nie było u nich tak źle.
Ale brakuje mi dzisiaj takich zespołów i wykonawców - tych z nieco lżejszym brzmieniem też. Gdy popatrzę co się stało z chociażby LaFee, no to...
29.03.2019 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adam1992 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 806
Dołączył: May 2012
Post: #5
RE: Rammstein - Deutschland
O kurde, strasznie długo ich nie było, od poprzedniej płyty równe 10 lat minęło...

Bardzo ładne, zawsze miałem do nich sympatię mimo tego, że język niemiecki w muzyce to jest dla mnie coś ciężkiego do słuchania.

A "Sonne" zawsze spoko. <3
29.03.2019 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #6
RE: Rammstein - Deutschland
Powrót klasa! Utwór podoba mi się bardzo od pierwszego odsłuchu. Trochę szkoda, że nie ma 10 minut, bo na to liczyłem widząc długość teledysku, ale i tak jest sztos, bo po samym tytule spodziewałem się czegoś bez pomysłu Icon_razz2 Trzymam kciuki, myślę że ta przerwa dobrze im zrobiła Icon_smile

Radio Epsilon
30.03.2019 11:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #7
RE: Rammstein - Deutschland
Całkiem lubiłem kilka ich wcześniejszych nagrań, ale to nie ma sobie równych. Jak dla mnie najlepszy utwór jaki nagrali w swojej karierze i zdecydowanie jeden z najlepszych teledysków jaki widziałem w ostatnim czasie
30.03.2019 11:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
RE: Rammstein - Deutschland
Teledysk naprawdę odważny i tytuł utworu wymowny.
Muzycznie to nie do końca dla mnie, ale naprawdę skupia na sobie uwagę nawet bez oglądania klipu.
30.03.2019 11:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Rammstein - Deutschland
Wrócili! Mieli u mnie jeden numer jeden kilkanaście lat temu - "Deutschland" jak na razie trafia do propozycji do listy.
30.03.2019 01:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Rammstein - Deutschland
Wspaniały, majestatyczny I bardzo przebojowy. Nie lubię, gdy piosenki są śpiewane po niemiecku, ale to jest jedyna ekipa, której to pasuje jak ulał. Przekaz bardzo niewygodny dla naszych zachodnich sąsiadów, którzy już zapomnieli, że ich Specjalnością jest mącenie. Próbują się wybielać, ale na szczęście jest taki rammstein, który przestrzega. Przestrzega nie bez powodu, co łatwo odczytać w tym obrazie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.04.2019 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #11
RE: Rammstein - Deutschland
W samej piosence tego przekazu w sumie niewiele jest w jakąkolwiek stronę, poza tym że kochają swą Ojczyznę. Oczywiście teksty zawsze mieli proste, ale tutaj to naprawdę mogli się bardziej wysilić niż "ja, ty, my, wy" będące całą zwrotką. Icon_wink W teledysku też dużo różnych obrazków z historii ale nie bardzo się to układa w jakąś spójną całość.

Cytat:to jest jedyna ekipa, której to pasuje jak ulał

A Kraftwerk, Grauzone, DAF? Icon_wink

(29.03.2019 01:31 PM)AKT! napisał(a):  chyba najbardziej popowym bicie swojej kariery, co z mojej strony nie jest zarzutem, bo zawsze miałem ich za przyciężkich.

To dziwne, ich dawniejsze rzeczy były jakoś bardziej chwytliwe. No i przy tym rodzaju muzyki to "bardziej popowe" to jednak "bardziej bezpłciowe" niestety. :/

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
06.04.2019 06:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rammstein - Zeit Szymek79 8 478 11.03.2022 02:10 AM
Ostatni post: EVENo
  Rammstein - Ausländer Szymek79 14 1 599 27.09.2019 02:16 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Rammstein - Radio Szymek79 1 521 26.04.2019 04:46 PM
Ostatni post: EVENo
  Rammstein - Mein Land Szymek79 1 1 267 14.11.2011 01:53 AM
Ostatni post: emigrant
  rammstein-pussy bugman 44 9 657 06.10.2009 07:43 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości