Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead w Poznaniu!
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #81
 
Nie ma jeszcze relacji? Czyżbyście odsypiali? Icon_wink2

Ja znalazłem w necie taki oto fragment:
Cytat:PS
Gosciu, ktory stal za mna i przez caly koncert krzyczal "MOTORHEAD" chyba pomylil koncerty wczoraj...
Icon_mrgreen Icon_lol Icon_biggrin3

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.08.2009 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #82
 
Podobno fani Radiohead nieco zawiedli. Akcja ''zielona łąka'' nie wypaliła, a po koncercie został wielki śmietnik, po za tym sami ludzie czasem niezbyt mili. Może Radek sam zresztą tu wstąpi i coś napisze. Czekamy Icon_smile


Jeśli by to była prawda, to cóż....niektórym młodym ludziom zapatrzonym w pewne zjawiska odbija, a młodzież, która słucha Radiohead itd. wcale nie jest święta, co widać chociażby po ich zachowaniach na różnych forach.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
26.08.2009 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #83
 
setlista

1. 15 Step
2. There There
3. Weird Fishes/Arpeggi
4. All I Need
5. Optimistic
6. 2 + 2 = 5
7. Street Spirit (Fade Out)
8. The Gloaming
9. Myxomatosis
10. Paranoid Android
11. Videotape
12. Nude
13. Karma Police
14. Bangers & Mash
15. Bodysnatchers
16. Idioteque
17. Everything in Its Right Place
==========
18. You and Whose Army?
19. These are My Twisted Words
20. Jigsaw Falling Into Place
21. I Might Be Wrong
22. The National Anthem
==========
23. Reckoner
24. Lucky
25. Creep

zaczne od plusow. 10 lat czekalem na ten koncert. bylem 10 metrow od sceny i nie zaluje ani zlotowki ze pojechalem na ten koncert. koncert ogolnie kapitalny!

juz przy there there wiedzialem ze bedzie znakomicie ale ze az tak? 5 optimistic-jest cos z kid a! hurra!2+2=5 bosko zagrane z kapitalna furia! kocham moment jak thom sie drze BECAUSE PAY ATTATION PAY ATTION ! aaa!

gloaming z HTTT nie przepadam-ale nazywo! calkowicie inaczej brzmi!

street barzo szybko byl-jako 7. odspiewane przez wiekszosc ludiz ( Bogu dzieki choc tu ludzie znali slowa)

myxo-chyba najlepszy moment na koncercie-wymieciony 1 tchem przez yorka.

karma police-rowniez odspiewane przez publike ale publika totalnei tretwa i tak . no i po piosence yorke podszedl do mikrofonu i zaspiewal sam z gitara akustyczna a few minutes there i lost myself no i cud ludzie zaczeli spiewac Icon_biggrin

bangers+body-jeezu! co za furia! chyba moj 2 ukochany moment na koncercie

idioteque-to kazdy zna i kazdy wie ze wbija w ziemie za kazdym razem razem. ach i ten magiczny taniec thoma!

bosy. to mzoe dam tylko to

http://www.youtube.com/watch?v=Jo0lwHKgrbQ

hahaha, podoba mi sie ze maja dystans do siebie.

i might be wrong-jak ja na to czekalem. pamietam ze po wydaniu amnesiaca ledwo co to grali-to piekielnie trudna kompozycja a tu worosl chyba na highlight wieczoru Icon_biggrin

lucky-piekna ballada przesiaknieta smutkiem

krip-nie cierpie ale zakonczenie dobre mimo wszystko

ogolnie. WOW ! Chce jeszcze raz

minusty-organizacja. zabierali wszystko z plecakow-zarcie (jakiekolwiek !),picie (nawet malutkie buteleczki) a wszystko po to abys musial kupic 0,2l wody/coli/nesti za 4zl......
lekie zdzierstwo-ot cala to byla akcja promujaca ekologie Icon_razz2

a i hot dog (bulka+parowka+musztarda/keczup) albo zapiekanka (ser+grzyby) 8 zl

ekhm ekhm ekhm

no i publika. co 2 idiota stal tam z mina taka CO JA TU DO CHOLERY ROBIE ? ja stalem z 10 metrow od sceny darlem sie, tanczylem, spiewalem, klaskalem to te debile obok co chwile nas opieprzaly ze PO CO SIE BAWISZ ? a same matoly to staly jak slupy soli palac albo szluga albo marihuane. brawo ochrona...............i baw sie tu czlowieku tak zeby cie jakis gnoj petem nie przypalil.........

100tysiecy rzy fajniejsza publika byla na Madonnie
26.08.2009 02:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jszmiles Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 895
Dołączył: Apr 2009
Last.fm
Post: #84
 
bugman napisał(a):no i publika. co 2 idiota stal tam z mina taka CO JA TU DO CHOLERY ROBIE ? ja stalem z 10 metrow od sceny darlem sie, tanczylem, spiewalem, klaskalem to te debile obok co chwile nas opieprzaly ze PO CO SIE BAWISZ ? a same matoly to staly jak slupy soli palac albo szluga albo marihuane. brawo ochrona...............i baw sie tu czlowieku tak zeby cie jakis gnoj petem nie przypalil.........

100tysiecy rzy fajniejsza publika byla na Madonnie

hehe, mimo że nie lubie aż tak Radiohead (raczej lubie tylko 1 kawalek) ale to co piszesz zdarza sie dosc czesto. dzieki bogu, że jestem szeroki (lol) więc robie złą minę i każę rzucic peta na ziemie, ewentualnie sam to robie jak gnój nie slucha Icon_smile

rzeczywiscie na Madonnie takich rzeczy nie bylo... prawie.
26.08.2009 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości