Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead w Poznaniu!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
 
Ciekawe czy jakieś specjalne linie będą kursowały po koncercie....żeby można była na Poznań Główny dojechać o północy i zdążyć na pociąg ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 11:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #62
 
dżizaz...
chłopcze, zajmij się teraz kupnem tiketa, na resztę masz jeszcze 4 miechy! Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Chyba, że to ta toaleta... Icon_smile2
ło. no to pokaźny kibelek się szykuje. Icon_wink2

bajdełej: o! eventim wprowadził funkcję 'wyloguj'! bravo.
"Witaj Karolina Frisztig. Zaloguj się. Nie Karolina Frisztig? Wyloguj się." <-tekst roku.
14.04.2009 11:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #63
 
Ja mam tak samo, śmiesznie to wygląda Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
 
Oczywiście strona nie działa w ogóle....a ja nie mam zamiaru w nieskończoność czekać...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #65
 
spokojnie. nie jest gorzej niż wtedy na U2.
ale i tak eventim jest pieprznięty.
spokojnie, dostaniemy bilety.
15.04.2009 12:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #66
 
hm.
przepraszam, pomyliłam się.
jednak jest gorzej niż z U2.
kur... zaraz powieszę tego eventima za genitalia...
yh!

<oddech> <wyluzuj, posłuchaj Afro!>... <okej>
"...ale na razie musisz być dobrej myśli, bo widzę, że pesymistyczny sposób przybierasz myślenia, a to jest źle, będzie dobrze, pocieszę Cię!..."
[eh, to było o Mazurach, ten kawałek, ale do eventima też pasuje.]
15.04.2009 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #67
 
Oho, biletów za 220 już nie ma.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 12:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #68
 
dorzucą.
ile razy dorzucali na U2 na płytę...

kuźwa... błąd, błąd, błąd... srąd. szit.
15.04.2009 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #69
 
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
UDAŁO SIĘ Icon_exclaim Icon_mrgreen
uf, myślałam, że będzie gorzej. ale jest, jest, JEST! Icon_biggrin3
eh, idę spać. Icon_mrgreen
15.04.2009 01:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #70
 
Mam.

Za drugim podejściem ok. 1:10, bo za pierwszym ok. 0:40 wysiadł mi internet.
No to teraz nie pozostało mi nic innego, jak obrabować bank Icon_wink2

Moja prywatna galeria
15.04.2009 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #71
 
saferłel napisał(a):Czy na mapce która jest dostepna pokazany jest obszar całego Parku Cytadela czy tylko jakaś jego część? To ważne, bo jest kształt jako całości, przypomina trochę ten obwód koncertu z mapki....ale z drugiej strony to chyba ogromne miejsce i ludzie z 3 strefy by chyba nie widzieli nic! A
To oczywiście bardzo mała część Cytadeli, tutaj mapka: http://img19.imageshack.us/img19/17/cytadelat.png
ten owalny kształt otoczony drzewami na którym odbędzie się koncert zajmuje obszar około dwóch boisk piłkarskich.
Na zielono przystanki autobusowe. Ostatni dzienny autobus do dworca odjeżdża o 23:05. (niestety żaden nocny nie jedzie tą ulicą, na najbliższy przystanek trzeba dojść około 10 minut)
Ostatni dzienny autobus do dworca odjeżdża o 23:05.
Na niebiesko stacja kolejowa Poznań Garbary.

.
15.04.2009 05:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #72
 
wielkie podziękowania dla uzi za pomoc w zdobyciu biletów!!!!!! a w zasadzie za zdobycie ich za mnie...

bardzo, bardzo się ciesze, że tam będę mogła być...

saferłel napisał(a):Spoko. Jestem przekonany, że będą bilety na allegro na kilka tyg. przed koncertem. Byłop tak w przypadku The Cure, Genesis, The Police - a to przecież równie uznane, jak nie większe marki od U2. Jestem dobrej myśli.
nie wiem, jak jest z biletami na koncerty ale chyba teraz zasady obowiązują takie same dla wszystkich aukcji [i te zasady zmieniły sie chyba góra dwa lata temu] - niby wystawiający przedmioty na imprezy biletowane na aukcji maja obowiązek sprzedać je za cenę nominalną, ale znajdują sobie bardzo ciekawe formy obejścia tego obowiązku dołączając do biletów np. karty do gry jokery, aby przyniosły szczęście, szkice sportowców wykonane przez przyszłych artystów (czyli własne dzieci), albo też inne badziewia, które podnoszą wartość aukcji np. o jakieś 200 zł. ja bym nie ryzykowała...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
15.04.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #73
 
neon.ka napisał(a):nie wiem, jak jest z biletami na koncerty ale chyba teraz zasady obowiązują takie same dla wszystkich aukcji [i te zasady zmieniły sie chyba góra dwa lata temu] - niby wystawiający przedmioty na imprezy biletowane na aukcji maja obowiązek sprzedać je za cenę nominalną, ale znajdują sobie bardzo ciekawe formy obejścia tego obowiązku dołączając do biletów np. karty do gry jokery, aby przyniosły szczęście, szkice sportowców wykonane przez przyszłych artystów (czyli własne dzieci), albo też inne badziewia, które podnoszą wartość aukcji np. o jakieś 200 zł. ja bym nie ryzykowała...
nie muszą niczego dodawać. wystarczy, że wymyślą sobie, że zapakowanie biletu w papierową kopertę i czas poświęcony na tę żmudną czynność kosztuje 2 czy 3 stówy i już. można sprzedawać.

ale saferłel liczy na wielkie szczęście tuż przed koncertem i chce odkupić bilet od kogoś, kto może akurat będzie go miał na zbyciu. Icon_wink2 [dziwię się bardzo, że moja rada co do prośby o bilet teraz, na forum U2, została odrzucona. ale cóż. Icon_wink2]
15.04.2009 09:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
 
Spoko, ja to wszystko wiem Icon_mrgreen

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2009 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #75
 
no jaaaa... nie dość, że ojciec wszystkich, to jeszcze wszechwiedzący... ^^
wypas (^^,)
15.04.2009 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #76
 
Gratulacje dla wszystkich, którym się udało zdobyć bilety!! Icon_smile2
Szczególne dla uzi!! Icon_mrgreen
15.04.2009 11:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
 
A ja przed chwilą spokojnie sobie zamówiłem bilet za 160 zł oszczędzając sobie tych emocji z wtorkowo-środowej nocy. Wybaczcie, że zamiast ścierać wraz z Wami pot z czoła, uciekłem z pola bitwy na kilka minut przed północą Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
17.04.2009 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #78
 
wybaczamy. Icon_wink2 Icon_razz
ja tylko sobie nie mogę wybaczyć, że, o zgrozo, męczyłam się wtedy z nieustającymi wybrykami eventima, a rano zobaczyłam, że niepotrzebnie się męczyłam... Icon_lol
ech. no trudno. ważne, że eventim już wysłał do mnie bileciki. Icon_cool2
18.04.2009 12:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #79
 
support: Moderat.
szczerze mówiąc, nie znam. i lenistwo nie pozwala mi szukać co to jest.
ale mam nadzieję, że przyswajalne.
25.04.2009 10:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #80
 
Modeselektor!
w kooperacji z Apparatem.

Moja prywatna galeria
25.04.2009 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości