Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead w Poznaniu!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
Akurat to, że R przyjadą do Polski w tym roku było raczej pewne na 95%, dlatego ja do tego bardzo spokojnie jak zwykle podchodzę.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
11.04.2009 07:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #42
 
saferłel napisał(a):Akurat to, że R przyjadą do Polski w tym roku było raczej pewne na 95%
serio? Icon_biggrin
tata ma jak zwykle lepsze informacje niż sam zespół Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):dlatego ja do tego bardzo spokojnie jak zwykle podchodzę.
hmm... jak będziesz z takim spokojem wciskał f5 na eventimie, to życzę powodzenia. Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_razz
11.04.2009 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #43
 
Kurcze blade, pojechałoby się... :roll: Ale u rodziców ten pomysł raczej nie przejdzie Icon_frown Chyba że tata pojedzie, bo też lubi Radiohead Icon_wink2 Ale raczej ciężko to widzę...

[Obrazek: Kaczy93.gif]
12.04.2009 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
O ile pojadę, to zawsze możesz się powołać na mnie i powiedzieć rodzicom, że opiekuna będziesz mieć Icon_mrgreen

A serio mówiąc to mam pytanie. Nigdy tam nie kupowałem i czytam warunki zapłaty za bilet (trzeba już teraz wszelkie wątpliwości jakby co rozwiać, bo nie będę tego robił na 10 minut przed północą). Pisze, że czas rezerwacji biletu to 22 minuty, natomiast z tego co widzę, dostępna jest metoda przelewu jako zapłaty (czyli taka, którą JA wybieram przykładowo) i wtedy mam już czas na trzy dni od momentu rezerwacji.

Rozumiem, że jeśli uda mi się zamówić bilet i w ciągu tych 22 minut wybiorę w panelu opcję przelewu, to automatycznie czas oczekiwania na pieniądze wzrasta do tych trzech dni? Natomiast gdy płaciłbym kartą itp, muszę dokonać tego w ciągu 22 minut?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.04.2009 10:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #45
 
te 22 minuty są na płatność kartą albo dotpay. jeśli płacisz przelewem, to po prostu przechodzisz wszystkie potrzebne kroki, tam gdzie trzeba zaznaczasz, że płacisz przelewem, idziesz dalej, klikasz/wpisujesz co trzeba aż Cię strona poinformuje, że już. później musisz tylko poczekać na maila z danymi do przelewu. i z tym jest właśnie najgorzej... pamiętnej jutowej nocy na tego maila niektórzy czekali godzinami. ale jeżeli ktoś długo nie będzie dostawał maila pomimo, że inni już dostali - proszę się nie przejmować. w każdym mailu są takie same informacje, więc wystarczy wyczaić kogoś, kto już ma te dane i już można iść do banku. Icon_wink2 [oczywiście trzeba znać własne dane dotyczące ceny biletu, kosztów wysyłki i nr zamówienia. Icon_wink2]
mam nadzieję, że dane [nr konta itd] się nie zmienią w stosunku do tych, które już mam... :roll: nie chce mi się czekać aż ktoś dostanie maila potwierdzającego... :roll: Icon_razz

aha. jeszcze jedna sprawa. jeśli po złożeniu zamówienia zobaczycie, że Wasz koszyk jest pusty - nie panikujcie. Icon_wink2 zajrzyjcie do zakładki "moje zamówienia". Icon_wink2

aha2. jeżeli nawet zobaczycie, że w Waszym koszyku niespodziewanie znalazły się jakieś dziwne kwoty z kosmosu, zamówienia, których nie składaliście, to też nie panikujcie. Icon_wink2 eventim miewa takie odchyły. Icon_wink2 to zaraz zniknie z koszyka. Icon_wink2

aha3. przy przelewie nie wyczekujcie do końca terminu wpłacania kasy. najlepiej idźcie do banku od razu w środę [jeśli to w środę złożycie zamówienie]. Icon_wink2

sorki za chaos, ale mam nadzieję, że coś da się z tego zrozumieć. Icon_wink2
13.04.2009 06:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Martwi mnie fakt, iż nie ma na stronie Eventin żadnej mapki, która obrazuje to w jaki sposób są rozdzielone strefy. Nie mam pojęcia czy zakupić bilet za 220 zł czy za 160zł. Czy strefa za 220 zł będzie na tyle wąska, że bilety za 160 będą i tak plasowały mnie w świetnej sytuacji czy może na odwrót. A jak sytuacja wygląda z tymi najtańszymi?
Duży błąd, że to nie zostało rozplanowane, a ja chyba do ostatniej minuty będę się wahał.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #47
 
na eventimie mapka pewnie pojawi się po północy, jak już będą bilety [ale pewna nie jestem].
ale już jest tutaj: http://www.malta-festival.pl/pl/home/559/index.html .
14.04.2009 06:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Bardzo dziękuję! Co to jest to przejście pośrodku? Taki wielki ''wybieg'' dla wokalisty?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 06:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #49
 
wielki? raczej bym tego nie nazwała wielkim. ale uważam, że to wybieg. tak. [bo niby co innego? Icon_wink2]
14.04.2009 06:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #50
 
Toaleta może? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Mi się wydaje że wielki, nie zapominajmy o skali.....ah szkoda, że tego nie wiem bo kusi mnie na te tańsze bilety trochę....mam w perspektywie to U2 i dlatego....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #51
 
saferłel napisał(a):Toaleta może? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
mhm, przed bisami pójdą się wysiusiać. Icon_wink2
saferłel napisał(a):Mi się wydaje że wielki, nie zapominajmy o skali.....
[Obrazek: ohmy.gif] jak to? Icon_sad a ja myślałam, że Cytadela ma 100 cm kwadratowych. Icon_cry2
Icon_wink2
saferłel napisał(a):kusi mnie na te tańsze bilety trochę....
mi tam osobiście nie zależy, żeby mieć ekstra widok na Tomcia. Icon_wink2 wystarczy mi, że będę dobrze słyszała, a w Cytadeli ponoć jest bardzo dobra akustyka, więc nawet się nie zastanawiam i zamawiam trójkę. Icon_wink2
saferłel napisał(a):mam w perspektywie to U2 i dlatego....
wczoraj mówiłam poważnie - wbijaj tu jeśli Ci zależy na bilecie w cenie normalnej. tylko tu masz taką szansę. od koników nie dostaniesz taniej niż za parę stów.
a jak Ci się tu nie uda, to wtedy się postarasz u koników. ale spróbować chyba można. Icon_wink2
mówię to nie tylko do Ciebie, ale do każdego kto jeszcze chciałby spróbować. Icon_wink2
14.04.2009 06:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
 
Spoko. Jestem przekonany, że będą bilety na allegro na kilka tyg. przed koncertem. Byłop tak w przypadku The Cure, Genesis, The Police - a to przecież równie uznane, jak nie większe marki od U2. Jestem dobrej myśli.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 06:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #53
 
ano chyba, że masz pewność, że dostaniesz przed samym koncertem. Icon_wink2 to okej, życzę powodzenia. Icon_wink2

[tymczasem... kurczę, ja się naprawdę boję tego eventima dzisiaj... Icon_mrgreen nie chcę drugiej takiej nocy jak wtedy przy okazji U2... Icon_mrgreen ja jutro muszę wstać do szkoły! Icon_lol]
14.04.2009 06:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #54
 
Z tej mapki wynika, że druga strefa nie będzie takim złym rozwiązaniem. Dlatego na 85% to właśnie w ten bilet będę celować.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.04.2009 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #55
 
mrsap napisał(a):Z tej mapki wynika, że druga strefa nie będzie takim złym rozwiązaniem.
heh, no tak, "ujście" wybiegu dla Tomcia, całkiem blisko sceny... Icon_wink2
ale z tym wybiegiem to w sumie przód trzeciej strefy będzie miał lepszy widok niż boczne partie dwójki. Icon_wink2 nie jest źle Icon_wink2
14.04.2009 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #56
 
Ja też chyba ostatecznie wezmę tą drugą strefę...szkoda tylko, że nie mogę ocenić jak to naprawdę daleko jest od sceny :/ I obym nie wylądował gdzieś tam na boku tego sektora....ciekawe jak wcześniej trzeba będzie tam być by w miarę dobre miejsce mieć.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 11:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #57
 
najpierw bym chciała wiedzieć o której się koncert zacznie. bo że o 0:00, to chyba tylko tak bezmyślnie ktoś na eventimie machnął.

i w ogóle ciekawe kto będzie supportował Icon_razz
14.04.2009 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #58
 
No tak, mnie też ciekawi o co w tym wszystkim gra....północ to chyba nie....na oficjalnej podana jest 19:00 - tak przynajmniej mi znajomi mówił.

PS - jeszcze małe techcniczne pytanie:

Czy na mapce która jest dostepna pokazany jest obszar całego Parku Cytadela czy tylko jakaś jego część? To ważne, bo jest kształt jako całości, przypomina trochę ten obwód koncertu z mapki....ale z drugiej strony to chyba ogromne miejsce i ludzie z 3 strefy by chyba nie widzieli nic! A

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 11:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #59
 
nie mam zielonego pojęcia, ale nie sądzę, żeby to był cały park. trochę bez sensu.
nie no, niemożliwe, to na pewno tylko część.
gdyby to był cały park, to ten wybieg dla Jorka byłby naprawdę wielki. Icon_mrgreen
zresztą, oszacuj sobie, 50 tys. osób...
14.04.2009 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #60
 
Chyba, że to ta toaleta... Icon_smile2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.04.2009 11:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości