Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead w Poznaniu!
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
uzi napisał(a):dżizas... jesteś jak moja matka Icon_mrgreen

skoro dla ciebie to takie śmieszne. Icon_confused2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #22
 
ksch napisał(a):niezłe informacje w tym tygodniu - MGMT w Warszawie... i o ile kilka miesięcy temu zapewne wyjechałbym jak najdalej, o tyle teraz zastanawiam się nad pójściem... :roll:
i jeszcze N.E.RD - ja już tam jestem Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
saferłel napisał(a):A tam Super Expressu.......po prostu boję się i tyle :roll:
Że tak pozwolę sobie górnolotnie zacytować: 'Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.' Shelogh Brown
09.04.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #24
 
saferłel napisał(a):skoro dla ciebie to takie śmieszne. Icon_confused2
a ten się już obraża... ludzie, trzymajcie mnie, bo podłoga ucierpi...
nie jest dla mnie śmieszne to, że ktoś się boi potencjalnego zagrożenia. ale śmieszy mnie przesada. dopatrywanie się wszędzie śmiertelnego zagrożenia. i najlepiej siedzieć całe życie w pokoju, bo tu jest ciepło, przytulnie i bezpiecznie, i mnie nikt nie zabije, raczej.
ja też się trochę boję, bo jakieś tam zagrożenie jest wszędzie. ale właśnie dlatego się zawsze pilnuję, siebie i swoich rzeczy, jestem ostrożna, ale bez przesady.
kiedyś w końcu i tak trzeba będzie się ruszyć, pojechać w świat, wsiąść do ciopągu i nie panikować tylko pilnować bagażu.
09.04.2009 09:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Przecież nie panikuje, aczkolwiek myśl o podróży pociągiem nie jest przyjemna....zresztą, z tego co widzę, z Katowic nie ma żadnego połączenia do Poznania. Nie tylko Intercity, ale też nawet jakimś zwykłym gratem...chyba, że szukać nie umiem. Co za kraj.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 09:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #26
 
Nie, u nas nie ma pociągów po prostu. Umiejętność szukania nie ma nic do tego Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2009 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #27
 
hm... Katosy -> Posen... na Radiohead... no to niestety nie ma.
09.04.2009 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #28
 
aaktt napisał(a):i jeszcze N.E.RD - ja już tam jestem Icon_wink2
i jeszcze za darmo - to ja też już tam jestem Icon_wink2

saferłel, chłopie! czy ja dobrze gdzieś czytałem, że masz 1,86 m? Icon_wink2
a do tego raczej nie będziesz jechał sam, bo na Śląsku i na Zagłębiu znam kilku fanów Radiohead, a na pewno jest ich znacznie więcej.

a połączenie kolejowe jest. wiem, bo w zeszłym roku jechałem pociągiem z Katowic do Szczecinka /przez Poznań/. nocą, latem - czyli tak samo, jak w tym przypadku. jedynie czas podróży może być niekomfortowy - pośpiechem jedzie się 5,5 godziny... ale może jest jakiś ekspres, czy coś Icon_smile2

Moja prywatna galeria
09.04.2009 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Znalazłem, właśnie ustalam sobie całą trasę. Ciiiiii Icon_razz2 Może ktoś się obecnie orientuje jaki jest najbliższy przystanek przy tym Parku Cytadela gdzie ma Radiohead grać? Żeby potem nie trzeba było całego Poznania przemierzać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 09:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #30
 
Dworzec Główny jest 6 przystanków od Cytadeli. Można tam dojechać autobusem 51, ale przez 4,5 miesiąca to się jeszcze może zmienić Icon_wink2

Moja prywatna galeria
09.04.2009 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Ok dzięki. Plan wycieczki już mam w takim razie gotowy, teraz trzeba spytać rodziców o pozwolenie eh...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 09:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #32
 
kurczę, do koncertu jeszcze parę miechów, a tu już szczegółowe plany są sporządzane... :roll:
wystarczy przecież zainwestować w mapę miasta docelowego i mieć język w gębie, a wtedy jakoś da się radę... Icon_wink2
[a jak będą jakieś ewentualne problemy, to ja służę pomocą koleżanki poznanianki. Icon_mrgreen]

a co do pozwolenia rodziców - hę, moi się dowiedzieli, że jadę na U2 kiedy przyszła koperta z eventima. Icon_mrgreen a o Radiohead nie wiem kiedy się dowiedzą. Icon_lol pewnie też przez pana biletonosza Icon_lol
09.04.2009 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 621
Dołączył: May 2008
Post: #33
 
saferłel napisał(a):Ok dzięki. Plan wycieczki już mam w takim razie gotowy, teraz trzeba spytać rodziców o pozwolenie eh...
Pamiętam te czasy, kiedy też musiałem na Badu i w sumie gładko poszło Icon_biggrin3 Powodzenia!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2009 10:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #34
 
bilet-220 zl coczywiscie

czekam 10 lat na ich koncert i predzej sobie w leb palne jakbym mial na RADIOHEAD oszczedzac

ja juz mam setliste ulozona Icon_razz2

ogladam setlisty sz tego roku i graja po 25/26 pisenek

a jak mi zagraja HOW TO DISAPPEAR COMPLETLY to bede najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi

teraz popelnie wielki grzech ale ja nie chce cripa!
09.04.2009 10:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #35
 
ksch napisał(a):Można tam dojechać autobusem 51, ale przez 4,5 miesiąca to się jeszcze może zmienić Icon_wink2
Albo pociągiem z Głównego do stacji Poznań-Garbary Icon_wink2

.
09.04.2009 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #36
 
bugman napisał(a):teraz popelnie wielki grzech ale ja nie chce cripa!
amen.

ja poproszę o zagranie HTTT w całości Icon_wink2

Moja prywatna galeria
09.04.2009 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
uzi napisał(a):dżizas... jesteś jak moja matka Icon_mrgreen
a myślałem, że to jest dedi Icon_wink2
10.04.2009 12:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #38
 
ku3a napisał(a):a myślałem, że to jest dedi Icon_wink2
[Obrazek: laugh.gif] no bo to jest dedi! tylko w tym przypadku dedi zachowuje się jak mami. [Obrazek: laugh.gif]
10.04.2009 12:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Traktowałem to jako prima-aprilisowy żart, dopóki dzisiaj rano nie zobaczyłem okładki wczorajszej wyborczej.
Ciekaw jestem ile jest biletów. Nie zdziwiłbym się gdyby za tydzień ich już nie było.
Ja chyba będę celował w najdroższy bilet, bo nie wytrzymałbym na koncercie Radiohead zbyt daleko od sceny...

Czyżby jedno z moich największych muzycznych marzeń miało się spełnić w tym roku? Icon_razz

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.04.2009 05:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #40
 
mrsap napisał(a):Ciekaw jestem ile jest biletów.
z tego, co wiem, to ma być 50 tys na wszystkie strefy.
mrsap napisał(a):Nie zdziwiłbym się gdyby za tydzień ich już nie było.
dlatego radzę uderzyć w eventima od razu w środę, tuż po północy. wiem co mówię, mam z tym trochę doświadczenia [U2]. Icon_mrgreen
poza tym uważam, że o Radiohead będzie jeszcze trudniej niż o U2.
1. bilety na U2 były na eventimie, ticketpro i livenation. na RH będą tylko na eventimie, więc będzie znacznie trudniej dopchać się na serwer.
2. na RH jest mniejsza pula, więc się szybciej rozejdzie.
mrsap napisał(a):nie wytrzymałbym na koncercie Radiohead zbyt daleko od sceny...
po relacjach z koncertu Sigur Rós doszłam do wniosku, że dalej od sceny też można porządnie doznać. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Czyżby jedno z moich największych muzycznych marzeń miało się spełnić w tym roku? Icon_razz
moich też. Icon_biggrin3 i to tak niespodziewanie. Icon_biggrin3 aż tak niespodziewanie, że nie wiem, czy podołam finansowo. Icon_biggrin3
11.04.2009 06:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości