Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Radiohead w Poznaniu!
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #1
Radiohead w Poznaniu!
http://miasta.gazeta.pl/miasto/1,96987,6...naniu.html
prawdą jest co ta gazeta rzecze?
nosz kurrrrr! byłoby przemegakosmiczniezajekuźwabiście!

tylko, kurczę, skąd ja wezmę fundusze??? Icon_frown

eh, skądś bym wzięła ten hajs, tylko niechże to będzie prawda Icon_mrgreen


nie no, no, nie no, przecież muszę tam być! Icon_mrgreen


AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

jedziecie ze mną? Icon_mrgreen


btw. "cały debiutancki krążek był rozczarowujący, wypełniony średnimi piosenkami, dość wyraźnie nawiązującymi do U2." Icon_mrgreen Icon_mrgreen kapitalne zdanie. Icon_mrgreen
08.04.2009 10:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Hmmm, Poznań jest bardzo daleko :/ No i to jest niedobra dla mnie wiadomość....co tu zrobić....

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.04.2009 10:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #3
 
chłopcze. tato. ja z Sierpca do Chorzowa jadę, a Ty mi mówisz, że do Posen masz daleko. Icon_mrgreen ech. Icon_mrgreen
08.04.2009 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
jeśli informacja okaże się prawdą, to ja zapewne pojadę - oby to tylko nie było tego samego dnia, co Nine Inch Nails Icon_razz

czy informację o tym występie podała ta sama gazeta, co w przypadku Trenta Reznora? Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
08.04.2009 10:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #5
 
ksch napisał(a):oby to tylko nie było tego samego dnia, co Nine Inch Nails Icon_razz
no hm, sierpień jest kiedy indziej niż czerwiec. Icon_mrgreen

jak w opisie tematu - Radiogłowi będą 25.08. Icon_wink2
08.04.2009 10:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #6
 
no to coś mi tu nie gra - Festiwal Teatralny jest w drugiej połowie czerwca Icon_confused2


już ochłonąłem po pierwszym szoku... dwa ulubione zespoły w odstępie dwóch miesięcy, w tym samym miejscu - to by było coś!

Moja prywatna galeria
08.04.2009 10:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #7
 
ksch napisał(a):no to coś mi tu nie gra - Festiwal Teatralny jest w drugiej połowie czerwca Icon_confused2
no więc właśnie. tu się pan redaktor wyłożył, bo to jakby troszkę niemożliwe. ale znaffca Radiogłowych mówi, że ten w sierpniu to zupełnie inny festiwal. nie pozostaje mi nic innego, jak tylko mu uwierzyć. Icon_wink2
ksch napisał(a):dwa ulubione zespoły w odstępie dwóch miesięcy
dwóch... to ja mam fajniej - dwa zespoły w sierpniu! Icon_mrgreen rewelacja.
tylko niech ta nieszczęsna kasa dopisze...
ekhm... a może zrobimy jakąś zrzutę na cel charytatywny - mój wyjazd na Radiohead, hm? Chytry Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
08.04.2009 11:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #8
 
cholera, ile koncertów ostatnio w Polszy, cholera, zaczynam się bać Icon_mrgreen

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
08.04.2009 11:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
coś mi się nie wydaje, żeby była to prawda Icon_confused2

[Obrazek: kleschko.png]
09.04.2009 07:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
 
informacja jest już nawet na onecie, podane są też ceny biletów! to może być prawda Icon_biggrin3

ale... kurczę, po co tyle tych festiwali? Open'er, Festiwal Teatralny, Coke Live, Creamfields, Selector itp. itd. ... połączyliby wszystko w dwa festiwale, ale takie na miarę Glastonbury... Icon_razz

Moja prywatna galeria
09.04.2009 02:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
Cytat:informacja jest już nawet na onecie
Akurat to brzmi zabawnie. Icon_razz
Info z nuty.pl:
Sprzedaż biletów na poznański koncert rozpocznie się 15 kwietnia w sieci Eventim:
I strefa - 220 złotych (miejsca stojące)
II strefa - 160 złotych (miejsca stojące)
III strefa - 95 złotych (miejsca stojące)

Udanego koncertu, dla tych którzy się wybierają. Icon_smile2
09.04.2009 05:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Fajnie, 220 zł - to te dla mnie....o ile pojadę. Będę musiał przekonać rodziców by mu puścili co nie uda się na 80%, a jak się uda to trzeba będzie jakoś zorganizować sobie powrót :/ Tylko, że w pociągach to łatwiej dostać nożem w brzuch niż spokojnie podróżować.....czy InterCity klasa biznes, gdzie nie spotka się menelstwa jeździ z Poznania po północy gdzieś tak Icon_biggrin?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 05:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #13
 
heh, całkiem wporząsiu ceny. Icon_razz ja pewnie uderzę w te za 95 - moje niewyrabianie z kasą i tak sięga szczytu. Icon_wink2 ale ponoć w Parku Cytadela jest takie ukształtowanie terenu, że i tam będzie zacna widoczność, także jest okej. Icon_wink2

safciu: zabierz się z delegacją fanów U2 Icon_mrgreen razem zawsze bezpieczniej, a oni sami raczej Cię nie zadźgają Icon_mrgreen a szykuje się pokaźna grupa jutwców Icon_wink2

hjehje, ja na szczęście nie mam problemu z powrotem, po koncercie przekimam u koleżanki w Posen i wrócę w dzień Icon_razz
09.04.2009 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #14
 
aaaaaaaach! no ja być muszę... i nie jest źle, bo wezmę sobie w pracy dzień wolny za 15 sierpnia. Icon_smile2
ja bym chyba celowała w te środkowe bilety...
saferłel napisał(a):a jak się uda to trzeba będzie jakoś zorganizować sobie powrót :/ Tylko, że w pociągach to łatwiej dostać nożem w brzuch niż spokojnie podróżować.....
zdecydowanie można spokojnie podróżować. jeżdżę od kilkunastu lat, w 90% pośpiesznymi, a nie expresami czy Intercity, a w przynajmniej 50% z tych 90% nocą. przynajmniej w 40% z tych 50% jeździłam sama. nic mi nigdy nie groziło. myślę, że nie ma co demonizować. Polska taka straszna nie jest. Icon_smile2

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.04.2009 07:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #15
 
Jakie niskie ceny Icon_cry2 Też chcę takie na Lauryn!

Radiohead potwierdził ten koncert na swojej stronie internetowej już Icon_smile2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2009 08:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Tylko, że w pociągach to łatwiej dostać nożem w brzuch niż spokojnie podróżować....
za dużo Super Expressu żeś się naczytał Icon_razz
09.04.2009 08:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 625
Dołączył: May 2008
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Tylko, że w pociągach to łatwiej dostać nożem w brzuch niż spokojnie podróżować.....czy InterCity klasa biznes, gdzie nie spotka się menelstwa jeździ z Poznania po północy gdzieś tak Icon_biggrin?
Pff, burżuj, ja bardzo często jeżdżę pociągami w różne miejsca i to takimi zwykłymi, także w nocy i jakoś nigdy nie widziałem, żeby komuś krzywdę robili Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
09.04.2009 08:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
A tam Super Expressu.......po prostu boję się i tyle :roll:

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
09.04.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
uzi Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 515
Dołączył: Sep 2008
Post: #19
 
dżizas... jesteś jak moja matka Icon_mrgreen
09.04.2009 08:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #20
 
jedyne, czego można się bać, to potencjalna powtórka z pociągu do Sanoka '08... Icon_wink2

niezłe informacje w tym tygodniu - MGMT w Warszawie... i o ile kilka miesięcy temu zapewne wyjechałbym jak najdalej, o tyle teraz zastanawiam się nad pójściem... :roll:

Moja prywatna galeria
09.04.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości