Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 943 - 05.04.2009
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Bardzo podoba mi się większa część składu pierwszej trójki (poza Armią, która w ogóle do mnie nie przemawia). White Lies pojawi się wkrótce u mnie z silniejszą reprezentacją. Pewniakiem zdaje się być ten utwór, który święci triumfy u Ciebie, ale udało mi się odnaleźć na płycie jedną perełkę, która też jest bliska debiutu.

Schodząc dalej, moją uwagę przykuwa znakomity wynik Gasmac Gilmore. Nie jest to jednak dla mnie żadna niespodzianka. Jeszcze zanim ten utwór u mnie debiutował (po raz pierwszy), wiedziałem że może odnieść sukces również u Ciebie. "...And We Dance" to moim zdaniem najbardziej "SOADowy" utwór od czasu zawieszenia działalności przez ten zespół.

Cieszę się z obecności "Wars", aczkolwiek oczekiwałbym od tego utworu większego parcia w stronę pierwszej dziesiątki Icon_smile2
Jest też "Careless Whisper", które ostatnio już drugi tydzień z rzędu było u mnie na miejscu 51... Na całe szczęście zanosi się na to, że święta przyniosą u mnie na liście grad nowości Icon_smile2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
12.04.2009 01:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #22
 
Placebo pięknie Icon_mrgreen Tylko szkoda, że przez to Armia aż tak bardzo spadła Icon_frown

A gdzie to Roboki tak uciekają :?: Wg Kazika są natrętne i odczepić się nie chcą a tu już odwrót :?: Icon_lol

[Obrazek: Kaczy93.gif]
12.04.2009 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):White Lies, podobali mi się może do 2-3 przesłuchania płyty... BARDZO szybko się znudzili...
naprawdę mnie to dziwi...
mrsap napisał(a):Bardzo podoba mi się większa część składu pierwszej trójki (poza Armią, która w ogóle do mnie nie przemawia)
pewnie poza Armią dlatego, że Armia jest poza trójką Icon_wink2
mrsap napisał(a):White Lies pojawi się wkrótce u mnie z silniejszą reprezentacją.
być może u mnie też coś jeszcze się przebije, bo płyta... ho ho, mocno zyskuje.
mrsap napisał(a):Cieszę się z obecności "Wars", aczkolwiek oczekiwałbym od tego utworu większego parcia w stronę pierwszej dziesiątki Icon_smile2
Icon_smile2. ale za to wynik płyty wygląda bardzo obiecująco, prawda? Icon_smile2
Kaczy1993 napisał(a):A gdzie to Roboki tak uciekają :?:
za rzadko ostatnio słyszę.
dlatego zastosowałem pewien patent... Icon_mrgreen
14.04.2009 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
ku3a napisał(a):pewnie poza Armią dlatego, że Armia jest poza trójką
Nie. Dlatego, bo chodziło mi o pierwszą piątkę Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):ale za to wynik płyty wygląda bardzo obiecująco, prawda?
Niczego sobie. Gdyby jeszcze towarzystwo było ciekawsze... Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
14.04.2009 01:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
ku3a napisał(a):czemu takie zdziwienie?
W żadnym razie bym sie nie spodziewał, że móże on dostać się na listę, a co tu mówić o elitarnym gronie w top 10

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.04.2009 03:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości