Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 636
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 636
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 636 DATA 05-04-2009

[glow=blue] L / L /06 LOVE ETC - Pet Shop Boys[/glow]

01/02/03 STAY THE NIGHT - Alcazar
02/01/05 UNDRESS TO THE BEAT - Jeanette
03/03/15 HOT STUFF - Elize
04/04/06 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
05/05/05 CAN'T YOU FEEL IT - Elize


06/09/05 SOBER - P!nk
07/06/06 GEE - So Nyeo Shi Dae
08/NE/01 FUNKYTOWN - Alcazar
09/07/12 SILLY REALLY - Per Gessle
10/NE/01 MY MY ME AND ME - Alcazar


20 lat minęło. Jubileusz notowań skłania do pewnych refleksji, którymi nie będę się tutaj rozwlekał, natomiast podzielę się nimi przy temacie dotyczącym listy wszechczasów.
W tym notowaniu trochę się dzieje, choć pierwsza połowa zestawienia praktycznie bez zmian - jedynie pozycjami zamienili się Alcazar i Jeanette. Choć na czele nadal Pet Shop Boys to ich pozycja zdaje się być zagrożona i za tydzień (a właściwie za 8 dni) może być różnie. Nowa płyta Alcazara przypadła mi bardzo do gustu bo w tym tygodniu debiutują ich dwa nowe kawałki z DISCO DEFENDERS - FUNKYTOWN i MY MY ME AND MY (wielkie dzięki Chris za zwrócenie uwagi na tę formację). Szczególnie ten pierwszy utwór ma szansę znaleźć się w czołówce i dołączyć do STAY THE NIGHT. Z listy wypadają drugi utwór Pera Gessle THE PARTY PLEASER (pierwszy singiel jeszcze w zestawieniu i mam nadzieję że wytrzyma na niej do koncertu) i Novaspace.
Tak jak wspomniałem to notowanie z uwagi na jubileusz jest notowane wg punktacji specjalnej (kolejno 15/12/10/8 punktów i dalej o 1 punkt mniej aż do 1 za 10 pozycję). Tak samo będzie w następnym notowaniu które wyjątkowo wypadnie nie w niedzielę, a w Poniedziałek Wielkanocny (stąd wspomniane wyżej 8 dni przerwy).

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
05.04.2009 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości