Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #121
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Mój lider wygrał, "Mercy" na 3. i "I Want You" na 5. Świetne wyniki!

Edit. A jednak "Mercy" to mój lider. Icon_biggrin Właściwie każdy z tej trójki mógłby u mnie wygrać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2019 11:35 PM przez 1981.)
25.03.2019 11:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #122
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Jak dla mnie nie, ale ja się już przyzwyczaiłem, że moi faworyci kiepsko sobie radzą.
25.03.2019 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #123
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Hmm, "Music" tylko z punktami ode mnie... Ale za to aż dwunastoma. Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?
25.03.2019 11:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #124
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
kajman napisał(a):Jeżeli dorze kojarzę to prowadzący.
tak, dochrapałem się Icon_wink

Więc jak to u mnie od jakiegoś czasu poproszę o jedną liczbę z przedziału 1-40.
25.03.2019 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #125
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
thestranglers napisał(a):Więc jak to u mnie od jakiegoś czasu poproszę o jedną liczbę z przedziału 1-40.
31.
25.03.2019 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #126
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
jesteś pierwszy
25.03.2019 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #127
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
prz_rulez napisał(a):Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?
U mnie było zero podobnie jak Sexual i I want.
Liczby nie podam, bo mogę zapeszyć i trafię na coś co lubię, a czego bym nie chciał.
25.03.2019 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #128
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
thestranglers napisał(a):jesteś pierwszy
Zdradzisz, co/kto to jest?
25.03.2019 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #129
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
wow! RUSH! Ci z Kanady Icon_wink
25.03.2019 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #130
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
thestranglers napisał(a):Ci z Kanady
A są jacyś inni?
25.03.2019 11:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #131
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Jest Jennifer. Icon_lol
25.03.2019 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #132
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
A także Bobby, David, Otis i Tom, ale jak przy Jen podałbyś z imieniem.
25.03.2019 11:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #133
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
było jakieś Rush ze Stanów
https://rateyourmusic.com/artist/rush-1


No... ok, ale bez emocji. Icon_wink Z hard rocka i prog rocka były ciekawsze zespoły. No i w sumie nie wiem, co proponować. Icon_redface

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
25.03.2019 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #134
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Bez punktu:

That's The Way Love Is
Praise
Joy
26.03.2019 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #135
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Poczekalnia:

prz_rulez

11 I Wanna Be Where You Are
12 How Sweet It Is (To Be Loved By You)
13 Maria
14 Distant Lover
15 Got To Give It Up
16 Too Busy Thinking About My Baby
26.03.2019 12:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #136
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
thestranglers napisał(a):Bez punktu
To nie ma czego żałować.
26.03.2019 08:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #137
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
dziękuję za frekwencję i zainteresowanie! bałem się, że koniec końców wyjdzie to biednie, ale myliłem się -- mimo nieoczywistego wyboru cieszę się, że mogłem na Was liczyć -- mam nadzieję, że jakoś te odsłuchy wzbogaciły Wasze widzenie muzyki soul i muzyki w ogóle (nawet jeśli nie w bardzo ewidentny sposób) Icon_smile

pierwsza piątka znakomita -- sam nie jestem fanem "let's get it on", ale cieszę się, że jednak nie wygrało "sexual healing", które jako ostatni przebój gaye'a i jedyny w latach 80., musiało migotać mi na pozycji faworyta tutaj, a jednak nie -- pozytywne zaskoczenie Icon_smile szkoda, że "when did you stop loving me" nie dostało punktów od nikogo innego, to skraj marvinowskiego kanonu -- dojrzała emocjonalnie, tekstowo i brzmieniowo kompozycja

thestranglers napisał(a):te dwa numery pięknie bodajże w roku 1990 skowerował Robert Palmer, nikt tak jak on nie przybliżył mi w moim życiu Marvina Icon_wink
mnie Hirek Wrona w Czarnym Piątku -- na zakończenie każdej audycji grał jeden numer Marvina
wówczas jarało mnie modne R&B i rap, więc ten Marvin przemykał niezauważenie, ale po latach sam do niego wróciłem i jestem pewien, że była to naturalna konsekwencja tamtych audycji

kajman napisał(a):Największy koszmar w tym zestawie już dostał punkty. Icon_evil
nie powinien cię ten top w ogóle obchodzić po całym tym seansie krytykanctwa, na który pozwoliłeś sobie w tym wątku; jeśli ten wybór był faktycznie taki koszmarny, dlaczego nie skontrujesz go swoim własnym, gdzie będziesz mógł jedynie zatracić się w zachwycie i przez krótką chwilę nie będziesz tendencyjnym malkontentem -- ale nie pamiętam też, żebyś wklejał na forum jakieś własne rekomendacje -- zazwyczaj tylko spamujesz wątki otwarte przez innych komentarzami w stylu "daję zero"; jest w tym coś przeraźliwie przykrego

prz_rulez napisał(a):Uznaliście za tak bardzo złe czy "tylko" niepasujące do konwencji?
ja nie uznaję tego za pełnoprawny numer marvina no i to są jednak moje utwory wszech czasów, a "music" to dla mnie co najwyżej przyjemny kawałek do radia

thestranglers napisał(a):Praise
o mały włos, bo to był mój numer 11.

dziękuję raz jeszcze za głosy i tomkowi za fantastyczną prezentację! przykro mi, że nie byłem w stanie na żywo komentować, ale takie życie; do usłyszenia w topie rush!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.03.2019 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #138
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
Jakoś nie do końca porwał mnie wasz numer "1". Ogólnie moje głosy raczej się minęły z waszymi. Szkoda, że nie wygrało Ain't No Mountain High Enough. Zawsze byłem fanem tej kompozycji. Pozostałe utwory z mojej złotej trójki stosunkowo nisko Icon_sad
26.03.2019 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 129
Dołączył: Dec 2014
Post: #139
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
mike napisał(a):Zawsze byłem fanem tej kompozycji.
A skąd ją znałeś? Tak po prostu? Icon_rolleyes
26.03.2019 03:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #140
RE: Mychartsowy Top Marvina Gaye'a
(26.03.2019 03:16 PM)thestranglers napisał(a):  
mike napisał(a):Zawsze byłem fanem tej kompozycji.
A skąd ją znałeś? Tak po prostu? Icon_rolleyes

no Icon_wink Kiedyś usłyszalem w gimnazjum na jakimś balu i do dziś bardzo lubię Icon_smile
26.03.2019 03:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości