Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Riverside - 02 Panic Room
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
Budynku nie, znaczy teraz juz tak, ale widziałem kolumnę. Niestety napisu na dole już nie doczytałem Icon_redface2 , dopiero Ku3a mnie oświecił...
Ja myślę że fotki sa w całym wydaniu płyty nie tylko polskim, bo przecież oprócz PeKiNu sa też inne budowle, z całego świata.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 05:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
Yacy napisał(a):Budynku nie, znaczy teraz juz tak, ale widziałem kolumnę. Niestety napisu na dole już nie doczytałem Icon_redface2 , dopiero Ku3a mnie oświecił...
Ja myślę że fotki sa w całym wydaniu płyty nie tylko polskim, bo przecież oprócz PeKiNu sa też inne budowle, z całego świata.
o jakim napisie mówisz Yacy? :->

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
21.06.2007 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Campari napisał(a):a ja bylem dzis w Saturnie w Zlotych Tarasach (100x lepsze zaopatrzenie niz w Saturnie w Arkadii)
wczoraj idac do Merlina przechodzilem kolo Tarasow i pomyslalem, ze teraz moze tam bede chodzic do Saturna, bo w sumie mam tam o wiele blizej, i z pracy, i z domu. A jak to napisales, to tylko sie utwierdzilem. To Ty nie zamowiles w Marlinie??
21.06.2007 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Campari napisał(a):o jakim napisie mówisz Yacy? :->
o tym
21.06.2007 07:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Campari napisał(a):a ja bylem dzis w Saturnie w Zlotych Tarasach (100x lepsze zaopatrzenie niz w Saturnie w Arkadii) i kupilem sobie ten singiel z 9.99, no trudno troche przeplacilem oprócz tego kupilem jeszcze w koncu The White Stripes za 42.90, czyli w sumie bardzo podobnie jak w merlinie

teraz pytanie do posiadaczy oryginalu TWS: czy zauwazyliscie pewien polski znany budynek we wkladce do ich plyty?
Campari, ja też dzisiaj byłem w tym samym Saturnie i w dodatku kupiłem ten sam zestaw płyt co Ty (tylko, że Riverside nabyłem w Empiku Icon_wink2 ).

Co do tego napisu i zdjęcia Kolumny Zygmunta, to było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie Icon_razz Dobrze, że wybrali kolumnę, a nie Pałac Kultury Icon_lol
Czyzby to była jakaś piosenka z dedykacją dla Polaków???
Jak na razie jestem na trzecim numerze. Drugi jest rewelacyjny Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2007 07:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
A ja wrócę do tematu tego postu. Icon_mrgreen

od dziś niecierpliwie czekam na całą płytę Riverside.
Te 3 utwory są świetne, remix nie koniecznie Icon_wink2
Back to the river - jest niesamowity.
Muszę sobie przypomnieć ich poprzednie płyty bo dawno już ich nie słuchałem Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 09:29 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Campari Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 71
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
mrsap napisał(a):Campari, ja też dzisiaj byłem w tym samym Saturnie i w dodatku kupiłem ten sam zestaw płyt co Ty (tylko, że Riverside nabyłem w Empiku Icon_wink2 ).
jaka ta Warszawa malutka Icon_mrgreen i z tymi zakupami to tez niezwykly zbieg okolicznosci Icon_biggrin3

w ogóle chyba po plyty bede jezdzil wlasnie tam, juz nawet Media Markt kolo mnie obnizyl loty :/

btw. moze poprosmy w Saturnie, zeby dali nam (forumowiczom) jakies rabaty jako ze przychodzimy tam juz niemal grupowo Icon_mrgreen

http://rateyourmusic.com/~Campari - RYM
http://www.last.fm/user/campari_wawa - last.fm
21.06.2007 10:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Campari napisał(a):
mrsap napisał(a):Campari, ja też dzisiaj byłem w tym samym Saturnie i w dodatku kupiłem ten sam zestaw płyt co Ty (tylko, że Riverside nabyłem w Empiku Icon_wink2 ).
jaka ta Warszawa malutka Icon_mrgreen i z tymi zakupami to tez niezwykly zbieg okolicznosci Icon_biggrin3

w ogóle chyba po plyty bede jezdzil wlasnie tam, juz nawet Media Markt kolo mnie obnizyl loty :/

btw. moze poprosmy w Saturnie, zeby dali nam (forumowiczom) jakies rabaty jako ze przychodzimy tam juz niemal grupowo Icon_mrgreen
Ja byłem tam pierwszy raz. Wszystko jest ładnie posegregowane (chyba najładniej w całej Warszawie), ceny niskie. Tylko, że jak na złość Myslovitz nie było, a w Empiku za 40 zł nie opłaca się polskiej płyty kupować...

Co do tych rabatów, to czemu nie? Icon_mrgreen

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
21.06.2007 10:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Campari napisał(a):btw. moze poprosmy w Saturnie, zeby dali nam (forumowiczom) jakies rabaty jako ze przychodzimy tam juz niemal grupowo Icon_mrgreen
a w dodatku robimy im reklame Icon_smile2
21.06.2007 10:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Yacy napisał(a):od dziś niecierpliwie czekam na całą płytę Riverside.
Ja już od wczoraj Icon_wink2

Jeśli chodzi o płyty to byłem w moim "Carrefourze" i tam czegoś takiego tam nie mają tzn. singla Riverside. Nie mówiąc już o White Stripes Icon_frown Nie słyszeli o czymś takim. Załamka.
Szkoda, że nie ma Fresha, bo jestem ciekawy na jakich pozycjach w różnych krajach zadebiutuje płyta "Icky thump".
21.06.2007 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
ku3a napisał(a):Tyle ze w reklamie byla cena 4.99

za tyle widziałem dziś w Empiku, co bardzo mnie zdziwiło Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
ale oni jak chcą to mogą taniej...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.06.2007 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Judas Priest - Panic Attack Szymek79 7 104 25.01.2024 08:52 PM
Ostatni post: kajman
  Holly Humberstone - Into Your Room / Kissing In Swimming Pools Szymek79 3 98 02.12.2023 07:48 PM
Ostatni post: Szymek79
  Clinton Kane - PANIC ATTACK Szymek79 0 118 03.11.2023 09:39 AM
Ostatni post: Szymek79
  Holly Humberstone - Antichrist / Room Service Szymek79 2 175 14.07.2023 10:34 AM
Ostatni post: Szymek79
  Dotter - No Room For Love Szymek79 1 43 20.05.2023 09:24 PM
Ostatni post: kajman
  Riverside - Friend or Foe? neo01 5 353 21.01.2023 10:15 PM
Ostatni post: kajman
  Riverside - Self-Aware Szymek79 1 319 03.12.2022 11:12 AM
Ostatni post: kajman
  Riverside - I'm Done With You neo01 5 351 23.10.2022 01:08 PM
Ostatni post: inżynierek
  Barrie-James feat. Lana Del Rey - Riverside Szymek79 1 384 10.11.2021 08:38 AM
Ostatni post: kajman
  Riverside - Story Of My Dream santosz 13 641 30.10.2021 10:54 AM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości