Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stachursky - Zimna Lufa
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #21
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(21.02.2019 10:12 AM)prz_rulez napisał(a):  A prawda jest taka, że Stachursky i tak jest znacznie bardziej kreatywny niż większość obecnych polskich gwiazdeczek. No i przynajmniej MA JAJA.

Zdecydowanie się zgadzam! Mam wrażenie, że gość ma większy dystans do siebie niż ty do naszych pochwał ;P
21.02.2019 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #22
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(20.02.2019 12:56 AM)prz_rulez napisał(a):  Zachowujecie się teraz jak Kertoip za najgorszych czasów. Naprawdę, wstyd mi za was. A myślałem, że takie prostackie zachowania już dawno za wami.
Hej wiesz co, muszę Cię zmartwić - moje najgorsze czasy dopiero nadejdą... Trochę mi się przykro zrobiło że tak mnie obgadujesz za plecami ale no cóż

A singiel Stachursky'ego mi się bardzo podoba i nie ma w tym żadnej ironii
22.02.2019 01:03 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Kertoip napisał(a):Trochę mi się przykro zrobiło że tak mnie obgadujesz za plecami ale no cóż
Ciekawe kto jest taką skarżypytą, że od razu polecał się poskarżyć.
Mi też było przykro i doskonale wiesz kiedy, ale niespecjalnie Cię to obchodziło, w końcu, cytuję, "nie masz mnie za co przepraszać". Dlaczego więc ja mam mieć jakiekolwiek wyrzuty sumienia?

Heh. No i właśnie z niewiele znaczącego tematu o Stachurskym zrobiła się afera.
22.02.2019 01:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #24
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(21.02.2019 10:12 AM)prz_rulez napisał(a):  Wy kpicie sobie z człowieka, ale to ja jestem tym złym, bo śmiem zwracać wam uwagę. No paranoja, aczkolwiek niestety nie pierwsza i nie ostatnia.
Po prostu, stosujecie najgorszą formę szydery, w której nie można nic zrobić, bo "no co, my przecież chwalimy", ale przecież wszyscy doskonale wiedzą, że to chamska ironia, mająca ośmieszyćIcon_exclaim

Tylko widzisz, rzecz w tym, że Stachursky ma dystans do swojej muzyki i zapewne zdaje sobie sprawę z tego, jakim memem muzycznym jest "2009"; samo to że wydaje płytę o nazwie "2019" (nawiązując do "1999" i "2009") i zapowiada "totalną doskozzzzzę" to co najmniej mrugnięcie okiem do fanów materiału sprzed 10 lat. On to nagrywa dla zabawy, my się bawimy razem z nim, a Ty z jakiegoś powodu nas najeżdżasz i twierdzisz że szydzimy. No sorry ale aferę to tu robisz tylko Ty. xD

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.02.2019 01:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #25
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(21.02.2019 10:12 AM)prz_rulez napisał(a):  
dejmieen napisał(a):A Ty jak zwykle w formie z widzeniem problemu, tam gdzie go nie ma, gratuluję xD
Wy kpicie sobie z człowieka, ale to ja jestem tym złym, bo śmiem zwracać wam uwagę. No paranoja, aczkolwiek niestety nie pierwsza i nie ostatnia.
Po prostu, stosujecie najgorszą formę szydery, w której nie można nic zrobić, bo "no co, my przecież chwalimy", ale przecież wszyscy doskonale wiedzą, że to chamska ironia, mająca ośmieszyćIcon_exclaim

A prawda jest taka, że Stachursky i tak jest znacznie bardziej kreatywny niż większość obecnych polskich gwiazdeczek. No i przynajmniej MA JAJA.

[Obrazek: does-the-office-hold-up-gq.jpg]

Radio Epsilon
22.02.2019 02:44 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Stachursky - Zimna Lufa
prz_rulez napisał(a):wstyd mi za was
Niepotrzebnie. Potrafimy sami się wstydzić za siebie, kiedy jest taka potrzeba.
prz_rulez napisał(a):niż większość obecnych polskich gwiazdeczek. No i przynajmniej MA JAJA.
Ja tam nie wiem czy to takie dobre. Nie wiem czy bym chciał, żeby Brodka czy Ania miały jaja. Chyba by do nich nie pasowały.
Przy okazji całkiem poważnie napiszę, że daję utworowi zero i nie ma dla mnie znaczenia czy robi to na poważnie czy też nie. Przesłuchałem dzisiaj sporo utworów tutaj i żaden nie da się z nim porównać - biją go o kilka klas.
24.02.2019 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Artur.O napisał(a):Tylko widzisz, rzecz w tym, że Stachursky ma dystans do swojej muzyki i zapewne zdaje sobie sprawę z tego, jakim memem muzycznym jest "2009"; samo to że wydaje płytę o nazwie "2019" (nawiązując do "1999" i "2009") i zapowiada "totalną doskozzzzzę" to co najmniej mrugnięcie okiem do fanów materiału sprzed 10 lat. On to nagrywa dla zabawy, my się bawimy razem z nim, a Ty z jakiegoś powodu nas najeżdżasz i twierdzisz że szydzimy.
1. Te wasze wypowiedzi są jednak nieco inaczej nacechowane i nie brzmią jak fun, a bardziej jak zakamuflowana kpina. Ja na przykład lubię "Dosko" i mam pozytywny ubaw z tego, ale nie dołączam do tego typu komentarzy.
2. Pamiętajmy też, że Stachursky to nie tylko kpina, ale i dość poważne utwory, takie jak "Z każdym Twym oddechem".

@EVENo - zaczyna być nudne po raz kolejny wklejanie zdjęcia gościa z serialu, którego większość nigdy nie oglądała. Nie wiem jaki jest cel ciągłego wrzucania tego kolesia.

kajman napisał(a):Niepotrzebnie. Potrafimy sami się wstydzić za siebie, kiedy jest taka potrzeba.
No niestety różnie z tym bywa.
kajman napisał(a):Ja tam nie wiem czy to takie dobre. Nie wiem czy bym chciał, żeby Brodka czy Ania miały jaja. Chyba by do nich nie pasowały.
Zawsze pozostają jajniki Icon_wink
24.02.2019 04:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #28
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(24.02.2019 04:47 PM)prz_rulez napisał(a):  Te wasze wypowiedzi są jednak nieco inaczej nacechowane i nie brzmią jak fun, a bardziej jak zakamuflowana kpina.
To raczej wyłącznie Twój problem Icon_wink

Cytat:Pamiętajmy też, że Stachursky to nie tylko kpina, ale i dość poważne utwory, takie jak "Z każdym Twym oddechem".
To gunwo jest a nie poważny utwór; tego tym bardziej nie da się słuchać serio. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
24.02.2019 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Ciekawe, bo nawet jury w Sopocie wypowiedziało się dość dobrze na jego temat.
24.02.2019 05:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #30
RE: Stachursky - Zimna Lufa
(21.02.2019 10:12 AM)prz_rulez napisał(a):  Wy kpicie sobie z człowieka, ale to ja jestem tym złym, bo śmiem zwracać wam uwagę. No paranoja, aczkolwiek niestety nie pierwsza i nie ostatnia.
Po prostu, stosujecie najgorszą formę szydery, w której nie można nic zrobić, bo "no co, my przecież chwalimy", ale przecież wszyscy doskonale wiedzą, że to chamska ironia, mająca ośmieszyćIcon_exclaim

A prawda jest taka, że Stachursky i tak jest znacznie bardziej kreatywny niż większość obecnych polskich gwiazdeczek. No i przynajmniej MA JAJA.

Ale tu nikt nikogo nie chce ośmieszać. Błagam Cię, przestań wszystko brać śmiertelnie poważnie, bo robisz krzywdę i sobie, bo narażasz się na wyśmianie i nam, bo my musimy to czytać i tłumaczyć jak dziecku w przedszkolu, jak bardzo się mylisz. Zresztą, sam wokalista absolutnie nie jest poważny, przecież czuć na kilometr, że ten kawałek powstał dla beki i żeby stał się memem. Więc jak można ośmieszyć, coś co z założenia ma być śmieszne?

(24.02.2019 05:13 PM)Artur.O napisał(a):  
(24.02.2019 04:47 PM)prz_rulez napisał(a):  Te wasze wypowiedzi są jednak nieco inaczej nacechowane i nie brzmią jak fun, a bardziej jak zakamuflowana kpina.
To raczej wyłącznie Twój problem Icon_wink

Cytat:Pamiętajmy też, że Stachursky to nie tylko kpina, ale i dość poważne utwory, takie jak "Z każdym Twym oddechem".
To gunwo jest a nie poważny utwór; tego tym bardziej nie da się słuchać serio. Icon_wink
Podpisuję się pod wszystkim, "Z każdym Twym oddechem" to dramat, popłuczyny po popie z lat 90-tych, które miały trafić w gust przeciętnego odbiorcy RMF z miejscowości poniżej 10.000 mieszkańców. To w ogóle nie jest poważna piosenka.
24.02.2019 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 494
Dołączył: Aug 2008
Post: #31
RE: Stachursky - Zimna Lufa
dejmieeen napisał(a):w gust przeciętnego odbiorcy RMF z miejscowości poniżej 10.000 mieszkańców. To w ogóle nie jest poważna piosenka.
Icon_razz
ale tego chyba nawet w RMF nie grali. Ale Jacek poprawnie wykonał ten utwór na festiwalu - oczarował publiczność i w sumie dobrze. Każdy ma inny gust i widocznie widzom ta piosenka się spodobała.
24.02.2019 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 994
Dołączył: Sep 2017
Post: #32
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Pamiętam tamten Sopot, zasłużył sobie wtedy na tego Słowika Publiczności, bo faktycznie wypadł tam najlepiej z Polaków. A piosenka, co by o niej nie mówić (moim zdaniem była spoko) pokazała wszechstronność Stachura i że z jego głosem można go wrzucić do czegokolwiek i będzie brzmiało poprawnie.

To była jednak okoliczność, w której Jacka należało traktować poważnie, tak jak poważnie traktuje się Lucy Phera T.Love'u. Tego samego T.Love'u, który w 1997 roku wydał Chłopaki Nie Płaczą.

Radio Epsilon
24.02.2019 07:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kuba1201 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 421
Dołączył: Aug 2017
Post: #33
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Ten jego utwór akurat RMF grał, bo było w top 20 Przeboju Roku.
24.02.2019 08:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Stachursky - Zimna Lufa
prz_rulez napisał(a):nawet jury w Sopocie wypowiedziało się dość dobrze na jego temat
To może świadczyć źle o jury w Sopocie.
EVENo napisał(a):Tego samego T.Love'u, który w 1997 roku wydał Chłopaki Nie Płaczą.
Powinni się tego utworu wstydzić, podobnie jak Kinga i Warszawy.
24.02.2019 08:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #35
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Tamten kawałek Stachurskiego to chyba jedyny słuchalny.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
24.02.2019 10:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #36
RE: Stachursky - Zimna Lufa
o tym jacy jesteśmy obrzydliwi i jak okropną rzeczą jest post-ironia w artykule noizzu wypowiada się sam pan jacek:
https://noizz.pl/muzyka/jacek-stachursky...em/khtqev9

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.02.2019 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 503
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Stachursky - Zimna Lufa
Świat oszalał

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.02.2019 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nita - Zimna wojna Szymek79 2 123 15.06.2023 09:53 PM
Ostatni post: neo01
  Natalia Przybysz - Za zimną wodę Szymek79 1 114 02.06.2023 04:44 PM
Ostatni post: kajman
  Stachursky - Agharta kacper130700 0 166 13.03.2021 08:22 PM
Ostatni post: kacper130700
film Jacek Stachursky - Uwierz mi (To nie koniec) kacper130700 0 212 16.02.2021 09:12 PM
Ostatni post: kacper130700
film Stachursky - Polska Krew kacper130700 0 221 17.10.2020 12:24 PM
Ostatni post: kacper130700
  Stachursky - To moja droga EVENo 3 519 03.07.2019 01:35 PM
Ostatni post: prz_rulez
  Stachursky - Doskozzza prz_rulez 12 1 023 09.04.2019 08:59 AM
Ostatni post: AKT!
  Basta Feat. Stachursky - 8 Sekund prz_rulez 1 676 20.03.2016 11:26 PM
Ostatni post: AKT!
  stachursky-dosko bugman 20 3 018 29.10.2009 04:25 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości