Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Coldplay i Sigur Rós
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
Coldplay i Sigur Rós
Jak podaje serwis Coldplaying.com a także oficjalna strona zespołu Sigur Rós, zespoły będą współpracować przy kolejnym albumie brytyjskiej grupy.
we are now happy to announce that kjartan will also be writing and arranging strings for 4 songs on coldplay’s as-yet-untitled follow up album to 2008’s acclaimed ‘viva la vida’. kjartan has already completed most of the arrangements, which are set to be recorded in late spring. in addition to kjartan’s contribution, jónsi will join chris martin on vocals on one of the album’s songs. we were fortunate enough to be allowed to visit coldplay’s rehearsal space while jónsi and chris were rehearsing their collaboration, which promises to be nothing short of amazing.
filmik ze wspólnego nagrania dostępny jest tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=9f01UKNWZAA
01.04.2009 06:37 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Icon_cool2
01.04.2009 06:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Adameks Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Oct 2008
Post: #3
 
Coldplay ?? Ja słyszałem że nagrywają z the Cure
http://www.thecure.pl/index.php?action=f...s=1&id=792
01.04.2009 06:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
prima aprilis Icon_mrgreen
01.04.2009 06:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
uffff.... dobrze, że dziś pierwszy kwietnia - już się bałem, że Sigur Rós zniżą się do poziomu Coldplaya... Icon_smile2

Moja prywatna galeria
01.04.2009 07:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
A ja bym się cieszył. Coldplayowi przydałoby się odpocząć od popu, a Sigurowi przybrać bardziej ludzką twarz. Byłoby miło. Oba zespoły są dobre w tym co robią, więc o zniżaniu się do czyjegoś poziomu nie ma MOWY!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.04.2009 07:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #7
 
tja, a Sleepytime Gorilla Museum poprosili Pet Shop Boys do wykonania remixów kilku utworów z ostatniej płyty Icon_razz

kajman, zejdzie na zawał :?: Icon_eek2
01.04.2009 07:08 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
On pewnie tak, ale ja jestem otwarty na wszelkie takie projekty Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.04.2009 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #9
 
ja też jak najbardziej, na oścież Icon_lol
01.04.2009 07:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
Listoholik napisał(a):tja, a Sleepytime Gorilla Museum poprosili Pet Shop Boys do wykonania remixów kilku utworów z ostatniej płyty Icon_razz
PSB wolą Lady Gagę Icon_lol
01.04.2009 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #11
 
swego czasu woleli Rammstein Icon_exclaim
01.04.2009 08:46 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
A Coma zagra na Rynku w Gdańsku z orkiestrą symfoniczną z okazji 23 czerwca (początek lata). Na ich stronce takie rozbudowane info jest Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.04.2009 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
bleh, głupi żart... Icon_razz
08.04.2009 07:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
 
A najlepsze jest to, że patrząc na majowy TRock znalazłem informację, że taki koncert z orkiestrą jednak SIĘ ODBĘDZIE! Icon_eek2
I to jest dopiero żart! Icon_biggrin3

Drugie ciekawe info w tym tekście jest takie, ze ktoś jest zainteresowany wydaniem "Hipertrofii" w USA i mają być nagrane wokale po angielsku.

Aż ciężko w to uwierzyć powiem szczerze, bo to byłby naprawdę szok. Polski twórca mainstreamowy wydany w Stanach? Ile to już lat minęło od czegoś takiego? Bo jazz, poważna, metal to norma, nawet Grammy zdobywały. Ale mainstream!? Icon_eek2

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
13.05.2009 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
Miszon napisał(a):Polski twórca mainstreamowy


jaki??? głuchy śmiech mną zbiera Icon_mrgreen
14.05.2009 12:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
 
No a niby co to ma być? Nie mów mi, że magaalternativ cośtamcośtam, którego w życiu nie słyszałeś w radio.
Rock przecie.
Wiem, że w Polsce rock to alternatywa, ale przecież w szerszych kategoriach to mainstream. Zresztą, alternatywa tylko w mediach. NIe wiem, ile tam sprzedali tej płyty, ale sporo. Podejrzewam, że więcej niż wielu wykonawców czysto popowych. Czyli mainstream. Jak Nosowska sprzedała w zeszłym roku 60 tys., to jest na pewno pierwsza 10-ka sprzedaży, podobnie chociaż pewnie mniej, Coma (w sumie na Superjedynkach mieli grać, czyli pewnie też pierwsza 10-ka), to nie jest to żadna nisza, jak się usiłuje nam wmówić.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2009 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #17
 
a dla mnie Coma to czysta operetka Icon_mrgreen
14.05.2009 12:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #18
 
Ja nie wartościuje, tylko mówię, ze mainstream. Bo nie nisza. Proste. Można lubić lub nie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2009 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Miszon napisał(a):A najlepsze jest to, że patrząc na majowy TRock znalazłem informację, że taki koncert z orkiestrą jednak SIĘ ODBĘDZIE!
i co w tym takiego dziwnego?

Totentanz też będzie mieć taki koncert.
14.05.2009 10:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #20
 
ku3a napisał(a):i co w tym takiego dziwnego?
No to, że myslałem, że to dowcip pierwszokwietniowy Icon_smile2 (bo wtedy ten news się pojawił na ich stronie).
I ogólnie - cała idea jakoś mało comowa dla mnie. Chociaż wyjść to może dobrze.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.05.2009 10:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Plagiat Coldplay??? Jopkolog 41 7 612 11.12.2008 06:45 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości