Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DLP - Notowanie 121 (31.03.09)
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
ale to jest błąd, bo tytuły pisze się w cudzysłowach.

ja mam tak, że jak dochodzę do komentowania Twojej listy pod koniec tygodnia, to czytam i przeglądam notowanie i je komentuje, ale nie patrzę na dalsze posty, bo nie mam czasu tego wszystkiego czytać. dlatego też jeśli o płytach nie ma w pierwszym wątku, to potem ich nie komentuje. choć czasem po wysłaniu komentarza przelatuję po całym wątku i patrzę z grubsza co się działo i jeśli była lista płyt, to wtedy ją przeglądałem, ale już zwykle bez pisania komentarza. gdy pisałeś listę płyt razem z notowaniem, to często zostawiałem jakiś ślad dotyczący albumów.
03.04.2009 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Niektórzy piszą w cudzysłowach, inni bez, jeszcze inni podkreślają je boldem, inni pochylają kursywą....przyzwyczaiłem się pisać normalnie i ciężko jest mi to zmienić. Na blogu jadę po wszystkich ważniejszych terminach boldem, ale tutaj, w natłoku tylu postów zapominam o jakimkolwiek stylowaniu wyrazów. Dobrze jednak, że zwróciłeś na to uwagę, bo wypadałoby zmienić ten nawyk, chociażby na większą czytelność.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
03.04.2009 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
Przyznam szczerze ze troche mnie zaskoczyo pojawienie sie u elektronicznego chłopaka Therapy? . Ale może musi byc pierwszy raz. Icon_wink2
Slyszałem juz o tej płycie. Ale u Ciebie debiutuje inny utwór niż ten co przed chwila widziałem u kolegi P.u.r.h.-a .
No cóz napewno trzeba wziąc to pod uwagę , a skoro juz wyciekło Icon_wink2
Po chudych tygodniach (od czasu R.E.M.) mamy wreszcie dwa wspolne utwory Icon_biggrin3 I bede im szczególnie kibicował a zwłaszcza temu nizszemu z pozycji 18.
Perfect Depeszów nie kojarzę a to znaczy ze wpadło jednym a wyleciało drugim uchem. No cóz i tak bywa.
04.04.2009 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Perfect Depeszów jest perfect na ucho fana, niekoniecznie na ucho osoby ''trzeciej'' (tak brzydko się wyrażę ekhm). Rocka tam nie doświadczysz, ale ciągle liczę na In Chains!

Racja. Trzeba dbać o takie perełki jak Soap&Skin. Placebo i tak przecież sobie poradzi Icon_wink
Therapy oczywiście polecam, cała płyta równa, a pierwsze 5-6 piosenek spokojnie może się bić między sobą o udział na liście. Czy mnie to zaskakuje? Nie wiem. Nie znałem ich wcześniej. Ale grają dobrze - zresztą wszystko opisałem w komentarzu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.04.2009 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Aro napisał(a):No cóz napewno trzeba wziąc to pod uwagę , a skoro juz wyciekło Icon_wink2
jak to "wyciekło"? ta płyta już normalnie wyszła.
04.04.2009 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #46
 
Cytat:08. 11. 02. Pet Shop Boys - Pandemonium
Jeśli to jest dla Ciebie faktycznie najlepszy utwór na tej płycie, to ten album musi być okropny.

Przed przesłuchaniem postanowiłem odłożyć na bok moją antypatię do PSB i okropnego wokalu Tennanta. Początek był taki sobie, ale w momencie kiedy zaczął śpiewać i (tutaj o ku*wa, ja pie*dolę, co to jest???!!!) podkład i sama melodia sprawiły, że kawałek wyszedł na prowadzenie w rankingu najgorszych singli tego roku exe quo z "Sugar" Flo Ridy. Naprawdę "Love Etc." było przy tym majstersztykiem. Ten kawałek to po prostu disco polo, z tym, że po angielsku, śpiewane i zmajstrowane przez brytoli. Poza tym zero różnicy Icon_frown A szkoda.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.04.2009 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #47
 
Najlepsze na płycie jest Legacy i The Way It Used To Be, ale na razie nie czuje by było to dobre piosenki na listę, a za Pademonium ''oddałby życie każdy fan PSB'' - jak to pięknie napisał ktoś na OF w recenzji poprzedzającej wydanie albumu. Zgadzam się, że jest tam trochę czynników muzyki disco wymieszanych po prostu z electropopem i dance. Ale to jest to za co ich się najbardziej kocha i szanuje do dzisiaj. Władcy Brytyjskiego Popu Icon_wink Na szczęście płyta zbiera dobre recenzje i sprzedaje się równie okazale, i nikt na patrzy na zagorzałych przeciwników PSB Icon_wink2

Domyślam się, że poznanie Pandemonium wcale nie było takie bezpodstawne, to zemsta za vocoderowego T-Paina. Szkoda, że pisana jednak pod twoim nickiem Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.04.2009 12:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #48
 
saferłel napisał(a):Najlepsze na płycie jest Legacy i The Way It Used To Be, ale na razie nie czuje by było to dobre piosenki na listę,
Icon_lol Icon_lol Icon_lol ja tam nie mam takich oporów Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
05.04.2009 12:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
 
Wiesz, to tak samo jak z płytą, która solowo nie potrafi radzić sobie na listach, ale jako całość jest naprawdę ''w dechę''. PSB to zespół stworzony na listy przebojów co prawda, ale i u nich zaistniał taki rodzaj sytuacji...przynajmniej na razie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.04.2009 12:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #50
 
saferłel napisał(a):Domyślam się, że poznanie Pandemonium wcale nie było takie bezpodstawne, to zemsta za vocoderowego T-Paina. Szkoda, że pisana jednak pod twoim nickiem Icon_wink
Zdecydowanie nie, bo "Pandemonium" ściągnąłem z Twojego chomika zaraz jak zadebiutowało na liście z czystej ciekawości i wrzuciłem na mp3, ale dopiero wczoraj rano do niego dotarłem i akurat wieczorem jak wszedłem na forum, to postanowiłem napisać co sądzę. A za T-Painem aż tak nie przepadam, żeby się za niego mścić. Po prostu "Pandemonium" jest okropne, tyle Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.04.2009 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #51
 
Ale i tak zginąłbym za nie Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.04.2009 02:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #52
 
To Twoja opinia, masz do niej prawo. Po prostu wyraziłem swoje zdanie i nie był to żaden odwet, nic z tych rzeczy Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
05.04.2009 03:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości