Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOP 32 PET SHOP BOYS
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #1
TOP 32 PET SHOP BOYS
Chciałem wkleić go jednorazowo, ale ... skoro ani Listoholik, ani Saferłel nie chcą dalej ujawniać swoich topów, więc ja postanowiłem wkleić swój. Ale stopniowo Icon_wink2 Piątkami Icon_smile2

Już za chwileczkę, już za momencik ...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2009 07:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #2
 
gratuluję inicjatywy Icon_mrgreen
duch w narodzie (tfu.. na forum) nie ginie Icon_wink2
30.03.2009 07:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Zaskoczyłeś mnie przyznam....mam nadzieję, że poznałeś wszystkie możliwe nagrania, szczególnie te składanki z b-sidami - już pisałem, że 1/4 ich siły drzemie w kompozycjach poza płytowych Icon_biggrin. Nie chciałbym by to było na odwal się Icon_razz2

PS - liczę na ciekawy top, aczkolwiek boję się by top 12 nie wypełniły piosenki z Please, kolejne top 12 remixy piosenek z Please, a ostatnią część covery piosenek z Please innych artystów Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2009 07:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #4
 
no cóż może to wynik tego, że trochę żle się czułem niedzielę Icon_smile2

nie, nie PSB przesłuchiwałem od ubiegłego tygodnia . Okazało się że sporo kojarzę, przede wszystkim z pierwszych 3-4 płytt co będzie [chyba] widać Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2009 07:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
To dobrze, że i czwarta płyta się załapała Icon_smile2 W każdym razie mnie i tak najbardziej emocjonować będą nagrania z krążków wydawanych po 1996 roku, bo tam jest równie wiele ciekawych nagrań (chociaż może nie w tak kolosalnych ilościach jak na drugiej, czwartej czy piątej płycie), a są to bardzo mało znane w Polsce albumy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2009 07:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
saferłel napisał(a):W każdym razie mnie i tak najbardziej emocjonować będą nagrania z krążków wydawanych po 1996 roku,
Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):.mam nadzieję, że poznałeś wszystkie możliwe nagrania
coś około 240... nie wiem czy to wszytkie ale oprócz 10 podstawowych, b-side'y, PopArt i jeszcze jakaś składanka Icon_wink2
saferłel napisał(a):Nie chciałbym by to było na odwal się Icon_razz2
czy Ty mnie przypadkiem nie obrażasz? Icon_razz
saferłel napisał(a):liczę na ciekawy top, aczkolwiek boję się by top 12 nie wypełniły piosenki z Please, kolejne top 12 remixy piosenek z Please, a ostatnią część covery piosenek z Please innych artystów Icon_razz2
hmm... ciekawy to on jest dla mnie... dla Ciebie może być nudny Icon_wink2. Z Please trochę przesadziłeś... Trochę Icon_razz

nie mam zamiaru konkurować z Wami o stronę wizualno-merytoryczną tego Topu... Podam tylko suche wyniki z małym komentarzem na koniec. No oczywiście ewentualnie w trakcie, jeśli zostanę "sprowokowany" Icon_wink2

Żeby było piątkami to muszę się "pozbyć" dwójki:

32 - I Get Along [ 2002 ]
31 - In Denial (feat. Kylie Minogue) [ 1999 ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2009 08:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
I Get Along - świetny, optymistyczny numer z najbardziej dziwacznej płyty jaką wydali, bardzo przebojowy z kapitalnym wokalem, gdzie Neil robi wszystko po prostu Icon_wink Budzisz się rano, słyszysz ten numer i mówisz sobie: Do przodu!

In Denial - sprezentowali Pani Minogue dosyć średni numer na jej krążek z 1994 roku i równie średni ona nagrała z nimi pięć lat potem. Może gdyby był singlem to sam fakt współpracy dwójki znanych artystów spowodował był wyniesienie tego kawałka na szczyty listy, ale chyba dobrze, że tak się nie stało - to nie jest silny punkt Nocnego Życia.

PS - nie, nie obrażam Cię...ale tak patrzę na opis tego tematu i myślałem, że zobaczę tam: ''Top zrobiony z miłości do mega-popu'', a nie ''sprowokowany przez Rafała i mnie'' Icon_razz2

Ale nie czepiam się już Icon_wink Fajnie, że ktoś się zainteresował zespołem oprócz naszej dwójki + Michała.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2009 08:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
30 - I Want A Lover [ 1986 ]
29 - Miracles [ 2003 ]
28 - Home and Dry [ 2002 ]
27 - Boy Strange [ 1999 ]
26 - Birthday boy [ 2002 ]

postanowiłem dopisać rocznik, aby było widać, jakie lata lubię najbardziej Icon_wink2 mam nadzieję, że nie będzie błędów Icon_wink2

nie wszystko trzeba robić z miłości... nie raz wystarczy coś lubić... na forum lp3.pl są różne topy. Od DM, przez Dire Straits, Kult, Porky do Gunsów [to będzie następny top] i w tej zabawie chodzi też o to, aby coś poznać lub sobie przypomnieć.
saferłel napisał(a):Ale nie czepiam się już Icon_wink
Icon_lol zobaczymy czy wytrzymasz do końca Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2009 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Przywaliłeś teraz kompilacją numerów ze strefy >1996 Icon_biggrin Super, że zauważyłeś Boy Strange. Osobiście nie stosuję w muzyce słówka ''ambitny'', przynajmniej nie tak bezpośrednio jak niektórzy, ale w tym wypadku mogę się pokusić o stwierdzenie, że ta kompozycja to naprawdę nieprzeciętny popis muzycznych umiejętności i pomysłowości + niezwykła dawka emocji. Home And Dry chyba na tym samym miejscu co u mnie Icon_biggrin
I Want A Lover bliskiego było mojego topu, dopóki nie zdałem sobie sprawy, że zapomniałem kompletnie o genialnej klubowej Epce Relentless Icon_biggrin Miracles wydaje mi się jednym z ich najsłabszych singli w karierze.

Postaram się wytrzymać, aczkolwiek jak przyjdzie co do czego to upomnę się o pewne piosenki i będę oczekiwał wyjaśnień Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.03.2009 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 879
Dołączył: Aug 2007
Post: #10
 
spodziewałam się ze jakiś nowy temat tu dzis zastane Icon_wink2
Yacy napisał(a):no cóż może to wynik tego, że trochę żle się czułem niedzielę Icon_smile2
więc sa też pozytywy Twojej niedyspozycji... Icon_smile2
właściwie ciekawa byłam czego wczoraj słuchałes i obejrzałam sobie Twoje last.fm Icon_mrgreen więc ten temat z PSB mnie nie dziwi Icon_wink2
30.03.2009 10:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
saferłel napisał(a):aczkolwiek jak przyjdzie co do czego to upomnę się o pewne piosenki i będę oczekiwał wyjaśnień Icon_wink
mogę Ci wyjaśnić już teraz - hurtem Icon_smile2 albo nie... albo tak!
Wyjąsnienie: TO MÓJ TOP PSB!
Icon_mrgreen

Lilian napisał(a):spodziewałam się ze jakiś nowy temat tu dzis zastane
no niestety wczoraj nie dało sie zrobić nowej Mojej Listy, dzisiaj też nie... Ale jutro około tej godziny coś już powinno być - zapraszam Icon_smile2
Lilian napisał(a):właściwie ciekawa byłam czego wczoraj słuchałes
właściwie leżałem w łóżku i nie chciało mi sie podnosić tak się kiepsko czułem. i jak puściłem hurtem PSB - ponad 200 utworów - to przesłuchałem chyba z 1/3 Icon_smile2 a potem jeszcze na wyrywki!!! Ale było fajnie. Sporo znanych dźwięków i nowych też Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
30.03.2009 11:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
I tak będę oczekiwał wyjaśnień. W tym kraju wszystko co związane z PSB musi przejść przez moją kontrolę Icon_biggrin3 Icon_wink2

A tak w ogóle to masz błąd w pisowni numeru z miejsca 26.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2009 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
i kolejna piątka. Bardzo proszę Icon_mrgreen :

25 - Later Tonight [ 1986 ]
24 - London [ 2002 ]
23 - If Love Were All [ 1993 ]
22 - Violence [ 1986 ]
21 - Tonight Is Forever [ 1986 ]

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2009 09:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Ale fan Release się nam znalazł. No proszę. Już czwarty utwór. Ja wyselekcjonowałem z tej płyty inne dwa numery i ciekawe czy one się znajdą w topie.
Co do rzewnych numerów pokroju If Love Were All czy Later Tonight - do przewidzenia Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2009 09:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #15
 
wiedziałem, że nie dam rady tutaj wcześniej zamieścić komentarza, więc nawet nie próbowałem, o milisekendę wcześniejszy i tak będzie saferłel Icon_wink2
gdyby on tylko tak szybko wklejał kolejne odsłony swojej czołówki topu Icon_razz
31.03.2009 09:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
saferłel napisał(a):Ale fan Release się nam znalazł. No proszę. Już czwarty utwór.
a nie trzeci...? 30, 28, 24 i ...?

saferłel napisał(a):Co do rzewnych numerów (...) - do przewidzenia
hm...

Listoholik napisał(a):wiedziałem, że nie dam rady tutaj wcześniej zamieścić komentarza, więc nawet nie próbowałem, o milisekendę wcześniejszy i tak będzie saferłel
merytoryczność powyższego komentarza mnie powaliła! Odrazu widać, że pisał to fan PSB Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
32 jeszcze.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2009 10:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
no tak ... a ja mam ją opisaną jako pochodzącą z PopArt Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2009 10:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Tam też była jako, że była w Brytyjskim top 20. Icon_wink2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
31.03.2009 10:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #20
 
Jest już środa, a wiec czas na kolejną piątkę Icon_wink2

20 - The Calm Before The Storm [ 1996 ]
19 - The Sodom and Gomorrah Show [ 2006 ]
18 - Why Don`t We Live Together [ 1986 ]
17 - Nervously [ 1990 ]
16 - Shopping [ 1987 ]

16 - myślałem, ze będzie wyżej... nie dała jednak rady w końcówce Icon_wink2 dla odmiany nr 20 w ostatnim przesłuchaniu przesunąl sie z poprzedniej 5-ki Icon_wink2

Top płyt [a właściwie lat] , wykonany "metodą Saferłela" Icon_wink2 z lekką modyfikacją:

[ rok ] -> punkty / ilość utworów

[ 1986 ] -> 49 / 5
[ 2002 ] -> 22 / 4
[ 1987 ] -> 17 / 1
[ 1990 ] -> 16 / 1
[ 2006 ] -> 14 / 1
[ 1996 ] -> 13 / 1
[ 1993 ] -> 10 / 1
[ 1999 ] -> 8 / 2
[ 2003 ] -> 4 / 1

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.04.2009 01:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości