Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hunter - Hellwood
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
Hunter - Hellwood
może cytacik:

Płyta została zarejestrowana w styczniu i lutym 2009 w studiach Sonus, Nemezis i Studio X. Nad produkcją całości czuwali Andrzej AKA Karp oraz Paweł DRAK Grzegorczyk. Mix i mastering całości to z kolei dzieło Jacka Miłaszewskiego. Oto jak o albumie opowiada sam Drak:
„Po niemal czterech latach przerwy, oddajemy w Wasze ręce blisko godzinną płytę z muzyką inspirowaną tym razem naszymi ulubionymi a przy okazji kultowymi filmami. Od tytułu począwszy, poprzez muzykę, teksty a kończąc na warstwie graficznej będzie to muzyczna, parafilmowa podróż do najdalszych zakamarków nie tylko Waszych snów i marzeń, ale także koszmarów i lęków. Soundrack do filmu zwanego życiem. To jednak nie wszystko. Filmy były bowiem jedynie punktem wyjścia do wielu rozległych, nierzadko bardzo mocnych tematów, które na niej odnajdziecie. Padło wiele nowych i bardzo ciężkich słów i dźwięków... Tak właśnie się dzieje, gdy świat baśni i fantazji przeplatający się z horrorem życia - spotykają muzykę... W warstwie muzycznej tym razem mamy niespodziankę dla fanów wszystkich naszych poprzednich płyt. Można powiedzieć, że jest to miejscami swego rodzaju synteza, nierzadko dość przewrotna synteza. Ale „HellWood” nie tylko łączy w sobie moc „Requiem”, magię „MedeiS” i ciężar „T.E.L.I...” .Tym razem posunęliśmy się znacznie, znacznie dalej... O wiele dalej niż na wszystkich naszych poprzednich płytach razem wziętych...”

Może być ciekawie. Ostatnio jakoś narobiłem sobie apetytu na Huntera, którego parę lat temu znałem tylko z 1 czy 2 kawałków.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.03.2009 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 514
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
No i jeszcze okłądeczka:
[Obrazek: hunter_promo.jpg]

A tracklista równie smakowita:
1. Nadchodzi...
2. Strasznik" -
3. $mierci$miech
4. Labirynt Fauna
5. Duch Epoki
6. Armia Boga
7. Dura Lex Sed Lex
8. TshaZshyC
9. Arges
10 Cztery Wieki Później...
11. Zbawienie

I jeszcze (bo nie mogłem się powstrzymać) obrazek zespołu z teledysku promującego (Labirynt Fauna):
[Obrazek: hunter_promo_git_1.jpg]
Icon_smile

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
03.04.2009 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Wysmienicie Icon_exclaim Icon_biggrin3
Musze mieć ten album

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
06.04.2009 01:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
a na oficjalnej stronie mozna posluchac niektorych kawalkow


tez chce plyte!
06.04.2009 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości