Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Take That
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #61
RE: Mychartsowy Top Take That
Ech, i znowy biedny Ákos Icon_sad
@Sundrajta - ale tu nie chodzilo o Twoje lubienie, tylko o rownomierne rozlozenie utworow Icon_razz2
28.01.2019 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #62
RE: Mychartsowy Top Take That
(28.01.2019 12:13 PM)prz_rulez napisał(a):  Ech, i znowy biedny Ákos Icon_sad
@Sundrajta - ale tu nie chodzilo o Twoje lubienie, tylko o rownomierne rozlozenie utworow Icon_razz2

nie chciałem ci sprawić przykrości, nie odnalazłem się w jego muzyce Icon_sad
28.01.2019 01:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #63
RE: Mychartsowy Top Take That
prz_rulez napisał(a):ale tu nie chodzilo o Twoje lubienie, tylko o rownomierne rozlozenie utworow
E tam równomierne, jak to było tak słabe, że słuchać... Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
28.01.2019 01:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Mychartsowy Top Take That
No ja nie uwazam, ze az tak, choc raczej mojej top 10 by nie zmienilo.
mike napisał(a):nie chciałem ci sprawić przykrości
Mi nie, Akosowi co najwyżej zrobiłeś Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2019 04:02 PM przez prz_rulez.)
28.01.2019 02:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Mychartsowy Top Take That
Sundrajta napisał(a):to było tak słabe, że słuchać...
No jeżeli to było jeszcze słabsze niż jeden z utworów, które zgłosiłeś to faktycznie dobrze, że tego nie uczyniłeś.
28.01.2019 07:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #66
RE: Mychartsowy Top Take That
KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ
29.01.2019 07:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 196
Dołączył: Jul 2014
Post: #67
RE: Mychartsowy Top Take That
Na plejliście są dwie wersje tej piosenki "Why Can't I Wake Up with You" i jedna jest okropna, a druga dostała się do finałowego odsłuchu. I oczywiście nie powiem która jest która. Icon_lol
A ogólnie poziom prezentowanych propozycji jest wybitnie przeciętny (niższy nawet od Justina, porównując średnią pierwszych dziesiątek obu wykonawców). Icon_twisted

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
04.02.2019 03:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #68
RE: Mychartsowy Top Take That
Juz mialem pisac, ze tak malo glosow, a tu przeciez jeszcze tydzien zostal...
04.02.2019 03:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Jan 2015
Post: #69
RE: Mychartsowy Top Take That
(04.02.2019 03:48 PM)Sundrajta napisał(a):  Na plejliście są dwie wersje tej piosenki "Why Can't I Wake Up with You" i jedna jest okropna, a druga dostała się do finałowego odsłuchu. I oczywiście nie powiem która jest która. Icon_lol
A ogólnie poziom prezentowanych propozycji jest wybitnie przeciętny (niższy nawet od Justina, porównując średnią pierwszych dziesiątek obu wykonawców). Icon_twisted
Jest wybitnie przeciętny? No cóż... dla mnie poziom muzyczny i wokalny tego zespołu to całkowita żenada. Zero głosu, nijakie piosenki, nudne , beznadziejne, bez jakiekolwiek pomysłu. Słuchając ich zastanawiałem się skąd ta popularność i różne nagrody, które otrzymywali przez te lata. Justin to przy Nich Pavarotti.
04.02.2019 05:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #70
RE: Mychartsowy Top Take That
No, zgadzam się. Ostatecznie udało mi się wyłonić w miarę słuchalną dziesiątkę (wyłącznie dzięki istnieniu "Progress", które naprawdę ma sympatyczne popowe momenty!), ale całościowo to jest straszna nędza. :/ Niczym się nie broni ten repertuar.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.02.2019 06:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 647
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #71
RE: Mychartsowy Top Take That
miszony napisał(a):Jest wybitnie przeciętny? No cóż... dla mnie poziom muzyczny i wokalny tego zespołu to całkowita żenada.
dosyć ciekawa opinia patrząc na to, że to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatnich 30 lat.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
04.02.2019 06:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Mychartsowy Top Take That
Byc moze trzeba byc dziewczyna, by zrozumiec fenomenn slitasych chlopakow, w koncu to plec piekna byla targetem docelowym. Spytajmy Martyrki jak ona ich odbiera.

No, ale od Patience byl to juz inny zespol.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2019 06:42 PM przez prz_rulez.)
04.02.2019 06:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #73
RE: Mychartsowy Top Take That
(04.02.2019 06:18 PM)Szymek79 napisał(a):  to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów ostatnich 30 lat.Icon_wink

Stanowczo przesadzone stwierdzenie.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.02.2019 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 647
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #74
RE: Mychartsowy Top Take That
Artur.O napisał(a):Stanowczo przesadzone stwierdzenie.
trochę obiektywizmu by Ci przydało bo zauważyłem, że po powrocie strasznie Ci go brakuje w ostatnim czasie.Icon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
04.02.2019 07:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #75
RE: Mychartsowy Top Take That
miszony napisał(a):Zero głosu, nijakie piosenki, nudne , beznadziejne, bez jakiekolwiek pomysłu. Słuchając ich zastanawiałem się skąd ta popularność i różne nagrody, które otrzymywali przez te lata. Justin to przy Nich Pavarotti.
Rewelacji nie ma, ale w porównaniu z Justinem brzmią znakomicie. Piosenki znacznie ciekawsze, wykonania nie ma co porównywać, bo w przypadku Justina jest to raczej odklepanie niż wykonanie. Justin nawet do Akosa startu nie miał.
04.02.2019 07:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #76
RE: Mychartsowy Top Take That
Tzn. pewnie pod jakims wzgledem kulturowym na Wyspach, podobnie jak Boyzone. U nas w Polsce bylo "Back For Good" - i w sumie niewiele wiecej. Mielismy wtedy inny muzyczny swiat, pelno wlasnej muzyki i w sumie poza Backstreetami boysbandy zagraniczne mialy w Polsce raczej pojedyncze wyskoki (i to pomimo nakrecania spirali przez Bravo i Popcorn).
Tak to przynajmniej widze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.02.2019 08:51 PM przez prz_rulez.)
04.02.2019 08:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 123
Dołączył: Dec 2014
Post: #77
RE: Mychartsowy Top Take That
No ja się nie wypowiadam, bo boysbandu żadnego nie lubiłem wtedy. No dobrze, 'Tonight' i 'Step By Step' mi się spodobało od nich tylko, 'How Deep Is Your Love' miałem też na liście, ale tu to inna parafia. Siedziałem w Spice Girls, dużo lubiłem od All Saints, pojedyncze numery Atomic Kitten i Girls Aloud mnie ruszyły. Taki to ja, subiektywny w tym temacie. Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.02.2019 10:31 PM przez thestranglers.)
04.02.2019 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #78
RE: Mychartsowy Top Take That
Tez mysle, ze girlsbandy radzily sobie w Polsce lepiej. W sumie ciekawie byloby przeanalizowac powody.
04.02.2019 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 508
Dołączył: Aug 2008
Post: #79
RE: Mychartsowy Top Take That
W Polsce jeszcze East17 w miarę sukces odnieśli.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
04.02.2019 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #80
RE: Mychartsowy Top Take That
No to jeszcze R'n'G Icon_smile Ale tu ostra promocja dwoch komercyjnych stacji i Bravo chyba tez.
Ach, no i No Mercy.
04.02.2019 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości