Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opłaty za Last.fm
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Opłaty za Last.fm
Last.fm będzie płatne w Polsce
Na oficjalnym blogu Last.fm pojawiła się informacja o opłatach, które zostaną wprowadzone za korzystanie z usług tego serwisu. Dotyczy to m.in. Polski.
Opłata, dzięki której będziemy mogli słuchać nieograniczonej ilości muzyki wynosić będzie 3 euro za miesiąc. Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania najpierw z wersji testowej, która ma zachęcić internautów do korzystania z płatnego serwisu. Usługi takie jak scrobbling, biografie, rekomendacje i materiały wideo pozostaną bezpłatne.

Opłaty nie dotyczą takich krajów jak USA, Wielka Brytania i Niemcy.

Właściciele Last.fm tłumacza wprowadzenie opłat koniecznością opłacania artystów oraz chęcią ulepszania serwisu.

Last.fm jest to połączenie radia i serwisu społecznościowego. Obecnie na stronach internetowego radia można wysłuchać 7 milionów utworów. Amerykański serwis posiada obecnie 12 wersji językowych w tym polską.


Z tego co wynika z materiału, to chyba takich zwykłych userów te opłaty nie dotkną? Ja po prostu scrobluję tam muzykę, uczestniczę w życiu grup, lubię sprawdzić jakieś rankingi, poczytać biografie, przejrzeć fotki itp...muzyki z last fm praktycznie nie słucham.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.03.2009 06:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Opłata będzie konieczna, aby zdobyć dostęp do bazy 7 milionów utworów.

[Obrazek: kleschko.png]
25.03.2009 08:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Ja słucham tam nowych płyt. M.in. ostatnią płytę KOL tylko tam słuchałem. Euro teraz trochę drogie. 3 euro to może nie dużo, ale chyba nie skorzystam.
25.03.2009 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
I sprawa płatności międzynarodowych też jest dość skomplikowana.

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
25.03.2009 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Opłaty nie dotyczą takich krajów jak USA, Wielka Brytania i Niemcy.
Liberté, égalité, fraternité...
24.04.2009 09:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #6
 
prz - ale Francji nie ma w liście krajów za darmo działających, także ona jak najbardziej egalite Icon_smile2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.04.2009 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ale te 3 są ;]
Icon_confused2
25.04.2009 11:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
No ale one nie liberte... etc., tylko "god save the queen/king", albo "in god we trust" (Niemcy nie wiem co tam mają). Nic o równości nie ma Icon_wink2.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
25.04.2009 03:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #9
 
Witaj, masz jeszcze 30 darmowych utworów w radiu Last.fm. Jeśli Ci się podoba, subskrybuj za jedyne $3.00/miesiąc. Icon_razz

[Obrazek: kleschko.png]
28.04.2009 06:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #10
 
"Nur fur Deutsche"...?

Moja prywatna galeria
28.04.2009 08:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Niee, tu bardziej pasuje teoria NWO...
28.04.2009 08:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #12
 
ksch napisał(a):"Nur fur Deutsche"...?
Raczej "Gott mit uns". Względnie "Deutchland uber alles".

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
28.04.2009 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #13
RE: Opłaty za Last.fm
czy mi się wydaje czy słuchanie radia w last.fm jest już bezpłatne... Chyba przeoczyłem ten fakt
13.10.2011 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #14
RE: Opłaty za Last.fm
na pewno?
13.10.2011 08:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #15
RE: Opłaty za Last.fm
Przynajmniej ja mogę słuchać radia i nie pokazuje mi żadnych limitów, żadnych 30 darmowych utworów itd.
13.10.2011 08:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #16
RE: Opłaty za Last.fm
last.fm ostatnio zgłupiało
wczoraj słuchałem nowej płyty CKOD, łącznie 50 odsłuchów utworów z nowej płyty; i wczoraj mi to wyświetlało...
a dziś wszytstko zniknęlo, tak jakby wczorajszy dzień się w ogóle nie zdarzył ;/
13.10.2011 11:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #17
RE: Opłaty za Last.fm
michal91d napisał(a):Przynajmniej ja
to może masz po prostu jakąś promocjęIcon_wink
14.10.2011 02:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #18
RE: Opłaty za Last.fm
Tomekk napisał(a):to może masz po prostu jakąś promocjęIcon_wink
tak... wczoraj wykorzystałem limit trzydziestu darmowych utworów w radiu last.fm... Choć żadnej informacji o tym nie było. Nie było również licznika, który teraz się pojawił...
14.10.2011 08:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #19
RE: Opłaty za Last.fm
Na Fejsie pisali, że mają jakieś problemy i że starają się to naprawić.
14.10.2011 10:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości