Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #1
Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski
Mam do was prośbę w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Oczekiwałbym czegoś na zasadzie zestawienia plusy i minusy - czy na dzień dzisiejszy opłaca nam się (Polsce) jeszcze być w Unii Europejskiej. Nie w Europie, tylko W Unii Europejskiej rozumianej w kształcie po Traktacie w Lizbonie. Proszę brać wszelkie aspekty (nie tylko rzeczy namacalne), proszę ich nie układać priorytetami , postarajmy unikać komentarzy. Niech każdy wyłuszczy co mu leży na sercu. Proszę - nie spieszmy się, spokojnie można przeedytować ew. komentarze.
Obiecuje, że nie będę niczego komentować (chyba, że ktoś mnie o to poprosi - ale nie będę się rozwodził do momentu zakończenia przyjmowania głosów) i proszę pisać , co myslicie, a nie przywoływać źródła. Zależy mi na Waszym głosie.

Ewentualnie potem podyskutujemy, jeśli ktoś będzie wyrazał takie zainteresowanie. Lista przebojów - Propozycje - przyjmuję do końca marca. Zachęcam do zaangażowania każdego, nawet jeśli mnie nie lubi lub moich poglądów. Nie będę też nikomu mówił - np. żiutek powiedział, że unia to jest taka czy siaka Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.01.2019 12:55 PM przez dziobaseczek.)
03.01.2019 09:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Unia Europejska - Bilans Zysków i Strat dla Polski - dziobaseczek - 03.01.2019 09:12 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości