Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spędzacie Sylwestra?
kacper3100 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Oct 2016
Post: #21
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
A czy stacje radiowe mają tylko playlisty? Są jeszcze programy, prowadzący, oprawa muzyczna... na to ostatnie też zwracam uwagę.

Poza tym nie róbmy już tutaj OT. Icon_razz2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2018 11:34 PM przez kacper3100.)
31.12.2018 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #22
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Tomekk napisał(a):potem jedziemy na koncert Poparzeni Kawą Trzy.
Mieszkasz w Rzeszowie albo okolicach? Icon_eek

Ja jak od dawna w domku, rodzinnie (nie mam specjalnie wyjścia, chociaż też raczej nie chce mi się nigdzie ruszać). Wcześniej tańczyłem trochę z córeczką do części kawałków z mej plejlisty, teraz mała już śpi, więc bawię się świetnie razem z wariatami ze "Szkła kontaktowego" Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2018 11:39 PM przez neo01.)
31.12.2018 11:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
neo01 napisał(a):"Szkła kontaktowego"
Ja raz widziałem kawałek i byłem tak zniesmaczony, że omijam szerokim łukiem.
31.12.2018 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #24
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
(31.12.2018 10:44 PM)kajman napisał(a):  
Artur.O napisał(a):Czym się RMF FM aż tak różni od Zet?
Z tego pytania rozumiem, że rozumiesz przewagę Zetki nad Eską i Voxem.

Każda z tych trzech stacji ma nieco inną bazę muzyczną (zwłaszcza Vox FM), inny styl prowadzenia i celuje w innego odbiorcę. Ale RMF FM i Zet różnią się w zasadzie detalami, choć i Eska jest typową stacją pop. Tak więc...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
01.01.2019 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #25
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
kajman napisał(a):Ja raz widziałem kawałek i byłem tak zniesmaczony, że omijam szerokim łukiem.
Ciekawe co cię aż tak zniesmaczyło. Ja już tak normalnie od paru lat nie oglądam, bo mam przesyt, ale dziś można się naprawdę zdrowo pośmiać, jest publika na żywo, dużo się dzieje w ogóle.

WOLNE MEDIA!!!
01.01.2019 12:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Odczułem to jako paszkwil polityczny na żenującym poziomie. To, że reprezentuje w moim odczuciu właściwą stronę nie oznacza, że uznam, że kpiny mogą być prymitywne i niesmaczne.
No i musiałem otworzyć zagrychę bo szampan niebezpiecznie zaczął się zbliżać do końca.
01.01.2019 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #27
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Mam wrażenie, że tak od mniej więcej 3 lat poziom zaczął spadać (zdarzało mi się czasem obejrzeć parę minut). Takie czasy, niestety...
Chociaż mimo wszystko te kpiny, choć dość jednostronne, z tego co widziałem nie przekraczają jednak pewnego poziomu (czego raczej nie da się powiedzieć o "odpowiedniku" z TVP). Ale może już w to nie brnijmy.
Teraz w każdym razie Jachimek z fragmentem swojego programu stand-upowego.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019 12:17 AM przez neo01.)
01.01.2019 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Here we go! Ale, ale, ale!
Go, go, go! Ale, ale, ale!

Radio Epsilon
01.01.2019 12:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
EVENo napisał(a):Ale, ale, ale!
Nie, żadne ale. Żywiec potter. Swoją drogą normalnego żywca omijam, ale potter jak najbardziej.
Chyba mi się literki pomyliły, ale powoli (oczywiście nie w tej chwili) kończę ósmą część Portera.
neo01 napisał(a):Mam wrażenie, że tak od mniej więcej 3 lat poziom zaczął spadać
Ja oglądałem to jakieś 4-5 lat temu. Wiem, bo wtedy opiekowałem się ojcem, a on to uwielbiał (podobnie jak moja była teściowa).
neo01 napisał(a):czego raczej nie da się powiedzieć o "odpowiedniku" z TVP
Nawet nie wiedziałem, że jest takowy. Ale tam nawet dziennik wygląda jak kpiny.
neo01 napisał(a):Jachimek
Nie znam gościa, no ale ja w telewizji to tylko snooker oglądam i czasem jakiś głupi film. Ale dzisiaj to program jest wyjątkowo kiepski z mojego punktu widzenia.
01.01.2019 12:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Skończyłem piwo, wracam do szamponu. Myślę, że jeszcze minimum kwadrans posiedzę zanim pójdę spać.
01.01.2019 01:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #31
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
O 23 przywitałem Nowy Rok w rytmie albańskiego folku (u nich jest inny czas niż u nas), potem przełączyłem na serbską IDJ TV tam przywitałem już ten "właściwy".

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
01.01.2019 01:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Dobranoc! Icon_biggrin
01.01.2019 01:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
EVENo napisał(a):to jest dla mnie naprawdę zdumiewające, że moi znajomi, z reguły podobni ludzie do mnie, o podobnych upodobaniach muzycznych, raz do roku z własnej woli idą słuchać wieśniak disco i dziwią się, że nie chcę w tym uczestniczyć Icon_razz2
Aaaaa, PRZE SAAAA DZAAAASZ.

kajman napisał(a):Dla mnie to było oczywiste. Ale można było trafić na jakiś gorszy koncert, na przykład na Nykiel.
Ale od Kokosanki to mi waraIcon_exclaim [Obrazek: angry13.gif]

kajman napisał(a):Strasznie to nudne.
Nudne jest robienie tego, co większość ;]

EVENo napisał(a):No jest dosyć wielka różnica pomiędzy średnią komerchą, a strzelaniem z karabinu prosto do ucha Icon_razz2
Uważam, że VOX jest znacznie lepszy od Zetki i RMF-u... Można tam usłyszeć Tarkana, Little Big czy Top Girls Icon_smile

Artur.O napisał(a):Ale RMF FM i Zet różnią się w zasadzie detalami
Kiedyś było tych różnic więcej.
Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to w miarę sensowna lista przebojów, bo Poplista się niestety stoczyła totalnie...
No i cóż, w Zetce był przynajmniej "Gangnam Style" Icon_razz2 W RMF-ie tylko w Maxxie...

EVENo napisał(a):Here we go! Ale, ale, ale!
Go, go, go! Ale, ale, ale!
Ale co?

EVENo napisał(a):O 23 przywitałem Nowy Rok w rytmie albańskiego folku (u nich jest inny czas niż u nas), potem przełączyłem na serbską IDJ TV tam przywitałem już ten "właściwy".
Ciekawie Icon_smile
Chociaż ja to by wolał go przywitać w rytmie albańskiego folku W ALBANII...

kajman napisał(a):Dobranoc! Icon_biggrin
Dobranoc, ja też już niedługo idę spać.

No, ja po koncercie, który nieco się przedłużył przez niejaką Olivie Fok (ciekawe, czy ktoś o niej słyszał?). Dziewczyna jest z mojego miasta urodzenia i śpiewa faktycznie nieźle, ale niestety jej utwory trochę za bardzo śmierdzą komercyjną papką. Aczkolwiek "Want You Back" nawet wpadło mi w ucho. No, ale teraz widzę, że nic dziwnego - za utworem stał DJ Remo Icon_wink
W kilku utworach towarzyszyli jej uczniowe jakiejś szkoły tańca i cóż... O ile dziewczyny z przodu jakoś ogarniały (choć było widać, że to nie jest wybitnie płynne), to gdy doszła większa grupa, a zwłaszcza jeden z chłopaków (pewnie nie było kogo obsadzić i ktoś musiał pójść), no to... To jest swoją drogą nieco dołujące - bo z jednej strony był to poziom, który na pewno wymagał miesięcy ćwiczeń (jeśli nie kilku lat), a z drugiej - który tak naprawdę nie pozwalał na zrobienie czegoś efektownego i wywarcie piorunującego wrażenia na publice.

A co do samego Varius Manx (i Kasi!), to jako pierwszy zabrzmiał jakiś utwór angielskojęzyczny. Jakiś pomysł? Brzmiało to dość niewyraźnie, ale... Czyżby "Breath"? No a potem poza "Kotem bez ogona" i "Przed epoką wstydu" już tylko same wielkie przeboje, poza "Majem" wszystkie z lat dziewięćdziesiątych. Z przerwą na życzenia od nowego prezydenta i pokazem laserowym (choć i tak, pomimo apeli prezydenckich, ludzie strzelali petardy, a trzech "geniuszy" nawet zapaliło racę.
Ogólnie byłem miło zaskoczony wokalami Kasi, zdaje się być bardzo sympatyczną osobą. Za to Robert Janson bardzo w cieniu i cóż... Wyglądał, jakby miał 10 lat więcej niż w rzeczywistości Icon_neutral3
Aha, no i Kasia powiedziała, że zdarzało im się grać 7-8 bisów Icon_surprised Jeśli jest to choć w połowie prawda, no to szacun.


P.S. Po 2 w Trójce leciało takie cudo:

Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019 10:07 AM przez prz_rulez.)
01.01.2019 03:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
prz_rulez napisał(a):Ale od Kokosanki to mi wara
Akurat to był żart. Chciałem lekko wkurzyć Tomkka, a nie Ciebie.
01.01.2019 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #35
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
(01.01.2019 03:48 AM)prz_rulez napisał(a):  Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to w miarę sensowna lista przebojów, bo Poplista się niestety stoczyła totalnie...

Ale ta lista Zetki też się bardzo niewiele różni od POPlisty. xD Właściwie to tu nawet jest lekki plus dla RMF'u, bo POPlista nadal ma swoje pełne archiwum od 2001 roku, podczas gdy Zet co parę lat zaczyna ze swoimi listami od zera i to z utworami opóźnionymi o pół roku względem konkurencji. Tak samo źle prezentują się Eska i Maxxx pod tym względem niestety (Hop Bęc ma jakiekolwiek archiwum obecnie chyba tylko dzięki temu, że słuchacze spisywali notowania na forum xDD zresztą korzystanie z tego archiwum to jakaś masakra).

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019 06:33 PM przez Dobromiera.)
01.01.2019 06:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
A to archiwum to nie bylo ze strony Marcina Jedrycha?
No i szukanie w eksploratorze windows z plików txt wydaje mi sie byc w tym przypadku calkiem wygodne.
19.01.2019 04:30 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #37
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
(19.01.2019 04:30 AM)prz_rulez napisał(a):  A to archiwum to nie bylo ze strony Marcina Jedrycha?

Ale to jest Hop Bęc RMF FM, a nie RMF Maxxx.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2019 12:55 PM przez Dobromiera.)
19.01.2019 12:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
A, ok, troche nieprecyzyjnie bylo napisane.
19.01.2019 02:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #39
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Ja bym się ździwił, gdyby w czasach Hop Bęca w RMF FM faktycznie istniało forum internetowe jego dotyczące. Icon_razz2

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2019 07:15 PM przez Dobromiera.)
19.01.2019 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Jak spędzacie Sylwestra?
Zrozumiałem, że spisywali później.
19.01.2019 07:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak spędzacie święta? prz_rulez 22 3 628 23.12.2018 10:04 AM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości