Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #101
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
bardzo miło się czyta przychylne komentarza kuby i artura Icon_biggrin To znaczy, że dla kogoś ten wybór nie był tak straszny jak niektórzy malują Icon_lol
10.01.2019 03:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #102
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
nie był w ogóle straszny; prz ma ból, że jego niszowy wybór cieszył się mniejszym zainteresowaniem, ale to jest wpisane w niszowe wybory i musiał zdawać sobie z tego sprawę przy zgłaszaniu; ja takiego dokonałem dwukrotnie i za każdym razem byłem ukontentowany, że jednak się znaleźli jacyś odważni Icon_wink ten akos miał niestety trudny termin na głosowanie, bo święta i przełom roku -- ja prawie wtedy nie siedziałem przy komputerze + ze względu na taki a nie inny okres słuchałem najpierw christmasów, a później rzeczy do podsumowań

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
10.01.2019 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #103
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
AKT! napisał(a):ten akos miał niestety trudny termin na głosowanie, bo święta i przełom roku -- ja prawie wtedy nie siedziałem przy komputerze + ze względu na taki a nie inny okres słuchałem najpierw christmasów, a później rzeczy do podsumowań
sam sobie prz wybrał taki czas, a może faktycznie przybyłoby głosujących o innej porze
10.01.2019 07:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #104
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Prz ma bol, bo swiadomie ludzie woleli trwac w, swojej muzycznej ignorancji, zreszta, wciaz szykuje sie.jeszcze do napisania czegos pod topem Akosa...
Poza tym, ja sobie nic nie.wybralem, tak padlo, a ze dalem komus miejsce, to chyba raczej mily gest z mojej strony, a w kontekscie daty koncertu bylo yo sensowne. To Ty mi Stranglersie zabrales jeszcze dwa dni. Wlasciwie moglbym to uznac za dyskryminacje Icon_wink
10.01.2019 09:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #105
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Chyba jednak jeden dzień zabrał (i miało to swoje uzasadnienie).
I szczerze mówiąc wątpię, żeby na liczbę głosujących wpłynął termin topu. Raczej chodzi o zbitkę niszowość/język/niski poziom artystyczny (tak delikatnie ujmę Icon_smile )

WOLNE MEDIA!!!
10.01.2019 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #106
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):swiadomie ludzie woleli trwac w, swojej muzycznej ignorancji
Natomiast Ty świadomie lub nie tkwisz w ignorancji na temat norm współżycia społecznego.
neo01 napisał(a):zbitkę niszowość/język/niski poziom artystyczny
Wydaje mi się, że to głównie niszowość decydowała. A co do poziomu to jest kwestia gustu. Dla mnie były już topy wykonawców na znacznie niższym poziomie, które miały znacznie lepszą frekwencję.
11.01.2019 07:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #107
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Kajmanie, nie rozumiem Twojego przymuszania mnie do jakichs wydumanych "norm zycia spolecznego", skoro sam jestes z nimi na bakier i wiele rzeczy robisz kompletnie po swojemu, nie patrzac sie na innych Icon_smile
11.01.2019 09:52 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #108
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Nie lekceważę innych, nie traktuję ich jak wrogów, staram się ich nie obrażać. Nie naruszam też norm współżycia społecznego, nie wchodząc na ich teren, ale też uważam, że mam prawo do swoich zasad o ile nie naruszają dóbr innych.
11.01.2019 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #109
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Przesłuchałem ponad 3 i pół godziny Justina i Co. i 12 utworów pozostawiłem do kolejnej selekcji. Miejscami nużył, sporo utworów wydłużonych do granic (zwłaszcza z tak zachwalanej tu 20/20), ale myślę, że Top10 będzie zdatne do słuchania. A z czym Wam się kojarzy utwór 'FutureSex/LoveSound'? Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2019 05:09 PM przez thestranglers.)
12.01.2019 05:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #110
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Przyznam , że miałem problem z tym Justinem. Nie chcę spojlerować swoich wyników ale niestety mam wrażenie, że on nie wie o czym śpiewa, dysponuje słabiutkim, dziecięco brzmiącym głosikiem, za dużo Timbalanda w Timberleku, reprtuar nuży ( idelane określenie) ale odnajduję w tym jego utworach kilka powalających sztosów do których chętnie będę wracał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2019 06:01 PM przez miszony.)
12.01.2019 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #111
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Hoho, dziecięco brzmiący głosik... Ciekaw w takim razie co sądzisz o Katie Melui Icon_lol
12.01.2019 06:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #112
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Już od kilku godzin mam ustawioną kolejność i jakoś tak nie wysłałem. Zaraz nadrabiam.
Ale poziom fatalny. Jak już pisałem do Akosa to on startu nie ma. Możliwe że to najgorszy wykonawca jakiego tutaj zaproponowano.
Swoją drogą tak się ułożyło, że cztery płyty mają po dwóch przedstawicieli (każda po jednym w górnej i dolnej połówce), a dwa utwory pochodzą spoza nich.
13.01.2019 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #113
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ok, zagłosowałem. No i cóż... Teoretycznie powinienem być bardzo zadowolony, ale w praktyce było średniawo. Męczyłem się strasznie tymi długasami, przez które to być może część alternatywnych traktuje go z jakąś tam sympatią. Zaskoczeniem był utwór "Blue Ocean Floor" - no no, Justin i taki chillout... Natomiast raczej na minus utwór "Sauce", w którego refrenie zgapiono motyw z "Bold And Delicious" Ayumi Hamasaki! Icon_eek Ciekawe swoją drogą, czy to zagwarantuje top 10 u Kajmana.
19.01.2019 02:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #114
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Zaskoczeniem był utwór "Blue Ocean Floor" - no no, Justin i taki chillout...
Pozytywnym czy negatywnym?
prz_rulez napisał(a):Ciekawe swoją drogą, czy to zagwarantuje top 10 u Kajmana.
Pytasz o Sos? Czy może o Ocean?
19.01.2019 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #115
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Chyba bardziej pozytywnym, ale ogólnie było to nieco zaskakujące i nietypowe.
A rozmyślanie było o "Sauce". Nie słyszysz tego podobieństwa w refrenie?
20.01.2019 03:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #116
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
prz_rulez napisał(a):Nie słyszysz tego podobieństwa w refrenie?
Tamten utwór słyszałem ostatnio prawie trzy lata temu, ten raz i być może nie w całości (część utworów odrzucałem po fragmentach, bo wiedziałem że szans nie mają, a w całości tylko 13 utworów).
20.01.2019 10:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #117
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Zgłoszone utwory:

Battle Of The Sexxxes
Rock Your Body
Cry Me A River
Say Something
Mirrors
Señorita
Summer Love
Can't Stop The Feeling
What Goes Around...Comes Around
Let The Groove Get In
Tunnel Vision
Give It To Me
Sexyback
Suit & Tie
Like I Love You
Filthy
Blue Ocean Floor
I'm Lovin' It
Supplies
Lovestoned
Boutique In Heaven
My Love
Love Never Felt So Good
Take Back The Night
Until The End Of Time
(Another Song) All Over Again
(Oh No) What You Got
Losing My Way
Livin' Off The Land
4 Minutes
Love Sex Magic
Not A Bad Thing
That Girl
Pair Of Wings
Don't Hold The Wall
Strawberry Bubblegum
Pusher Love Girl
Dead & Gone
Man Of The Woods
Sauce
FutureSex/LoveSound
(And She Said) Take Me Now
Ayo Technology

Głosujecie na swoje Top10 systemem eurowizyjnym 12-10-08-07-06-05-04-03-02-01 do mnie na PW do godziny 19:00. Za swoje głosy otrzymacie po dwa punkty w programie lojalnościowym.

Zagłosowali:

mike
EVENo
AKT!
1981
miszony
Kalypso
Yacy
Artur.O
Sundrajta
barb42

Tomekk
Szymek79
kajman
ku3a
dziobaseczek
prz_rulez
thestranglers
Lilian
21.01.2019 07:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #118
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Fajny top! Uniwersalny popowy wybór! Chwali się, bo było czego słuchać, a i kilka nagrań trzeba było odrzucić z dziesiątki Icon_smile
21.01.2019 06:44 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #119
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
E tam, uniwersalny nie uniwersalny...
Wyniki przegladne, ale zebym sie podniecal, no to...
Bardziej ciekawi mnie nastepny wybor i przyznam sie, by byl bardzo "pod prad". I wciaz czekam na odwaznego, kto wybierze cos z tak zwanej muzyki powaznej. Albo jakis Ólafur Arnalds na przykład Icon_smile
21.01.2019 07:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #120
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
A może po prostu jakiś ogarnięty i dobry muzycznie top? Icon_wink

A zanim wyniki, to wprowadzę w klimat gimnazjalnym klasykiem RMF Maxxx Icon_wink


Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
21.01.2019 08:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości