Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
W sumie nieco lepiej, ale czy to będzie poziom Akosa chociażby?
21.01.2019 11:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #182
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(21.01.2019 11:47 PM)Szymek79 napisał(a):  Take That
Hoho, tak szybko i bez zbędnych ceregieli Icon_lol
21.01.2019 11:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #183
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mr.vingoe napisał(a):12 - Cry Me a River
10 - Don't Hold The Wall
08 - My Love
07 - Like I Love You
06 - Strawberry Bubblegum
05 - Blue Ocean Floor
04 - Losing My Way
03 - Let the Groove Get In
02 - Filthy
01 - Lovestoned
bardzo ładny zestaw; może "losing" bym podmienił na "tunnel" tylko Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.01.2019 11:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #184
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
No więc tak: Cry Me a River w końcowych odsłuchach wiele straciło, teledysk zaczął mnie strasznie irytować (a Justin ma całkiem niezłe je ogólnie) i trochę jestem nawet zły, że to wygrało. Don't Hold The Wall bardzo na tak, mimo że do końca jeszcze je nie rozkminiłem. Zauroczony jestem dziś My Love, a moje uczucie jest wzmocnione asocjacjami z Crystal Castles. Icon_idea Już nie pamiętam czy za czasów ówczesnych równie kochałem to nagranie, czy może (o zgrozo) unikałem go...
Doceniam punkty na Losing My Way, którego wynikiem jestem zawiedziony i Let The Groove Get In. A że brałeś pod uwagę Livin Off The Land to miłe w obliczu niezwykle skromnego odzewu, acz z drugiej strony znaczącego. Icon_lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2019 11:54 PM przez thestranglers.)
21.01.2019 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #185
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ojej... w życiu bym nie przypuszczał, że wygra "Cry Me A River" Icon_biggrin Dzięki, że mnie nadal potraficie zaskoczyć, bo to dobry zwycięzca Icon_biggrin

Przed wynikami bardziej spodziewałem się walki pomiędzy "What Goes Around" i "Mirrors", za które dałbym się pokroić, bo to dla mnie jedno z najlepszych nagrań XXI wieku. Tomekk, widziałem twoją "12" Icon_wink

Bardzo cieszy mnie wysoka pozycja "Can't Stop The Feeling" kilka razy spotkałem się ze stwierdzeniem, że to największy hit Justina i zarazem najgorszy utwór w jego karierze. Jak widać te osoby nie mają racji, bo forumowicze mycharts znają się na muzyce Icon_biggrin

Zaskoczyła mnie wysoka pozycja "Say Something" - mnie najnowszy album raczej rozczarował, ale być może ten subtelny pierwiastek country was poruszył.

TOP10 zamyka chyba sensacja tego topu: "Blue Ocean Floor", to świadczy o tym, że serio porządnie przesłuchaliście to zestawienie za co ogromne brawa dla was i podziękowania! Mój czarny koń skończył z 11 punktami Icon_wink

Jeszcze raz bardzo dziękuję za ten top! Miło było wprowadzić do tego cyklu odrobinę (mam nadzieję tego lepszego) popu Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2019 12:07 AM przez mike.)
21.01.2019 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #186
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
"Say Something" i "Can't Stop The Feeling" są nijakie i psują to top 10. Icon_wink "Cry Me a River" - zasłużone zwycięstwo... i bardzo przewidywalne tak naprawdę. Ale tam jest wszystko, co powinno - futurystyczna produkcja Timbalanda, najlepszy "cienki" wokal Justyna, stopniowanie napięcia... tak na szybko słabo mi się to opisuje.
"Blue Ocean Floor" sensacyjne, a reszta top 11 powiedziałbym że pod kontrolą. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
22.01.2019 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mr.vingoe
Unregistered

 
Post: #187
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(21.01.2019 11:47 PM)Szymek79 napisał(a):  Take That
Powiem tylko, że jeśli w boy bandach grzebiemy, to wolałbym NKOTB. Ale z Take That też może być fajnie Icon_wink

AKT! napisał(a):bardzo ładny zestaw
Jak zobaczyłem twój zestaw, to sobie pomyślałem, że AKT! pewnie by docenił mój, bo sporo podobieństw Icon_smile

thestranglers napisał(a):Cry Me a River w końcowych odsłuchach wiele straciło, teledysk zaczął mnie strasznie irytować
I piosenka i klip dla mnie zawsze bomba. Mocno emocjonalnie jestem związany z tym kawałkiem (miałem wtedy, podobnie jak JT, mocno połamane serce) Icon_wink
22.01.2019 12:14 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 004
Dołączył: Dec 2014
Post: #188
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Bez punktu w topie:

I'm Lovin' It
Supplies
Until The End Of Time
(And She Said) Take Me Now

..czyli bez niespodzianek tym razem (dla mnie).
22.01.2019 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #189
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(21.01.2019 11:49 PM)kajman napisał(a):  W sumie nieco lepiej, ale czy to będzie poziom Akosa chociażby?
ciężko to porównywać moim zdaniem, to zupełnie inna muzyka.
Co kto lubi tak naprawde Icon_wink

Ja np. mam do Take That pewien sentyment, bo pamiętam ich z lat 90-tych Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
22.01.2019 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #190
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(22.01.2019 12:16 AM)thestranglers napisał(a):  Bez punktu w topie:

I'm Lovin' It
Supplies
Until The End Of Time
(And She Said) Take Me Now

..czyli bez niespodzianek tym razem (dla mnie).

IMI to zdecydowanie wstydliwy utwór dla JT Icon_lol
22.01.2019 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #191
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike napisał(a):Tomekk, widziałem twoją "12"
też uważam, że to najlepszy Justin ever i jedna z jego ważniejszych piosenek Icon_razz2

Wyniki mi odpowiadają. Super, że nowe piosenki takie jak "Say Something" załapały się do Top 10. Co oznacza, że Justin ciągle jest w formie i potrafi nas zachwycić nowymi rzeczami.
22.01.2019 12:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #192
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Until The End Of Time
U mnie na 13 (najniżej z utworów, które odważyłem się przesłuchać w całości).
22.01.2019 12:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #193
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Ja to zapomniałem, że top już się zaczął więc na rezultaty patrzę jakby z odtworzenia. Na razie jestem kilka głosów przed finałem.
Ciekawie to wygląda i oczywiście na czele nie moi faworyci, chociaż i tak wyżej cenię "Cry Me a River" (mam na 21-szym) niż "WGA...CA" (dziesięć lokat niżej). Icon_lol
mr.vingoe napisał(a):W mordę, zapomniałem. (...) Jaki ja jestem na siebie w tej chwili wściekły
To jednak tak dla samej satysfakcji wrzuć te wyniki. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
22.01.2019 12:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #194
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
thestranglers napisał(a):Bez punktu w topie:

I'm Lovin' It
Supplies
Until The End Of Time
(And She Said) Take Me Now

..czyli bez niespodzianek tym razem (dla mnie).
niczego nie żałuję Icon_wink

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.01.2019 12:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #195
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Sundrajta napisał(a):wrzuć te wyniki
A wrzuciłeś wcześniej i nawet mamy kilka wspólnych. Icon_lol
Fajny top, a następny jeszcze fajniejszy i oczywiscie wezmę udział. Icon_cool Coś tam nawet pamiętam na pierwszy rzut ucha.
peerzet narzekał, że nikt nie odsłuchał "BotS" jak to nie? i dostał u mnie nawet zasłużone ostatnie miejsce. Cwaniak
A dla thestranglersa jak zwykle ciągle zasłużone gratulacje ze sprawne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia. Oklasky

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
22.01.2019 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 648
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #196
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
(22.01.2019 12:45 AM)Sundrajta napisał(a):  
Sundrajta napisał(a):wrzuć te wyniki
A wrzuciłeś wcześniej i nawet mamy kilka wspólnych. Icon_lol
Fajny top, a następny jeszcze fajniejszy i oczywiscie wezmę udział. Icon_cool Coś tam nawet pamiętam na pierwszy rzut ucha.
peerzet narzekał, że nikt nie odsłuchał "BotS" jak to nie? i dostał u mnie nawet zasłużone ostatnie miejsce. Cwaniak
A dla thestranglersa jak zwykle ciągle zasłużone gratulacje ze sprawne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia. Oklasky

A "Mirrors" na którym waść miał? Tak z ciekawości pytam Icon_biggrin
22.01.2019 12:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #197
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Mnie Say Something zaskoczył dojrzałością dlatego cieszę się, że zaszedł dość wysoko. Dzięki za Top.
22.01.2019 07:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #198
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
mike napisał(a):"Mirrors" na którym waść miał?
Na dwunastym. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
22.01.2019 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #199
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Dobrze się tego słuchało - Justin to jednak jest fachowiec w swojej robocie.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
22.01.2019 09:42 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #200
RE: Mychartsowy Top Justina Timberlake'a
Sundrajta napisał(a):dostał u mnie nawet zasłużone ostatnie miejsce
Ja tych, którym dałem zero nawet nie próbowałem układać w kolejności. Z jednym wyjątkiem, kiedy czułem, że to zero może się rozkręcić. No i trafiło do top 10.
22.01.2019 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości