Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opole 2007
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Opole 2007
Witam

Co sądzicie o tegorocznym Opolu. Według mnie po dawnej świetności pozostał tylko cien a pojawiła się komercja i szmira typu Gosi Andrzejewicz
20.06.2007 02:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
mi szkoda Kabaretonu Icon_frown mimo że lubiłem J.T. Stanisławskiego to taka dawka a do tego 2 część też nie ciekawa. Szkoda. Na szczęście są nagrywarki z funkcją przwijania i zamiast kilku godzi straciłem/poświęciłem kilkanaście minut Icon_smile2 Jedynie parodia Joli K. i Hani G-W bardzo mi się podobała. niestety nie znam Pani która parodiowała...

Tak naprawdę słuchałem tylko GosiA. - jak zapowiedziała że teraz pokaże jak się śpiewa i we wszystkich trudniejszych momentach, "oddawała" mikrofon publiczności Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3

I w pamięci mam debiutanta, który śpiewał utwór Grzegorza Ciechowskiego - ŻENADA!!!

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 02:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 624
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
ja zawczasu darowałem sobie tą żenadę, bo na taką się zapowiadało i taka ponoć była. Cytat z piosenki podczas kabaretonu "wystarczą 4 ziobra i Polska będzie dobra" Icon_confused2 Icon_mad
20.06.2007 04:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #4
 
Nie oglądałem nawet minuty, więc nie oceniam :roll:

.
20.06.2007 07:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
stavanger, widzę że jesteś na czasie z avatarem, ale trzeba było wybrac jakąś okładkę z płytą w której nagraniu brał udział Collins a nie Wilson Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.06.2007 07:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
Yacy napisał(a):stavanger, widzę że jesteś na czasie z avatarem, ale trzeba było wybrac jakąś okładkę z płytą w której nagraniu brał udział Collins a nie Wilson Icon_mrgreen
Słuchanie Genesis zacząłem właśnie od Calling all stations, dopiero potem poznałem płyty z Collinsem i Gabrielem, a poza tym bardzo mi się ta okładka podoba, troszkę w stylu archiwum-X Icon_lol

.
20.06.2007 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No ja też niewiele skomentować mogę, bo słuchałem przypadkowo 5-10 minut, gdzie w żenującym stylu popisywali się panowie Pisecki :?: (nie znam tych nowych artystów kabaretowych) i Rewiński. Nie chciałem jeszcze spać, więc szybko ich wyłączyłem.
20.06.2007 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
a ja ani przez chwile nie myslalem nawet czy to ogladac.
no i nie ogladalem.
20.06.2007 09:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
gabram Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Bardzo słaby ten festiwal w tym roku. Co sądzicie o zespole "BRACIA"
20.06.2007 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Bracia mogą być

Ale Ratatam byli świetni, a nigdzie nie moge znalezc ich mp3ki! Icon_cry3 Icon_cry3 Nieodzalowana strata dla mojej listy Icon_cry3

a co do Kumka Olik sie nie zgadzam, ten 14-latek wymiótł! to bylo swietne i oczywiscie nie ma tego na youtubie ;/ king bruce lee karate mistrz tez byl swietny Icon_biggrin no i oczywiscie wykonanie Ela lama sabachtani....ahhhhhhhh...tez by sie przydalo w mp3..

a Gosia zaspiewala moje kochane "Latino" que passa o mi corazooooon! Icon_biggrin co jak co ale to byl utwor ze scislej czolowki mojej listy... i fajny oczywiscie ;]
20.06.2007 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
prz_rulez napisał(a):Bracia mogą być

Pewnie że mogą być Icon_exclaim
Tylko czemu śpiewają Icon_mrgreen

skojarzyło mi się coś takiego:
program który ostatnio był w Polsacie powinien nosić tytuł PO CO ONI ŚPIEWAJĄ Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.06.2007 09:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
aj juz narzekacie, fakt, w Szwecji sa o wiele lepsze kompozycje niz u nas ale czemu sie czepiacie Kumka Olik? przeciez oni sa swietni! i maja fajne teksty. mozliwe, ze w tym tygodniu beda u mnei na szczycie przesluchan Icon_biggrin
21.06.2007 09:13 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
gabram napisał(a):Co sądzicie o zespole "BRACIA"
Ja polubiłem Braci po przesłuchaniu ich świetnego debiutanckiego albumu. Szkoda, że żadna piosenka nie stała się popularna (może trochę "Missing Every Moment"), lecz na płycie sa inne bardzo dobre utwory. Niezłe, ostre granie i swietny wokal Cugowskiego.

A Opole?
Swoją opinię wyraziłem na swoim blogu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.06.2007 10:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opole 2009 prz_rulez 17 3 702 16.08.2010 01:56 PM
Ostatni post: oetam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości