Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #190
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
(29.01.2019 12:38 AM)prz_rulez napisał(a):  ale co do pierwszego zdania - no właśnie! Dlaczego od nich się jej nie oczekuje, a oczekuje się od na przykład Ákosa? O to w tym wszystkim chodzi.
Nie, nie, nie. Chodzi o to, że - za przeproszeniem - jebłeś tym Ákosem do topu, doskonale wiedząc, że 1) nikt tego tu nie zna 2) nie jest to rodzaj muzyki, który ma szczególne wzięcie na forum, a kiedy zobaczyłeś odzew mniej pozytywny niż w przypadku topu wcześniej, ujawniłeś swój cel, jakim było kontynuowane narzekanie na to, jakie mamy wąskie horyzonty, jak to wszystko spoza anglosfery jest dla nas be, JESTEŚMY ZAMKNIĘCI I NIE CHCEMY ZROZUMIEĆ FENOMENÓW INNYCH KULTUR (jak to nośnie brzmi!) jaki ten Ákos jest wspaniały i nie potrafimy tego docenić. Bronisz tego Ákosa jak konstytucji. Innymi słowy, od dwóch miesięcy trollujesz i robisz to w bardzo zręczny sposób.

Cytat:I właśnie o to mi w tym wszystkim chodziIcon_exclaim
Muzyka w każdym kraju przechodzi przez filtr kulturowy i językowy. Przez strukturę języka, przez stosowanie - albo i nie - rymów, przez tematykę tekstów, przez doświadczenia dziejowe i wiele innych. I zawsze będzie brzmieć inaczej. No, chyba że ktoś miał od lat bezpośredni kontakt również z inną kulturą, urodził się w niej bądź jest genialnym imitatorem, przy czym to ostatnie zdarza się niezwykle rzadko. Dlatego uważam, że nie jest w porządku pisać, że ktoś jest czyjąś kopią (teraz się kajam, bo mi się to zdarzało, ale raczej w kontekście konkretnych utworów, a nie całych dyskografii).
Teraz mnie rozumiesz?

Sorry, nie. Wywód kompletnie bez sensu.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2019 01:02 AM przez Dobromiera.)
29.01.2019 01:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Dobromiera - 29.01.2019 01:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości