Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 882
Dołączył: Jun 2007
Post: #184
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
prz_rulez napisał(a):Ja się mogę oszukiwać, ale oszukuje się też chyba co najmniej z milion Węgrów.
A myślisz, że milion Polaków nie lubi Feela czy Margaret?
prz_rulez napisał(a):Jednakże nikt z nich nie ma takiego stażu na scenie jak Ákos.
Bo może wiedzieli, kiedy zejść ze sceny.
Ogólnie nie znam sceny węgierskiej, ale może jest tam tak marnie, że po prostu z braku laku ludzie lubią Akosa. W Czechach pewnie nadal wielbią Gotta czy Vondrackovą, którzy nie mieli i nie mają wiele do powiedzenia (chociaż akurat ostatnia płyta Karela brzmiała mi dobrze, no ale to były covery).
prz_rulez napisał(a):Ja tylko pokazuję co mogą myśleć.
Bardzo nisko tych Anglosasów cenisz jak podejrzewasz ich o takie skojarzenia. Myślę, że podobieństwa do kogoś da się znaleźć, ale jakieś sensowniejsze.
prz_rulez napisał(a):często polska muzyka dla większości Anglosasów nie wyróżnia się niczym specjalnym
Bo znaczna część z niej nie wyróżnia się niczym specjalnym. Czerpie w mniejszym lub większym stopniu z tych czy innych wzorców. Ale nie tylko polska, ale z innych krajów także, w tym angielska i amerykańska także. Kwestią jest czy na tej bazie uda się stworzyć coś ciekawego muzycznie.
prz_rulez napisał(a):Ale jeśli ma być beznadzieja, to niech będzie to beznadzieja rozłożona językowo i kulturowo po równo.
Nawet jeżeli jest rozłożona po równo to nie znaczy, że trzeba ją z tego powodu poznawać. Myślę, że problem z frekwencją to nie kwestia otwarcia tylko kwestia czasu i chęci, żeby tracić to na poznawanie czegoś, czego nie widzi się powodu poznawać. Myślę, że gdyby wybrać mało znanego artystę z Anglii to frekwencja byłaby porownywalna. A trzeba też wziąć pod uwagę, że to był okres, w którym część osób pewnie ograniczała swoją aktywność zarówno internetową jak i w słuchaniu muzyki.
28.01.2019 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - kajman - 28.01.2019 10:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości