Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 076
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #183
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
(28.01.2019 09:25 PM)prz_rulez napisał(a):  Ja się mogę oszukiwać, ale oszukuje się też chyba co najmniej z milion Węgrów.
A milion Polaków kupiło "Nic nie boli tak, jak życie" Budki Suflery. Tylko co z tego? Czy przez to stała się ta płyta lepsza?

Cytat:I to już od trzech dziesięcioleci.
Akcent też jest tyle na scenie, ale wcale mnie przez to bardziej nie ciągnie do ich muzyki.

Cytat:I że "całkowicie współczesne"? Sam słuchasz masę świeżej muzyki, którą lubisz, więc jak dla mnie ten argument jest bez sensu.
Chyba nie zrozumiałeś, o co mi chodzi...

Cytat:Co do wykonawców - Feel wyczerpał się przy drugim singlu z drugiej płyty, Patrycja Markowska jest interesującą postacią, aczkolwiek generalnie kręci się głównie wokół różnych odmian pop-rocka, a Margaret na pewno Jednakże nikt z nich nie ma takiego stażu na scenie jak Ákos.
Tylko co z tego, skoro każdy z tych wykonawców to taka przeciętność?

Nadal nie wiem, czym konkretnie wg Ciebie wyróżnia się Ákos. Konsekwentnie unikasz tej kwestii, choć ona jest tu chyba najważniejsza, skoro tak się bulwersuje, że jednak nikt nic wyróżniającego się tu nie znalazł. Icon_wink

Cytat:często polska muzyka dla większości Anglosasów nie wyróżnia się niczym specjalnym.
A czym ma się wyróżniać, skoro to jest to samo, co mają u siebie? xD

Cytat:Bo nie patrzą na kontekst.
Niczym niepoparte stwierdzenie.

Cytat:Sprawdziłem, słabo z recenzjami i raczej piszą je Węgrzy, w dodatku zdający się być bardzo skażeni anglosaską optyką.
Kłamiesz, nic nie sprawdziłeś. Różne nacje widzę w recenzjach, ale Węgrów nawet się nie doszukałem w recenzjach płyt Republiki (chociaż mniej UK/US niż myślałem).

Cytat:Przecież od dawna są podporządkowani!
Ale Ákos przyjdzie i nas wyzwoli. Prawda?

Cytat:Ale jeśli ma być beznadzieja, to niech będzie to beznadzieja rozłożona językowo i kulturowo po równo.
Mnie raczej interesuje szukanie dobrej muzyki...

Cytat:A prawda jest taka, że Amerykanie to jedni wielcy zżynacze od pokoleń, zresztą, czego się spodziewać w kraju, który niemal w całości złożony jest z imigrantów. Dość podać przykład, że żeby T.I. mógł stworzyć swój hit z Rihanną, musiał zżynać od kiczowatych wypocin chłopczyków z najbiedniejszego kraju Europy. Oto ta amerykańska oryginalność! BADUM C.
Ale i tak cały czas będzie się mówić, że to wszyscy ze Stanów zżynają. Ewentualnie z Wielkiej Brytanii.

No Amerykanie to w ogóle jedna wielka zżynka. Blues, jazz, r'n'b, techno, oni kompletnie nic nie wymyślili i nie wnieśli do muzyki...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2019 10:32 PM przez Dobromiera.)
28.01.2019 10:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Dobromiera - 28.01.2019 10:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości