Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 203
Dołączył: Jul 2014
Post: #14
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Widzę pewną dwojakość w poczynaniach peerzeta, bo z jednej strony jest jednym z największych na forum antagonistów rynku anglo-saskiego, a tymczasem do topu wybiera artystę i owszem jednego z bardziej popularnych (?) na rynku węgierskim, tyle że właśnie wzorującego się dosyć wyraźnie na Depeche Mode czyli swego czasu jednej z najbardziej sławnej i rozpoznawalnej w świecie kapeli brytyjskiej.
Ależ długie zdanie mi się napisało. Icon_lol Wychodzi na to że w pewnym sensie nasz bohater poszedł na łatwiznę, wybierając artystę, który wcale nie prezentuje oryginalnego stylu opartego choćby na lokalnym folklorze. Icon_twisted
A może nie chciał na początek za bardzo szokować? Wystarczy że język węgierski dla nas (niby ich bratanków) jest równie egzotyczny co tyleż odległy kulturowo, jak i geograficznie - chiński. Icon_eek
Cóż to już raczej wszystkie myśli, które mnie naszły przy niemalże całodziennych przesłuchaniach (na pewno przedpołudniowych) Ákosa Kovacsa (to imię wymawia się Akosz czy Okosz?), bo niestety muzycznie niczego odkrywczego tutaj nie znalazłem...

I dlatego nie zastanawiając się dłużej do topu wybieram:
Még közelebb
Damned

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2018 01:58 PM przez Sundrajta.)
11.12.2018 01:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai - Sundrajta - 11.12.2018 01:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości