Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #81
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
thestranglers napisał(a):ani odcinka, a jakbym już miał okazję czy co to numer The Rembrandts skutecznie by mnie od tego odwiódł
myślałem, że to komentarz kajmana xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.12.2018 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 101
Dołączył: Dec 2009
Post: #82
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Czołówkę przecież można przewinąć (lub przełączyć na pół minuty na inny kanał), a ten kto nie widział, niech żałuje Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
22.12.2018 01:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 821
Dołączył: Jun 2007
Post: #83
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
neo01 napisał(a):ten kto nie widział, niech żałuje
Nie widziałem i jakoś nie żałuję.
22.12.2018 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 634
Dołączył: May 2008
Post: #84
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
prz, zrobisz jakąś plejlistę ze zgłoszonych numerów? na youtube np.? bo spotify części brakuje

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
23.12.2018 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #85
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Zrobię. Tylko chwilowo muszę szybciutko ogarnąć topy...
23.12.2018 01:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #86
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Trochę to trwało, ale jest.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...7HlHS1ux8O
Z racji tego, że niektóre wersje utworów dość znacząco różnią się od siebie, kilka z nich wrzuciłem na końcu jako bonus.
Trochę przerażające, że nikt z nas jeszcze nie zagłosował - i ja też nie... Icon_rolleyes
27.12.2018 03:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #87
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
w sobotę wyśle głosy Icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2018 03:17 AM przez tomas585.)
27.12.2018 03:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #88
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Poranek świąteczny w pracy mam węgierski - niektórzy się zastanawiali, czy nie przesadziłem ze świątecznym kompotem. Generalnie - pomimo obaw - słucha się tego dość przyzwoicie. Muzyka bardzo różnorodna i o niespotykanej rozpietości stylistycznej. Także spokojnie włączyć playlistę - mogą nawet ortodoksyjni przeciwnicy dziwactw prza.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2018 08:54 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #89
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
dziobaseczek napisał(a):Poranek świąteczny w pracy mam węgierski - niektórzy się zastanawiali, czy nie przesadziłem ze świątecznym kompotem.
hehe, mniej byś chyba zdziwił swoich kompanów serwując sobie zaraz po przyjściu leczo z tokajem Icon_lol
27.12.2018 09:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #90
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Miło czytać, że Ákos nie aż taki straszny jak go niektórzy malowali Icon_wink (Ale i bez tego było wiadomo, że to będzie najlepszy top ever Icon_lol)
Heh, ale nawet tym razem nie udało mi się być pierwszym głosującym... Shame on me. No, ale wtedy to już w ogóle bym chyba nie spał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2018 11:25 PM przez prz_rulez.)
27.12.2018 11:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #91
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
prz_rulez napisał(a):Ale i bez tego było wiadomo, że to będzie najlepszy top ever
chyba dla mnie pod kątem krótkiego liczenia głosów Icon_razz2
27.12.2018 11:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #92
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
thestranglers napisał(a):chyba dla mnie pod kątem krótkiego liczenia głosów Icon_razz2
Cóż za złośliwiec Icon_razz2
Pod względem oryginalności, nietypowości, łamania schematów, barier językowych oraz kulturowych.
Swoją drogą, naprawdę mam nadzieję, że Krzysiek 1981 zdecyduje się na top Jaya Chou.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2018 11:47 PM przez prz_rulez.)
27.12.2018 11:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #93
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
obiecuję, że w końcu się zbiorę w sobie i zagłosuję Icon_sad Zrobię to dla prz Icon_lol
28.12.2018 12:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #94
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Serce
28.12.2018 01:08 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 147
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #95
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
no niestety to był chyba najtrudniejszy top do przesłuchania...
język jak dla mnie w takiej dawce po prostu niestrawny...
ale nie chciałem dzielić na kilka podejść, bo mógłbym już nie wrócić do słuchania. Icon_wink2
(11.12.2018 12:16 AM)Lilian napisał(a):  Bonanza Banzai - wyczuwam podobieństwo do starszej muzyki Depeche Mode Icon_wink
jak dla mnie to nasłuchali się dużo italo-disco. od pierwszych dźwięków skojarzyli mi się z Top One Icon_smile2

edit: i m.in. z powodu języka nie zaproponuję raczej topu Neny, chociaż poprzednio miałem już taki zamiar Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2018 03:36 PM przez Yacy.)
28.12.2018 03:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #96
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Ale Nena ma tez utwory po angielsku Icon_smile
No i nie ma co sie zniechecac, warto rozszerzac horyzonty! (No i az sie cisnie, ze dosc z amerykanizacja Icon_lol).
Co do Top One - faktycznie niektore nagrania koncertowe sa bardzo dance'owe.
28.12.2018 03:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 198
Dołączył: Jul 2014
Post: #97
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Mnie zaskakuje jedno! Jak na taką gwiazdę rynku pop (według peerzeta) liczba wyświetleń zarówno na Spotifaju jak i YT jest bardzo skromna! Icon_eek
I oczywiście biorę pod uwagę poprawkę, że Węgry są cztery razy mniejsze od Polski, tyle że milion wyświetleń to u nas mają niszowi wykonawcy. Gwiazdy sięgają spokojnie ponad 50 mln. Icon_arrow
Chyba że reżym Orbana nie pozwala ludziom sięgać po te środki masowego odbioru kultury? Icon_rolleyes

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2018 09:21 PM przez Sundrajta.)
28.12.2018 09:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tomas585 Offline
admin1234
*****

Liczba postów: 2 115
Dołączył: May 2009
Post: #98
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
pewnie na Węgrzech mają słaby dostęp do internetu Icon_biggrin
28.12.2018 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #99
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
Haha! Dobre pytanie. Chociaż takie "Igazán" ma 6,5 miliona. Ciężko mi powiedzieć.
Taka Rúzsa Magdolna (Eurowizja 2007) ma dwa klipy z 11 milionami wyświetleń.
Pewnie rekordy biją tam teraz te nieszczęsne trapy...
No, ale to, że taka Metallica nie bije rekordów, to nie oznacza, że ich płyty się źle sprzedają albo że ludzie nie chcą chodzić na ich koncerty. I raczej status Ákosa na Węgrzech jest bliższy temu, jaki ma Metallica niż na przykład Ariana Grande...

P.S. I nie według mnie, tylko według twardych danych: http://zene.slagerlistak.hu/archivum/ker...im-szerint , hasło "akos".
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2018 09:41 PM przez prz_rulez.)
28.12.2018 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #100
RE: Mychartsowy Top Ákosa i Bonanza Banzai
(28.12.2018 03:31 PM)Yacy napisał(a):  no niestety to był chyba najtrudniejszy top do przesłuchania...
język jak dla mnie w takiej dawce po prostu niestrawny...

Nie powiedziałbym, że to kwestia języka... sam materiał jest dość "popelinowy", to taka muzyka do węgierskiej wersji RMF FM. Jak na razie mam problem z wybraniem nawet pięciu utworów. Icon_sad

(28.12.2018 03:31 PM)Yacy napisał(a):  i m.in. z powodu języka nie zaproponuję raczej topu Neny, chociaż poprzednio miałem już taki zamiar Icon_wink2

Nena to byłby przyjemny wybór. Icon_smile


(28.12.2018 09:19 PM)Sundrajta napisał(a):  Mnie zaskakuje jedno! Jak na taką gwiazdę rynku pop (według peerzeta) liczba wyświetleń zarówno na Spotifaju jak i YT jest bardzo skromna! Icon_eek
I oczywiście biorę pod uwagę poprawkę, że Węgry są cztery razy mniejsze od Polski, tyle że milion wyświetleń to u nas mają niszowi wykonawcy. Gwiazdy sięgają spokojnie ponad 50 mln.

No nie przesadzałbym. Większość tych piosenek swoje lata ma, a więc pewnie osłuchały się i poza YT, a np. "Igazán" z 2014 roku ma ponad 6 milionów wyświetleń - to razy 4 wychodzą 24 miliony. Dla porównania "Trójkąty i kwadraty" Podsiadły - pochodzące z jego diamentowej płyty "Comfort and Happiness" z 2013 roku - mają 22 miliony wyświetleń. Tak więc to jest całkiem dobry wynik.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
28.12.2018 09:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości