Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 123 z 20.03.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Notowanie 123 z 20.03.09
Niezaprzeczalnie jest to tydzień odwrotu Goryli. Być może tylko chwilowego, ale niezaprzeczalnego, chociaż dwie ich piosenki w tym tygodniu zyskały. Obydwie do tej pory nie były w pierwszej dziesiątce i o ile awans do niej Ossuary zupełnie mnie nie zaskoczył, to już pojawienie się tam Helpless corpses enactment i to aż na miejscu zadziwia mnie niepomiernie, bo początkowo wydawało mi się, że nagranie zdecydowanie odstaje od większości utworów na płycie.
No ale skoro Goryle tracą, to ktoś musiał zyskać. A najwięcej zyskało Summertime, które z miejsca dziewiątego powróciło na szczyt, na finiszu wychodząc zwycięsko z walki o pierwsze miejsce, a Kardamon i pieprz musiał się zadowolić obroną miejsca drugiego.
Tydzień temu niespodziewanie Jeszcze zima straciła miano najlepszej piosenki Nosowskiej na mojej liście. Okazało się, że to było tylko chwilowe. Odzyskała pozycję w sposób brawurowy i z dużym naddatkiem, po potężnym skoku awansując do pierwszej dziesiątki.
Tuż za nią na miejscu 8 uplasowała się najwyższa nowość, utwór zespołu nieznanego mi jeszcze 4 dni temu. Ale jeżeli utwór jest tak dobry jak Thanatos, to nie potrzebuje dużo czasu na efektowne wejście. Znacznie skromniej, bo na 39 miejscu zadebiutowała kolejna piosenka zespołu, The Sun.
Po lekkim kryzysie formę odzyskuje Summers lost, ale tym razem nie udało się mimo sporego postępu awansować do top10.
13 miejsce tym razem okazało się być szczęśliwe, bo debiutuje na nim kolejny gorylopodobny zespół z utworem Pray. Szczęśliwe podwójnie, bo utwór pojawił się w ostatniej chwili. Jutro bowiem mijają dwa lata od wydania płyty, z której pochodzi.
Kolejne miejsce też jest zdecydowanie szczęśliwe, bo Szukałem cię wśród jabłek, ale wygląda na to, że znalazł, bo mógł zająć się zdecydowaną poprawą miejsca na liście. Długo musiałem się przekonywać do tego utworu, ale w końcu Pieśń Girolamy wytłumaczyła mi dobitnie że nie odstaje od innych nagrań Osjana na mojej liście debiutując na miejscu 38.
Wszystkie nowości z poczekalni z zeszłego tygodnia poprawiły swoje pozycje, ale tylko The kicking machine wystarczyło to do awansu do top50.
Oprócz pięciu nowości w głównym zestawieniu są też dwa powroty. Ten wyższy to The switch and the spur, który przypuszczalnie za tydzień pożegna się z moją listą.
Nowości pojawiające się po pobycie w poczekalni są pomarańczowe, z jej pominięciem czerwone. Powroty do zestawienia z poczekalni są niebieskie, z leżakowni błękitne, a z niebytu fioletowe. Skoki o minimum 10 miejsc nadal zaznaczam na zielono. W poczekalni kolor błękitny, czerwony i fioletowy oznaczają to samo co w Top50.
1. 9. 25 SUMMERTIME - Eva Cassidy
2. 2. 6 KARDAMON I PIEPRZ - Mikromusic
3. 1. 81 TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
4. 3. 15 THE MAN I LOVE - Rokia Traore
5. 4. 5 PUPPET SHOW - Sleepytime Gorilla Museum
6. 11. 2 HELPLESS CORPSES ENACTMENT - Sleepytime Gorilla Museum
7. 27. 10 JESZCZE ZIMA - Nosowska
8. N. 1 THANATOS - Soap&Skin
9. 12. 4 OSSUARY - Sleepytime Gorilla Museum
10. 5. 5 THE SALT CROWN - Sleepytime Gorilla Museum
11. 18. 48 SUMMERS LOST - Hurt
12. 10. 9 FORMICARY - Sleepytime Gorilla Museum
13. N. 1 PRAY - The Book of Knots
14. 35. 17 SZUKAŁEM CIĘ WŚRÓD JABŁEK - Grzegorz Tomczak & Iwona Loranc
15. 14. 16 THIS I LOVE - Guns n'Roses
16. 6. 8 THE COMPANIONS - Sleepytime Gorilla Museum
17. 8. 5 THE GREENLESS WREATH - Sleepytime Gorilla Museum
18. 22. 77 ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
19. 17. 2 JOCKEY FULL OF BOURBON - Joe Bonamassa
20. 26. 27 ALL NIGHTMARE LONG - Metallica
21. 20. 5 DEFILADA - SBB
22. 7. 5 ANGLE OF REPOSE - Sleepytime Gorilla Museum
23. 13. 4 A TABLE FORGOTTEN - Faun Fables
24. 19. 12 SHOW ME THE MONEY - Buddy Guy
25. 16. 3 WINTER SLEEP - Faun Fables
26. 23. 5 THE WILLING VICTIM - Von Hertzen Brothers
27. 25. 14 COUNTING SHEEP - Bigelf
28. 38. 2 ROBINSON - Wolna Grupa Bukowina
29. 15. 2 FEELIN' GOOD - Joe Bonamassa
30. 31. 62 JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Raz Dwa Trzy
31. 21. 6 UCIEKAJ MOJE SERCE - Nosowska
32. 32. 9 NAWET GDY NOC POKRYWA CIENIEM ZIELONĄ ZIEMIĘ - Osjan
33. 34. 7 BLACKBALL - Bigelf
34. 28. 8 I.R.S. - Guns n'Roses
35. 24. 15 GRAVEST SHOW OF EARTH - Bigelf
36. 29. 44 A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD - Strachy na Lachy
37. 33. 8 LATAWCE - Żywiołak
38. N. 1 PIEŚŃ GIROLAMY - Osjan
39. N. 1 THE SUN - Soap&Skin

40. P. 11 THE SWITCH AND THE SPUR - The Raconteurs
41. 41. 4 PIEŚŃ AFRYKAŃSKIEGO POŁYKACZA OGNIA - Osjan
42. 30. 8 TAKE A BREATH - David Gilmour
43. N. 1 THE KICKING MACHINE - Melvins
44. 46. 22 CZARNO-CZARNY FILM - Jean Lubera & Piotr Nalepa
45. 43. 18 CAMINHO - Dorota Miśkiewicz
46. 37. 24 MY LOVE IS LIKE A RED RED ROSE - Eva Cassidy
47. 40. 6 THE DAY BEFORE THE DAY - Dido
48. 44. 21 SOMEWHERE - Eva Cassidy
49. P. 12 UNDERNEATH THE STARS - The Cure
50. 36. 8 THE EVILS OF ROCK & ROLL - Bigelf


poczekalnia:
39. PRZYJDŹ DO MNIE DWA - Elżbieta Adamiak
42. SORRY - Guns n'Roses
49. TOY COLLECTION - Katie Melua
ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
KOKAINA - Nosowska
DBAJMY O CZAS - Grzegorz Tomczak
ABERINKULA - The Mars Volta
47. UNDER THE MOON AND THE STARS - Yvonne Sanchez
EPILEPSY IS DANCING - Antony & the Johnsons
48. BRING OUT THE SUN (SO ALIVE) - Von Hertzen Brothers
50. I'M NOT AFRAID - Ayo
WORLD AIN'T RIGHT - Hurt & Shaun Morgan
THE SPACE FOR THIS - Cynic
WHOLE THING - Francis Bebey & Alex Faku & Tim Finn & Peter Gabriel & Karl Walllinger & Andy White
TIME MUST HAVE A STOP - Votum
JUNGLE DRUM - Emiliana Torrini
BIG JACK - AC/DC
KTO TAM U CIEBIE JEST - Nosowska
HONKING ANTELOPE - Serj Tankian
NIE ZABIJAJ - Katarzyna Groniec
CREATIVE - Leon Jackson
BRIDGE OVER THE TROUBLED WATER - David Foster & Josh Groban & Brian McKnight
FLJOTAVIK - Sigur Rós
ZAMKNIJ WSZYSTKIE DRZWI - Strachy na Lachy & Renata Przemyk
1000000 DIED TO MAKE THIS SOUND - Thee Silver Mt. Zion Memorial Orchestra & Tra-La-La Band
SATT ATT SE - Dungen
LOUD - Sammy Hagar
STATEK BURZ - Armia
KSIĘŻYC W NOWIU - Hanna Banaszak
BEFORE THE BEGINNING - John Frusciante
EYES LOSE THEIR FIRE - Kyte
ANOTHER WORLD - Antony & the Johnsons
EVOLUTIONARY SLEEPER - Cynic
SNUFF - Slipknot
THE FINAL TRUTH - Lunatic Soul
ANGEL - Randy Crawford & Joe Sample
MAGIC DOORS - Portishead

leżakownia:
45. SIT AND WONDER - The Verve
ARA BATUR - Sigur Ros
CEMETERIES IN LONDON - Coldplay
THE KINGDOM - Portal

nieszczęśliwa 666:
NOCNY SUFIT - Maryla Rodowicz

przyszłość?:
ISIS UNVEILED - ...And You Will Know Us by the Trail of Dead
THE GREAT FLOOD - Joe Bonamassa
BURZOWA - Mikromusic
THE PART - Unjust
SOMEWHERE IN THE MIDDLE - Von Hertzen Brothers
BUMPIN' - Steadlür
SHEENA IS A PUNK ROCKER - Yeah Yeah Yeahs
HINAUS - Traumhaus
W NASZYM NIEBIE - Cisza jak ta
BATTLE FOR THE SUN - Placebo
ŚWIAT ODDALA SIĘ ODE MNIE - Mikromusic
KULT OKULARA - Big Fat Mama
FIGHTING TAO - Hurt
20.03.2009 01:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
kajman napisał(a):8. N. 1 THANATOS - Soap&Skin
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2

tyle w temacie nowości Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.03.2009 10:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):8. N. 1 THANATOS - Soap&Skin
1.
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Icon_eek2 Icon_eek2 Icon_eek2
2. tyle w temacie nowości Icon_razz
1. Strasznie dużo... tych żółtych okrągłych. Te górna i dolne... trochę dziwią, przecież to ewidentnie moje klimaty.
2. A ta druga ich piosenka Ci się nie podoba?
20.03.2009 11:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Mieliśmy Jopek w tym samym tygodniu na pierwszym, a czy mnie też już spadnie?
Przy takim nasileniu Goryli nic dziwnego, że czasem wyjdą na minus.
Soap&Skin na razie przesłuchany raz i wrażenie pozytywne. [Zresztą pisałem już u saferłela.]
13 i 43 chętnie poznam
14 bardzo cieszy.
Duży skok Robinsona. Icon_smile2
Super, że kolejny Osjan się pojawił. Z pewnych względów lepiej, że ten.
Nie zabijaj już bardzo nisko...
Sporej części nagrań z przyszłości nie znam.
44, 45, 46... ładny kącik...
20.03.2009 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Wow. Nigdy nie myślałem, że przyczynię się w jakiś sposób do rewolucji na listach pokroju Sebastiana i twojej. A tu proszę. Soap&Skin ma dwa numery w top 40. S.U.K.C.E.S.! A po za tym jeden z nich jest w top 10. Nie ma jak już tego komentować Icon_wink Cieszę się ogromnie, a w dodatku widzę w poczekalni Antonego <ok>. Dwa dobre powroty tylko zwiększają moje poparcie dla obecnej listy. Najlepsza polska melancholika ostatnich czasów czyli Robinson zalicza elegancki awans. Same plusy. W minusy się nie będę wgłębiał, bo i nie widzę tu ani żadnych fatalnych nagrań etc., elektronika i te sprawy Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.03.2009 01:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):1. Mieliśmy Jopek w tym samym tygodniu na pierwszym,
2. a czy mnie też już spadnie?
3. Przy takim nasileniu Goryli nic dziwnego, że czasem wyjdą na minus.
4. Soap&Skin na razie przesłuchany raz i wrażenie pozytywne.
5. [Zresztą pisałem już u saferłela.]
6. 13 i 43 chętnie poznam
7. 14 bardzo cieszy.
8. Duży skok Robinsona. Icon_smile2
9. Super, że kolejny Osjan się pojawił. Z pewnych względów lepiej, że ten.
10. Nie zabijaj już bardzo nisko...
11. Sporej części nagrań z przyszłości nie znam.
12. 44, 45, 46... ładny kącik...
1. To pierwszy raz nam się zdarzyło. W zasadzie kiedyś musiało.
2. Wolałbym, żeby nie, chociaż nawet jeżeli, to pewnie znajdzie się godny następca.
3. Ale to był w sumie duży minus (poprzednio wszystko w top12, tym razem 3 poza nim). No ale za tydzień może być zupełnie inaczej.
4. Jak Ciebie znam, to cała płyta i pewnie jak coś się pojawi u Ciebie, to zupełnie inny utwór.
5. No właśnie, specjalnie tam zajrzałem i jakoś nie znalazłem.
6. Na chomiku wyląduje jako priorytet.
7. Mnie też. Ale jak się zasłucham w instrumenty to jest taki efekt.
8. Jaki tam duży. Tylko 10 miejsc w górę.
9. Też uważam, że dobrze, że ten, bo jest lepszy niż inny.
10. Jakoś tak nie może zaskoczyć, ale kto wie...
11. Sporej to ja też nie znam dokładnie. Sporo z tych utworów ma jedno, dwa przesłuchania i kolejne mogą zweryfikować je negatywnie. W zasadzie te wyżej mają większą szansę, ale na pewno to sam nigdy nie wiem.
12. Też mi się podoba, ale jakoś tym razem nie dał rady być wyżej.
20.03.2009 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
5. No właśnie, specjalnie tam zajrzałem i jakoś nie znalazłem.
To jakoś wcześniej było. 3 tygodnie temu chyba.
6. Na chomiku wyląduje jako priorytet.
6. Z 13 rezygnuję, bo właśnie słucham NL i widzę, że jest. Icon_wink2 Na razie mogę zdradzić, że jest na nieparzystym miejscu. Icon_razz
8. Jaki tam duży. Tylko 10 miejsc w górę.
W tym tygodniu wystarczyło, żeby wyróżnić bo dużych nie było. Icon_wink2
20.03.2009 02:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):1. Wow. Nigdy nie myślałem, że przyczynię się w jakiś sposób do rewolucji na listach pokroju Sebastiana i twojej.
2. A tu proszę. Soap&Skin ma dwa numery w top 40. S.U.K.C.E.S.! A po za tym jeden z nich jest w top 10. Nie ma jak już tego komentować Icon_wink
3. Cieszę się ogromnie, a w dodatku widzę w poczekalni Antonego <ok>.
4. Dwa dobre powroty tylko zwiększają moje poparcie dla obecnej listy.
5. Najlepsza polska melancholika ostatnich czasów czyli Robinson zalicza elegancki awans.
6. Same plusy. W minusy się nie będę wgłębiał, bo i nie widzę tu ani żadnych fatalnych nagrań etc., elektronika i te sprawy Icon_wink
1a) U Sebastiana na liście to chyba (przynajmniej jeszcze) rewolucji nie zauważyłem.
b) Przyczyniłeś się pospołu z Yacym. Ale ja uważnie śledzę Twoją listę i zdecydowaną większość Twojego top30 znam.
c) zasługa w tym oczywiście jest także Twoja, ale przede wszystkim wykonawcy, że stworzył takie interesujące dzieła. Inna sprawa, że to ewidentnie moje klimaty.
2. Sukces faktycznie, ale mam wrażenie, że byłoby lepiej, gdyby dwa utwory nie pojawiły się u mnie jednocześnie.
3. Nawet dwóch, ale podejrzewam, że myślisz o debiucie. Ten utwór ma być może szczęście w nieszczęściu. Swego czasu był już w zasadzie na liście, kiedy zniknęło wsparcie. Gdyby się załapał oficjalnie, to nie miałby już w zasadzie szans na powrót, a tak mam nadzieje, że trochę u mnie pobędzie, bo to ulubine moje nagranie z tego, co znam z ich repertuaru.
4. No patrz, jakoś wcześniej nie zajarzyłem, że ta wyższa Ci się podoba.
5. Dla mnie to nagranie nie jest melancholijne, ale wszystko to kwestia gustu.
6. Skoro nie będziesz, to nie będę nalegał. Icon_mrgreen
20.03.2009 03:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):8. Jaki tam duży. Tylko 10 miejsc w górę.
W tym tygodniu wystarczyło, żeby wyróżnić bo dużych nie było. Icon_wink2
Były o 21 i 20 miejsc i o jednym też wspomniałeś.
20.03.2009 03:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Goryle jakby w odwrocie, ale za to naciera najagresywniejszy z nich Icon_wink2 Prawie najwyższa nowość jest u mnie w propozycjach, ale projekty "okołogorylowe" jakoś słabiej na mnie oddziaływują, co dotyczy też Faunów Icon_wink2 A moim ulubionym kolorem w tym tygodniu zdecydowanie jest pomarańczowy Icon_mrgreen I mam nadzieję że moja najwyższa nowość z tego tygodnia nie zakończy kariery w poczekalni do poczekalni Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
20.03.2009 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #11
 
Jak patrzę na Twoje notowanie to wyobrażam sobie namiot, ognisko, gitarę....
21.03.2009 03:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
No cóz nastapił lekki przesyt Gorylami, jeden to szczególnie sie potłukł , mam nadzieje ze to chwilowe, . Lista opadowa w sumie 27 utworów poleciało, ale znalezli sie szczesciarze bo jednak Helpless i Ossuary awansowało Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Moj TOP 5 z Twojej obecnie piatki wygladałby o tak własnie:
1. Rokia, 2. Goryle. 3. Micromusic, 4. Ewa, 5 . Anna Maria Niezle co ??? Icon_mrgreen
Thanatos debiutuje Icon_biggrin3 Fantastycznie. "The Sun" nalezy takze do moich ulubionych z płyty.
Powrót Hurtu mnie ucieszył najbardziej z całego notowania, bo juz myslałem...ale na szczescie to krótki kryzys chyba był..
"The Book of Knots" znam od jakiegoś czasu, i napewno dam mu szanse .
Ciesza mnie awans Metallici .
Melvinsi wyszli całkiem przyzwoicie z poczekalni ciekawe co jeszcze pokażą. Icon_smile2

Z przyszłości kibicuję Somewhere In The Middle i Fighting Tao .
Ale to drugie jest na szarym końcu tej przyszłości, więc...
22.03.2009 10:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
p.u.r.h. napisał(a):1. Goryle jakby w odwrocie, ale za to naciera najagresywniejszy z nich Icon_wink2
2. Prawie najwyższa nowość jest u mnie w propozycjach, ale projekty "okołogorylowe" jakoś słabiej na mnie oddziaływują, co dotyczy też Faunów Icon_wink2
3. A moim ulubionym kolorem w tym tygodniu zdecydowanie jest pomarańczowy Icon_mrgreen
4. I mam nadzieję że moja najwyższa nowość z tego tygodnia nie zakończy kariery w poczekalni do poczekalni Icon_wink2
1. Najagresywniejszy, ale przy bliższym poznaniu okazał się niezwykle smaczkowity.
2. Na mnie mimo wszystko też, ale ten akurat chwycił.
3. Dużo go nie ma Icon_lol Gdybym przewidział, może bym jeszcze coś zapomarańczowił.
4. Po pierwszym przesłuchaniu wydaje mi się, że nie, ale pojawiła się piekielnie późno, więc za późno było na myślenie o debiucie.
22.03.2009 04:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
emigrant napisał(a):Jak patrzę na Twoje notowanie to wyobrażam sobie namiot, ognisko, gitarę....
Przyznam mi się, że mi jakoś moje utwory w większości się z takimi klimatami nie kojarzą.
22.03.2009 04:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):1. No cóz nastapił lekki przesyt Gorylami, jeden to szczególnie sie potłukł , mam nadzieje ze to chwilowe, .
2. Lista opadowa w sumie 27 utworów poleciało, ale znalezli sie szczesciarze bo jednak Helpless i Ossuary awansowało Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
3. Moj TOP 5 z Twojej obecnie piatki wygladałby o tak własnie:
1. Rokia, 2. Goryle. 3. Micromusic, 4. Ewa, 5 . Anna Maria Niezle co ??? Icon_mrgreen
4. Thanatos debiutuje Icon_biggrin3 Fantastycznie. "The Sun" nalezy takze do moich ulubionych z płyty.
5. Powrót Hurtu mnie ucieszył najbardziej z całego notowania, bo juz myslałem...ale na szczescie to krótki kryzys chyba był..
6. "The Book of Knots" znam od jakiegoś czasu, i napewno dam mu szanse .
7. Ciesza mnie awans Metallici .
8. Melvinsi wyszli całkiem przyzwoicie z poczekalni ciekawe co jeszcze pokażą. Icon_smile2
9. Z przyszłości kibicuję Somewhere In The Middle i Fighting Tao.
Ale to drugie jest na szarym końcu tej przyszłości, więc...
1. To raczej konkurencja się wkurzyła i wzięła się do roboty. A ten potłuczony to ma jeden taki fragment, od którego zależy pozycja utworu. Jak przeżyję to jest świetnie, jak mnie wkurzy to jest jak widać.
2. No popatrz, nie wiedziałem, że aż tyle, ale chyba u mnie to dosyć częste zjawisko. A awansować też coś musiało.
3. Gdyby jeszcze miejsca 3-5 zainteresowały się Twoją listą...
4. Pewnie będę dla ciekawości chciał jeszcze coś posłuchać, bo te dwa zrobiły mi niezły smaczek.
5. I kryzys i tłok. W czołówce jest tak ciasno, że ruchy mogą być straszliwe i nie mam pojęcia w którą stronę.
6. Na pewno na nią zasługuje, ale nie wiedziałem, że mnie aż tak chwyci.
7. Szkoda, że na Forumowej porusza się w odwrotnym kierunku.
8. Ciężko będzie, bo chociaż utwór świetny, to brakuje żądeł do mocnego przebijania się.
9. Somewhere będzie ciężko, ale Hurt pojawił się tutaj na styk i jak drugi raz tu będzie to już sukces i może także nadzieja.
22.03.2009 04:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):3. Gdyby jeszcze miejsca 3-5 zainteresowały się Twoją listą...
szanse ma wciąz Micromusic . Ewa już próbowała ale nic z tego nie wyszło . Natomiast Anna Maria nie moze , poniewaz pamięta pierwsze 8 moich list .
22.03.2009 07:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości