Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bez Jacka
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):kajman - Ty mi najpierw wrzuć Bez Jacka zanim zaczniesz pisać o koncertach!
W pracy to raczej nie mam możliwości wrzucania czegokolwiek, ale w domu postaram się dzisiaj, góra jutro. Planowałem wczoraj, ale młody niespodziewanie był w domu i musiałem dzielić się netem. No i cały wieczór zajął mi praktycznie koncert.
23.03.2009 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
I ja i ja . Tez z chęcia zapoznam się z Jackiem Bezem .
A jak do tego inspiruje ich muzyka z pod znaku KC i/lub JT to juz zapowiada się ciekawie. Icon_smile2
23.03.2009 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #23
 
kajman napisał(a):w domu postaram się dzisiaj, góra jutro.
Mam nadzieję, że tak będzie bo chciałbym żeby już w tym tygodniu do mnie trafiło. Na listę. Icon_smile2
kajman napisał(a):Whisky pojawiła się z nowym, nieco zmienionym textem, bo na pewno jeszcze nigdy nie śpiewali o hacjendzie w Toruniu.
na pewno i nigdy użyte w jednym zdaniu. odważny jesteś. Icon_wink2

Jak zwykle świetnie napisane. Icon_smile2
23.03.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Aro napisał(a):I ja i ja . Tez z chęcia zapoznam się z Jackiem Bezem .
A jak do tego inspiruje ich muzyka z pod znaku KC i/lub JT to juz zapowiada się ciekawie. Icon_smile2
No niestety się zgapiłem, a teraz syn zabiera mi net i może w nocy coś wrzucę. Gdzieś tam na moim chomiku w TWC jest Bałwanek, ale pewnie zbyt dużo szukania. Był też chyba na drugiej NL-ce.
23.03.2009 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):w domu postaram się dzisiaj, góra jutro.
1. Mam nadzieję, że tak będzie bo chciałbym żeby już w tym tygodniu do mnie trafiło. Na listę. Icon_smile2
kajman napisał(a):Whisky pojawiła się z nowym, nieco zmienionym textem, bo na pewno jeszcze nigdy nie śpiewali o hacjendzie w Toruniu.
2. na pewno i nigdy użyte w jednym zdaniu. odważny jesteś. Icon_wink2
3. Jak zwykle świetnie napisane. Icon_smile2
1. No akurat z utworami z ostatniej płyty mogą być trudności. Zresztą ja też jej jeszcze nie słuchałem, ale słyszałem, że jest urockowiona w porównaniu z tym, co normalnie robią.
2. A co ma do tego moja odwaga. Przecież to Balcar śpiewał.
3. No nie powiedziałbym. Mam sporo zastrzeżeń, bo się spieszyłem, żeby zdążyć przed przerwą.
23.03.2009 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
kajman napisał(a):2. A co ma do tego moja odwaga. Przecież to Balcar śpiewał.
Chodziło mi o Twoją pewność, ze nigdy tak nie zaśpiewali.
kajman napisał(a):3. No nie powiedziałbym. Mam sporo zastrzeżeń, bo się spieszyłem, żeby zdążyć przed przerwą.
Sporo? Ja miałbym trochę, a i tak one nikną bo tekst bardzo dobrze się czyta. No i nie miałem tego wrażenia, które ostatnio dość często mi towarzyszy, a mianowicie że piszący mógł nawet nie być na koncercie, a tekst ułożyć ze schematycznych zdań...
23.03.2009 09:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #27
 
23 marca kajman napisał(a):W pracy to raczej nie mam możliwości wrzucania czegokolwiek, ale w domu postaram się dzisiaj, góra jutro.
A dziś jest 27... Icon_frown
27.03.2009 09:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 537
Dołączył: Nov 2008
Post: #28
 
kajman napisał(a):Whisky pojawiła się z nowym, nieco zmienionym textem, bo na pewno jeszcze nigdy nie śpiewali o hacjendzie w Toruniu.
to nic nowego, prawie na każdym koncercie wstawiają w tym miejscu nazwę miejscowości w której grają Icon_wink2
kajman napisał(a):Jeden z tych utworów brzmiał bardzo interesująco, chociaż trochę odbiegała od stylu, który mi się z Dżemem kojarzy.
co masz konkretnie na myśli? nie widziałem Dżemu już ponad rok, na ostatnim koncercie na jakim byłem też zagrali 3 lub 4 utwory z nowej płyty, ale z tego co pamiętam były one raczej typowe dla zespołu.
28.03.2009 02:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #29
 
Kajman napisz chociaż kiedy wrzucisz. Icon_wink2
01.04.2009 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 703
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
No i w tym tygodniu będę miał rozdwojenie... nie jaźni, ale zawsze. Bo jak w Toruniu przesadnie koncertów nie ma, a jeżeli już to są w sobotę, to w tym tygodniu są aż 2 jednego dnia.
Z jednej strony w czwartek atakuje Raz Dwa Trzy, a z drugiej Voo Voo. Obydwa koncerty teoretycznie o 20. Teoretycznie, bo Voo Voo w bloku poezja + śpiewany Stachura + Voo Voo, więc może na Voo Voo częściowo jeszcze zdążę (na Raz Dwa Trzy mam już bilet, więc pójdę na pewno).
Szkoda, że mieszkanie mam w takim stanie, że nikogo nie wpuszczę, bo inaczej może by ktoś się dał namówić i wtedy przenocowałby u mnie (bo z Torunia nie we wszystkie miejsca można późnym wieczorem dojechać).
Obiecuję recenzję(e) nie później niż w weekend.
11.05.2009 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #31
 
Jakby to było tydzień później i posprzątałbyś mieszkanie to pewnie bym wpadł, ale wolałbym Voo Voo. Icon_wink2
11.05.2009 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości