Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tori Amos - Abnormally Attracted To Sin
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Tori Amos - Abnormally Attracted To Sin
Aż dziw, że jeszcze nikt tego wątku nie założył. Tym niemniej jednak bardzo się cieszę, że zaszczyt ten przypadł mi w udziale.
Jak już wielu z Was wie 19 maja pojawi się w sklepach kolejny album Tori Amos zatytułowany "Abnormally Attracted To Sin".

Oto okładka i tracklista

[Obrazek: 93c520a70574c892.jpg]

1. Give
2. Welcome to England
3. Strong Black Vine
4. Flavor
5. Not Dying Today
6. Maybe California
7. Curtain Call
8. Fire to Your Plain
9. Police Me
10. That Guy
11. Abnormally Attracted to Sin
12. 500 Miles
13. Mary Jane
14. Starling
15. Fast Horse
16. Ophelia
17. Lady in Blue

Dla wszystkich fanów mam także niespodziankę! Znany jest już jeden utwór z tego albumu - "Welcome To England"!!! Icon_mrgreen Nie wiadomo jeszcze czy będzie to singiel, niemniej jednak osoby zainteresowane zapraszam do nowalijek mojego GRYZONIA Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
19.03.2009 04:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
The service is unavailable.

...jak mi wrzucisz teraz oddzielnie na sendspace etc.. to jesteś ''TAKI''. Icon_wink

PS - szkoda, że na starość taka lalka się z niej zrobiła no cóż. 45 lat to już jednak wiek jest Icon_sad

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.03.2009 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Chomik faktycznie chwilowo niedostępny, a Sendspace też mi jakieś figle dziś płata.

Wobec tego wrzuciłem plik TUTAJ
19.03.2009 05:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
Re: Tori Amos - Abnormally Attracted To Sin
Jopkolog napisał(a):Aż dziw, że jeszcze nikt tego wątku nie założył. Tym niemniej jednak bardzo się cieszę, że zaszczyt ten przypadł mi w udziale.
Jak już wielu z Was wie 19 maja pojawi się w sklepach kolejny album Tori Amos zatytułowany "Abnormally Attracted To Sin".

Oto okładka i tracklista

Obrazek

1. Give
2. Welcome to England
3. Strong Black Vine
4. Flavor
5. Not Dying Today
6. Maybe California
7. Curtain Call
8. Fire to Your Plain
9. Police Me
10. That Guy
11. Abnormally Attracted to Sin
12. 500 Miles
13. Mary Jane
14. Starling
15. Fast Horse
16. Ophelia
17. Lady in Blue

Dla wszystkich fanów mam także niespodziankę! Znany jest już jeden utwór z tego albumu - "Welcome To England"!!! Icon_mrgreen Nie wiadomo jeszcze czy będzie to singiel, niemniej jednak osoby zainteresowane zapraszam do nowalijek mojego GRYZONIA Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen


kocham cie!!!!! MOJA TORI WRACA! yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO ZA ROK! 2 najwspanialsze artystki PJ HARVEY,TORI AMOS obok siebie niemat plyty wydaja

a ten numer-fajny! znow bardziej fortepian slychac!sa gitary.

chce koncert!
19.03.2009 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #5
 
No to niespodziankowego szaleństwa ciąg dalszy. Znalazłem jeszcze jeden kawałek z nowej płyty - tym razem "Fire To Your Plain". Można go pobrać (niestety z uciętym początkiem) TUTAJ Icon_mrgreen
19.03.2009 06:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Jak z uciętym początkiem, to ja się jednak chwilowo powstrzymam i poczekam kilka dni jeszcze ;D

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
19.03.2009 07:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #7
 
hmmm ze fanem Tori i wielbicielem jestem wielkim każdy śledzący moja liste wie.jest dla mnie idealna muzycznie bez wyjatku-cala dyskografia.i tak bardzo jak ja kocham tak bardzo nie podoba mi sie ta okladka-tragediaIcon_sad:(nigdy bym sie nie spodziewal ze Tori bedzie z siebi robic lalkę w tym wieku ale cóż....mam nadzieje ze muzyka bedzie na jak zwykle wysokim poziomie.pierwszy raz w historii bede sluchal jej płyty nie patrzac na okładkeIcon_smile
19.03.2009 09:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #8
 
kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
19.03.2009 09:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
aj a wzyciu nie wytrzymam, slucham wlasnie.....

fajny! jak ja uwielbiam ten jej specyficzny klimat
19.03.2009 09:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Marek napisał(a):kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
spójrz na oficjalną stronę ... to ona Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
19.03.2009 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #11
 
Yacy napisał(a):
Marek napisał(a):kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
spójrz na oficjalną stronę ... to ona Icon_wink2
wiem wiem ze ona-trudno przetrawic ale...wlasnie slucham "welcome to England" i wybaczam jejIcon_smile swietny kawalekIcon_smileIcon_smile):
19.03.2009 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
 
Marek napisał(a):
Yacy napisał(a):
Marek napisał(a):kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
spójrz na oficjalną stronę ... to ona Icon_wink2
wiem wiem ze ona-trudno przetrawic ale...wlasnie slucham "welcome to England" i wybaczam jejIcon_smile swietny kawalekIcon_smileIcon_smile):

pieprzysz marku Icon_razz2 tori wyglada pieknie! podziwiam ja ze majac lat 40stke na karku dalej jest sexbomba. gdzie takiej brytnej do niej chocby
20.03.2009 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 145
Dołączył: Nov 2008
Post: #13
 
bugman napisał(a):
Marek napisał(a):
Yacy napisał(a):
Marek napisał(a):kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
spójrz na oficjalną stronę ... to ona Icon_wink2
wiem wiem ze ona-trudno przetrawic ale...wlasnie slucham "welcome to England" i wybaczam jejIcon_smile swietny kawalekIcon_smileIcon_smile):

pieprzysz marku Icon_razz2 tori wyglada pieknie! podziwiam ja ze majac lat 40stke na karku dalej jest sexbomba. gdzie takiej brytnej do niej chocby

troche kultury kolego.naciąganie twarzy na starość jest niesmaczna-to jasne.

widzicie jaki język wkrada sie na nasze kochane forumIcon_sad WSTYDIcon_sad bez odbioru.
20.03.2009 01:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mihta Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2009
Post: #14
 
kurde, 17 utworów... brzmi złowrogo.
z całym szacunkiem i uwielbieniem, jej 3 ostatnie płyty są - dla mnie - zbyt przeładowane. wręcz - wypchane momentami watą.
nie słucham ich prawie, a nigdy w całości, gdyż szybko nużą lub irytują...
dlatego nie bez ciekawości, ale z ogromnym strachem wyglądam nowej płyty.

ps. a okładka całkiem ładna. a temu sztucznemu wyglądowi wokalistki (ktoś słusznie nazwał ją lalką) zapewne towarzyszyć będzie jakaś ideologia... (kurde, koncept-albumy Tori nie wychodzą, noIcon_frown )

mih ta
20.03.2009 05:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Chwila, chwila...lalką to ona mogła być na Americal Doll Poses, ale tutaj?

Fakt - płyty są za długie :/

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.03.2009 05:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #16
 
Zgadzam się z Wami. Tori jest maksymalistką i nagrywa mnóstwo, ale płyty faktycznie są zapchane. Na "Scarlet's Walk" było 18 kawałków (+5 bonusów na "Scarlet's Hidden Treasure"), potem 19 na "The Beekeeper", w końcu aż 23 na "American Doll Posse". Zresztą i wcześniej też tak bywało: już "Boys For Pele" była bardzo długa (18 piosenek), zaś niejakim kompromisem była 2-płytowa "To Venus And Back"...

Anyway... nie o tym miałem pisać. Kolejny ujawniony przez Tori utwór z nowej płyty - tym razem "500 Miles" - jest już dostępny na CHOMIKU . Zapraszam!!! Icon_biggrin3
20.03.2009 06:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #17
 
Marek napisał(a):
bugman napisał(a):
Marek napisał(a):
Yacy napisał(a):
Marek napisał(a):kurde przypatrzcie sie uwaznie-to wogole nie wyglada jak onaIcon_cry2 moze to dowcip kogos? to nie jest twarz tori.
spójrz na oficjalną stronę ... to ona Icon_wink2
wiem wiem ze ona-trudno przetrawic ale...wlasnie slucham "welcome to England" i wybaczam jejIcon_smile swietny kawalekIcon_smileIcon_smile):

pieprzysz marku Icon_razz2 tori wyglada pieknie! podziwiam ja ze majac lat 40stke na karku dalej jest sexbomba. gdzie takiej brytnej do niej chocby

troche kultury kolego.naciąganie twarzy na starość jest niesmaczna-to jasne.

widzicie jaki język wkrada sie na nasze kochane forumIcon_sad WSTYDIcon_sad bez odbioru.

a to niby dlaczego poprawianie urody jest zle ? wszystko jest dla ludzi, tori ani nie wypchala sobie cyckow ani nie ma jakis wielkich karpich ust.

czepiasz sie 1 zdjecia dosc slabej jakosci.......
20.03.2009 09:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #18
 
saferłel napisał(a):Chwila, chwila...lalką to ona mogła być na Americal Doll Poses, ale tutaj?

Fakt - płyty są za długie :/

niektorym to niedogodzi, za krotkie, za dlugie,za monotematyczne, zbyt duzo zmian.

jak nic widac na dloni polacy tylko narzekaja narzekaja narzekaja
20.03.2009 09:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #19
 
no i juz plyta jest !
11.05.2009 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mihta Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2009
Post: #20
ta aats
niby płyt nie powinno oceniać się wg ich długości, ale...
kolejna płyta Tori Amos, które nie potrafię dosłuchać do końca. słucham jej "na raty".
kiedyś narzekałem na 30-parominutowe płyty Stiny Nordenstam (a propos - proszę o jakieś informacje dotyczące nowej płyty...) czy też króciutką "White Chalk" PJ Harvey. zostawał niedosyt. przy ostatnich produkcjach Tori - w okolicach połowy chciałbym, żeby to był już koniec.
z "Abnormally..." wybieram "Give" i "Lady in Blue". pierwszy i ostatni utwór.

mih ta
14.05.2009 10:13 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tori Amos - Ocean to Ocean Szymek79 12 474 31.10.2021 07:28 AM
Ostatni post: inżynierek
  Tori Amos - Night Of Hunters Szymek79 7 1 714 17.09.2011 03:24 PM
Ostatni post: Marek
  Tori Amos "Midwinter Graces" Marek 5 1 392 02.11.2009 11:20 PM
Ostatni post: Yacy
  Tori Amos - Midwinter Graces ksch 1 892 19.09.2009 11:48 PM
Ostatni post: AKT!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości