Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nosowska - Coraz bliżej święta
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #21
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Ona nic nie musi, to prawda. Ale krytykować można? Icon_wink

King fajny pomysł, ale jak już minie pierwsza zwrotka to niestety już nic wielkiego się nie dzieje. Jakoś zabrakło pomysłu co z tym początkowym pomysłem zrobić dalej i po prostu piosenka "się odbywa", a przez długość robi się po prostu nudnawo w końcu.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.11.2018 11:22 PM przez Miszon.)
26.11.2018 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #22
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Mam wrażenie, że niektórzy grubo przesadzają. Co to w ogóle za oskarżenia typu "skok na kasę" czy "sprzedała się"? Przepraszam, czy ona wyciągnęła te pieniądze z waszych portfeli? Jest takim samym człowiekiem jak my i ma prawo chcieć sobie dorobić. A że zrobiła to w stylu, którym nie wszystkim się podoba to inna sprawa. To już bardziej wina producentów, że zdecydowali się na opublikowanie czegoś, co nie do końca wpasowuje się w normy świątecznej reklamy telewizyjnej. Kaśka podeszła do tego w swoim stylu i podziwiam ją za to, że ma "jaja" nagrać coś, co, jak sama zapewne dobrze wiedziała, nie spotka się z tylko i wyłącznie pozytywnym odbiorem.
A co do zarzutów wobec "medialności" Kasi - serio? Czy naprawdę wam aż tak to przeszkadza? Czy powinna się wstydzić tego, że występuje przed kamerami w programach śniadaniowych? Ma czym się chwalić - nagrała genialną (w mojej opinii) płytę i napisała świetną książkę. Mogę się tylko cieszyć z tego, że używa życia i żyje jak chce, a nie tak jak wymagają od niej inni.
26.11.2018 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #23
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Yacy, ale niechże sobie robi co chce. Szanuję Jej twórczość.

Natomiast, niestety, może zbyt idealistycznie i punkowo,
pierwsze co sobie pomyślałem to było "szkoda, że się sprzedała".
Tyle... Myślałem, że niewiele mnie zdziwi, a jednak...

Co ma w portfelu - to mnie kompletnie nie obchodzi, mimo, że mój poprzedni post można odebrać inaczej.
Chodzi mi o to, że przekroczyła granicę, której wydawało mi się, że nie przekroczy.

Coś jak Wojciech Mann z Saturnem. Mógł czy nie mógł? A u mnie niesmak pozostał.

Przepraszam za szczerość.
26.11.2018 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
(26.11.2018 11:20 PM)Miszon napisał(a):  Ona nic nie musi, to prawda. Ale krytykować można? Icon_wink
ależ można, śmiało Icon_smile2
tylko, że wiele głosów nie jest krytyką tylko czymś na zasadzie "jak on mogła!" Icon_wink2
ale w sumie to też można Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2018 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Adam, widocznie inaczej rozumiemy "sprzedanie się".
podobnie nie czuję niesmaku jeśli chodzi o Manna. może zaskoczenie, tu podobnie.
ale tylko tyle.

nie masz za co przepraszać, bo chyba każdy tu pisze szczerze Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
26.11.2018 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #26
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Miszon napisał(a):King fajny pomysł, ale jak już minie pierwsza zwrotka to niestety już nic wielkiego się nie dzieje. Jakoś zabrakło pomysłu co z tym początkowym pomysłem zrobić dalej i po prostu piosenka "się odbywa", a przez długość robi się po prostu nudnawo w końcu.
W całość płyty "T.Cover" znakomicie się komponuje. Niestety, jako pojedynczy kawałek może być odebrana tak, jak piszesz. Chociaż jestem bardziej "na tak" niż "na nie".

Gaspard napisał(a):Co to w ogóle za oskarżenia typu "skok na kasę" czy "sprzedała się"?
Cóż, przypominam sobie te czasy ze znaku zapytania i wcześniej... Możecie mnie wykląć, ale ja tak to postrzegam, przykro mi.

Co nie zmienia mojego zdania na temat płyty "Basta", która jest po prostu świetna.
26.11.2018 11:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #27
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Może to rzuci odrobinę inne światło na całą sprawę:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/co...swiateczna

WOLNE MEDIA!!!
27.11.2018 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #28
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Rety, jaka dyskusja na temat, powtórzę się, reklamy. Mój punkt widzenia jest taki, że to nie Nosowska powinna być na celowniku, tylko ludzie, którzy się dają na tę reklamę naciąć. Którzy będą to lajkować, szerować i puszczać publicznie. Bo to oni wtedy są przegrywami, którzy za darmo robią coś, co powinno się robić za pieniądze Icon_wink

I mam wrażenie, że niektórzy myślą, że "King" jest skokiem na kasę w wykonaniu Kaśki. Tymczasem to jest skok na... sam nawet nie wiem na co, ale w wykonaniu Trójki - ten cover jest w sieci OD ROKU! I nikt oficjalnie nie uznał go za singiel promujący płytę T.Cover, bo tym singlem równie dobrze mogłaby być każda piosenka. Tylko nie każdą wykonuje Nosowska...

Radio Epsilon
27.11.2018 01:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #29
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
(27.11.2018 12:27 PM)neo01 napisał(a):  Może to rzuci odrobinę inne światło na całą sprawę:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/co...swiateczna
nie bardzo wiem, co ma rzucać tu światło. Nic nowego się nie dowiedziałem, czego bym nie wiedział, czyli że to nowa wersja reklamy CocaColi.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&amp;num...gewidget=1]
27.11.2018 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #30
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
ja sobie wczoraj wieczorem jeszcze raz włączyłem i ta wersja jest zwyczajnie słaba; aklimatyczna aranżacja, jednostajny, przeprodukowany wokal, ledwie cokolwiek się dzieje w strukturze piosenki, a jak się zaczyna pod koniec, to już człowiek zdąży się znudzić; sam klip jest przyjemny, ale też zbyt rozwleczony

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.11.2018 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #31
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
nie bardzo wiem, co ma rzucać tu światło. Nic nowego się nie dowiedziałem, czego bym nie wiedział, czyli że to nowa wersja reklamy CocaColi.


[/quote]Że to firma, która właśnie teraz ma jedną z większych kampanii społecznych jakie można u nas spotkać. I że cała akcja wpisuje się w tą kampanię. Zauważ, że Kasia mówi na koniec o prezentach z serca. Może za pochopnie te osądy...

WOLNE MEDIA!!!
27.11.2018 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 399
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
neo01 napisał(a):Że to firma, która właśnie teraz ma jedną z większych kampanii społecznych jakie można u nas spotkać.
Albo coś źle przeczytałem albo jest to kampania zysków dla coca-coli. Nawet wysyłając złotówkę za każdy kod sporo na tym zarobią.
27.11.2018 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #33
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
No tak jak na każdym produkcie, tyle że teraz jest złotówka od butelki charytatywnie i o tym jest akcja.

WOLNE MEDIA!!!
27.11.2018 06:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #34
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
adameria napisał(a):Nie może.
Nikt nie jest świętą krową, za przeproszeniem.
To jest niestety grube przegięcie i gruby skok na kasę.
Popieram Adama. Uwielbiam Nosowską i jej nowa płyta jest naprawdę dobra, ale takiej hipokryzji nie cierpię.
Kasia tworzy wokół siebie otoczkę osoby unikającej tego typu akcji, a tu nagle pojawia się przebrana za Mikołaja i promuje napój gazowany Icon_eek
to się po prostu gryzie.
29.11.2018 06:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #35
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
(29.11.2018 06:37 PM)Tomekk napisał(a):  Kasia tworzy wokół siebie otoczkę osoby unikającej tego typu akcji, a tu nagle pojawia się przebrana za Mikołaja i promuje napój gazowany

A ja niezbyt kojarzę, kiedy i jak tworzyła wokół siebie jakąkolwiek "otoczkę"... W Polsce od buntu przeciwko komercji to byli jacyś przebrzmiali raperzy i punkowcy, których i tak nikt nie słucha. Poza tym jeszcze parę lat temu nagrywała jakiś hymn Męskiego Grania, co może i nie jest reklamą coca-coli, ale plasowało się raczej blisko dna artyzmu Nosowskiej. Szczerze bawi mnie, i nie rozumiem oburzenia tą reklamą. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
29.11.2018 07:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #36
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
(29.11.2018 07:58 PM)Artur.O napisał(a):  
(29.11.2018 06:37 PM)Tomekk napisał(a):  Kasia tworzy wokół siebie otoczkę osoby unikającej tego typu akcji, a tu nagle pojawia się przebrana za Mikołaja i promuje napój gazowany

A ja niezbyt kojarzę, kiedy i jak tworzyła wokół siebie jakąkolwiek "otoczkę"... W Polsce od buntu przeciwko komercji to byli jacyś przebrzmiali raperzy i punkowcy, których i tak nikt nie słucha. Poza tym jeszcze parę lat temu nagrywała jakiś hymn Męskiego Grania, co może i nie jest reklamą coca-coli, ale plasowało się raczej blisko dna artyzmu Nosowskiej. Szczerze bawi mnie, i nie rozumiem oburzenia tą reklamą. Icon_wink

No właśnie, Kasia promowanie napojów gazowanych już dawno ma za sobą Icon_biggrin

Radio Epsilon
29.11.2018 08:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #37
RE: Nosowska - Coraz bliżej święta
Artur.O napisał(a):A ja niezbyt kojarzę, kiedy i jak tworzyła wokół siebie jakąkolwiek "otoczkę"...
Cały czas mówiła, że nie lubi komercji. Nie wystąpi w reklamie. Unikała programów TV niezwiązanych z muzyką itd.

Artur.O napisał(a):nagrywała jakiś hymn Męskiego Grania, co może i nie jest reklamą coca-coli, ale plasowało się raczej blisko dna artyzmu Nosowskiej
o czym Ty mówisz? przecież hymny Męskiego Grania z udziałem Nosowskiej to były rockowe lub alternatywne utwory promujące trasę koncertową. Nie ma w ogóle czego tutaj porównywać.
29.11.2018 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  DIMoN feat. Nosowska - Chodziliśmy nocami Szymek79 1 39 20.03.2024 10:07 PM
Ostatni post: kajman
  Andrzej Piaseczny / Kacper Dworniczak - Zanim Święta Szymek79 8 353 21.11.2023 12:33 AM
Ostatni post: Miszon
  Nosowska feat. Błażej Król - Neodym Szymek79 1 103 07.10.2023 01:39 PM
Ostatni post: kajman
  Nosowska - Piękna degrengolada Szymek79 3 193 20.05.2023 04:52 PM
Ostatni post: Konrad
  Nosowska - Runo Szymek79 2 216 06.05.2023 08:56 AM
Ostatni post: kajman
  Nosowska - Przytomna Szymek79 1 112 17.04.2023 08:56 PM
Ostatni post: kajman
film NOSOWSKA feat. Natalia Szroeder - Majak kacper130700 19 666 25.03.2023 03:22 PM
Ostatni post: EVENo
  Klaudia Sobotka - Bliżej kacper130700 0 110 18.02.2023 07:58 PM
Ostatni post: kacper130700
  Tomasz Makowiecki feat. Nosowska - Nie Ma Nas Szymek79 3 592 13.01.2023 01:51 PM
Ostatni post: Szymek79
  Marissa - Zniszczyłeś mi święta Szymek79 1 167 15.12.2022 09:33 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości