Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 633
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 633
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 633 DATA 15-03-2009

[glow=blue] L /01/03 LOVE ETC - Pet Shop Boys[/glow]

01/07/02 UNDRESS TO THE BEAT - Jeanette
02/02/12 HOT STUFF - Elize
03/08/02 CAN'T YOU FEEL IT - Elize
04/ L /05 DANCING INTO DANGER - Novaspace
05/05/03 GEE - So Nyeo Shi Dae


06/06/02 SOBER - P!nk
07/03/09 SILLY REALLY - Per Gessle
08/04/03 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
09/09/11 BAKERSTREET - Michael Mind
10/NE/01 THE PARTY PLEASER - Per Gessle


objaśnienia
kolejno pozycja na liście/ pozycja w poprzednim notowaniu/ czas pobytu na liście TYTUŁ - wykonawca
NE - nowość (new entry)

Na tę chwilę trzeba było czekać bardzo długo. Tak, to prawda Pet Shop Boys ani razu jeszcze nie byli na czele listy. Nie udało się to ich największemu hitowi na liście GO WEST, ale co się odwlecze to nie uciecze. Poprzedni lider - Novaspace po dwóch tygodniach liderowania spada aż na miejsce czwarte (dawno nie było takiego spadku z pozycji lidera). Zgodnie z moimi oczekiwaniami do czołówki awansowała Jeanette Biedermann, a także najnowszy przebój Elize. Jak do tej pory panna Elise van den Horst nie wydała drugiego albumu, ale to nic dziwnego skoro swoją pierwszą płytę - IN CONTROL - wydała dopiero bodajże po ukazaniu się trzeciego lub czwartego singla. Efekt był taki, że album sprzedawał się słabo więc miałem nadzieję że nie dojdzie do powtórki z historii. Ale chyba jednak dojdzie, bo albumu jak nie ma tak nie ma a ukazały się już co najmniej dwa single.
Z czołówki wypada Per Gessle, a także (mam nadzieję, że chwilowo) Lady GaGa. Jedyna w tym tygodniu nowość na liście to drugi przebój z płyty Pera Gessle zatytułowany THE PARTY PLEASER. Choć nie jest to przebój singlowy (drugi przebój z płyty PARTY CRASHER wydany na singlu to SING ALONG) to jednak moim zdaniem zasługuje na to by to właśnie on się pojawił na liście.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.03.2009 09:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Nowy Per to też nie jest niestety ta ''świetna'' kompozycja, która jako jedyna tak naprawdę zwróciła moją uwagę w 100% na solowym krążku artysty. Szkoda, że Lady Gaga spada, znam jeszcze Elize, ale jakoś nie przepadam. PSB na pierwszym. Wow Icon_wink2
A masz jakiś wykres ich piosenek w historii twojej listy? Kto-gdzie-kiedy-jakwysoko?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.03.2009 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #3
 
Takich wykresów nie mam. Mam jedynie wykaz utworów, które znajdowały się na czele listy. Obecny utwór jest 128 liderem listy w historii notowań. Najwięcej utworów na czele listy ulokowali Roxette i DJ Bobo - po 7 utworów.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
15.03.2009 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
kolej_grzesiek napisał(a):L /01/03 LOVE ETC - Pet Shop Boys

no tak, tylko lider się tu liczy, lider zgarnia wszystko Icon_smile2

pees.
zadam jeszcze raz to pytanie, bo nie zrozumiales: masz jakiś wykres piosenek PSB w historii twojej listy? kto-gdzie-kiedy-i jak wysoko? Icon_mrgreen
15.03.2009 10:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 448
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #5
 
Nie mam. Takich rzeczy nie robię nawet w stosunku do wykonawców, którzy najczęściej gościli na liście. Ale jeśli jest taka potrzeba to mogę coś takiego zrobić dla PSB (lata 1990 - 1994 bo głównie w tych latach ich utwory gościły na mojej liście), tyle że to trochę potrwa, bo muszę poszperać trochę w archiwach. Jak się uda, to postaram się to zrobić na Wielkanoc - wcześniej nie dam rady.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
16.03.2009 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości