Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPGP notowanie 632
kolej_grzesiek Offline
głos niesłyszanych, głos niesłuchanych
*****

Liczba postów: 3 460
Dołączył: Feb 2009
Last.fm NK.pl YouTube
Post: #1
LPGP notowanie 632
[Obrazek: 1e6875e0.jpg]

EDYCJA 21 NOTOWANIE 632 DATA 08-03-2009

[glow=blue] L / L /04 DANCING INTO DANGER - Novaspace[/glow]

01/06/02 LOVE ETC - Pet Shop Boys
02/03/11 HOT STUFF - Elize
03/01/08 SILLY REALLY - Per Gessle
04/07/02 EH EH (NOTHING ELSE I CAN SAY) - Lady GaGa
05/09/03 GEE - So Nyeo Shi Dae


06/NE/01 SOBER - P!nk
07/NE/01 UNDRESS TO THE BEAT - Jeanette
08/NE/01 CAN'T YOU FEEL IT - Elize
09/08/10 BAKERSTREET - Michael Mind
10/05/03 NOT FAIR - Lily Allen


objaśnienia
pozycja w zestawieniu/ pozycja w poprzednim notowaniu/ czas pobytu na liście TYTUŁ - wykonawca
NE - nowość (new-entry)

To kolejne już notowanie w którym dochodzi do totalnego trzęsienia ziemi. Jak do tej pory, większe roszady zdarzały się co trzy - cztery notowania, a w tej edycji do takich roszad dochodzi co tydzień. Tym razem listę zdominowały kobiety - no cóż w końcu to dzisiaj ich dzień. Nawet wszystkie trzy nowości w tym tygodniu to utwory wykonywane przez płeć piękną. Największy i spodziewany skok do góry wykonali Pet Shop Boys, zresztą awans do góry odnotowały wszystkie nowości z ubiegłego tygodnia. Spada Per Gessle, który w dniu jutrzejszym ma polską premierę swojej najnowszej płyty PARTY CRASHER (nie ma co ukrywać - bardzo ładny prezent na tę okazję).
Trzy nowości to jak już wspomniałem wcześniej - trzy wokalistki. Pierwsza z nich to Amerykanka P!nk, której hit SOBER szaleje na radiowych listach przebojów już od jakiegoś czasu. Druga nowość to debiut chyba najbardziej przeze mnie oczekiwany w ostatnich latach. Jest to jedna z wielkich nieobecnych do tej pory na liście niemiecka wokalistka rockowa Jeanette Biedermann, tym razem z nieco łagodniejszym, popowym kawałkiem UNDRESS TO THE BEAT z mającego się wkrótce ukazać albumu pod tym samym tytułem. Trzecia nowość to drugi w tym zestawieniu przebój Elize - CAN'T YOU FEEL IT. Drugi jej utwór na liście wciąż znajduje się w czołówce.

WORDPRESS
YOUTUBE


낼 함깨 함깨 가야만해
Nine Muses WILD

Helax navždy
08.03.2009 09:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Słuchałem już płyty Gessle i jest przeciętna, ale jest tam jeden tak dobry numer, że może aż na moją listę wejdzie Icon_biggrin

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
08.03.2009 09:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 697
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Numer 1 znam i lubię Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.03.2009 05:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości