Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 122 z 13.03.09
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #41
 
kajman napisał(a):Czy ja gdzieś napisałem, że przesadzasz? Skoro Ci się podoba, to wrzucaj ile chcesz.
Nie, nie. Nic takiego nie pisałeś Icon_wink2 Za to inni czasami mi zwracali uwagę Icon_razz Nie miałem na myśli, że przesadzasz z Gorylami, jeżeli tak to odebrałeś Icon_wink2

[Obrazek: Kaczy93.gif]
17.03.2009 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 383
Dołączył: Jun 2007
Post: #42
 
Kaczy1993 napisał(a):
kajman napisał(a):Czy ja gdzieś napisałem, że przesadzasz? Skoro Ci się podoba, to wrzucaj ile chcesz.
1. Nie, nie. Nic takiego nie pisałeś Icon_wink2 Za to inni czasami mi zwracali uwagę Icon_razz
2. Nie miałem na myśli, że przesadzasz z Gorylami, jeżeli tak to odebrałeś Icon_wink2
1. To jest Twoja lista i nawet jeżeli będziesz miał 48 Frusciantów, Liroya i Beethovena to nikomu nic do tego. Dziwić się mogą, dziwnie komentować, ale nawet jeżeli zwracają uwagę, to Ciebie nie powinno ruszać.
2. Nawet gdybyś to miał na myśli, to masz prawo tak myśleć, a ja mam prawo się tym nie przejmować. Możemy sobie o tym podyskutować i fajnie będzie.
17.03.2009 08:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #43
 
kajman napisał(a):i nawet jeżeli będziesz miał 48 Frusciantów
Aj, żeby tylko John tyle na płycie wydał to kto wie, kto wie :roll:
kajman napisał(a):Beethovena
Bethoven to może nie, ale Mozart to ujdzie Icon_wink2 Zupełnie serio mówiąc. Podobno to był pierwszy rockman. Tylko, że wtedy się na fortepianie grało Icon_lol
kajman napisał(a):Dziwić się mogą, dziwnie komentować, ale nawet jeżeli zwracają uwagę, to Ciebie nie powinno ruszać.
O to się nie boi Icon_biggrin3

[Obrazek: Kaczy93.gif]
17.03.2009 11:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości