Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kajman30 nr 122 z 13.03.09
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):ten niebieski kolor naprawdę jest dobijający Icon_razz
Wiem o tym. Kiedy go wybierałem, myślałem, że będzie używany znacznie rzadziej. Nota bene tydzień temu chyba w ogóle go nie było.
16.03.2009 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #22
 
kajman napisał(a):3. Cieszy mnie to, chociaż raczej ich o to podejrzewałem.
Wywiad jest dubbingowy, więc jak chcesz [albo ktoś inny] to niech da znać. Icon_smile2
kajman napisał(a):7. Po pierwszym przesłuchaniu nawet był. Dobry utwór, ale dla mnie...
za dobry? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
kajman napisał(a):9. Zobaczyłeś teraz u mnie czy kiedyś na płycie?
U Ciebie.

Właśnie przesłuchuję utwory z NL i zmienił misie lider. Icon_smile2
16.03.2009 03:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):7. Po pierwszym przesłuchaniu nawet był. Dobry utwór, ale dla mnie...
za dobry? Icon_mrgreen Icon_mrgreen
1. Właśnie przesłuchuję utwory z NL i zmienił misie lider. Icon_smile2
7. Nie, coś mi w nim zgrzyta.
1. Ja dopiero w weekend się do NL zabiorę, ale masz u mnie krechę.
16.03.2009 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #24
 
1. Za co?

No i już znam Faun Fables. Icon_smile2
16.03.2009 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
abd3mz napisał(a):1. Za co?
2. No i już znam Faun Fables. Icon_smile2
1. Przyjąłem zasadę, że nie wrzucam wykonawców, którzy byli już na NL. A Ty wrzuciłeś WGB. Piękny utwór, ale żal mi Sielanki, Majstra lub innego utworu, którego już nie zgłoszę.
2. Jeżeli będziesz chciał, będziesz mógł poznać starsze nagrania, bo za chwilkę zaczynam chomikowanie.
16.03.2009 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
1. Majster bieda to rewelacyjny utwór. Poznałem go w nocnej Gitarą i piórem. Icon_smile2 Może ja coś jeszcze ich zgłoszę, chociaż oni misie wydają dość popularni.
2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2]
16.03.2009 05:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #27
 
abd3mz napisał(a):2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2 ]
Tak , lecz kajman posiada rewelacyjne nagrania z "wykopalisk" Icon_wink2
16.03.2009 05:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
abd3mz napisał(a):1. Majster bieda to rewelacyjny utwór. Poznałem go w nocnej Gitarą i piórem. Icon_smile2 Może ja coś jeszcze ich zgłoszę, chociaż oni misie wydają dość popularni.
2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2]
1. Oni mieli mnóstwo rewelacyjnych utworów, ale chyba najbardziej lubię Sielankę o domu. Ciekawe, że z piosenek WGB pochodzą tytuły programu telewizyjnego i audycji radiowej. Swoją drogą reflex mam zabójczy, bo dopiero teraz na to wpadłem, że przecież z refrenu Sielanki o domu pochodzą pewne słowa. A oto cały refren:
Szukam, szukania mi trzeba,
domu GITARĄ I PIÓREM,
a góry nade mną jak niebo,
a niebo nade mną jak góry.
2. Tak, ale być może zainteresują Cię ich wcześniejsze nagrania. Jedno już poznałeś pewnie przy okazji NL.
16.03.2009 06:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Aro napisał(a):
abd3mz napisał(a):2. Już mam ich epkę od Aro. [czytaj wcześniej. Icon_wink2 ]
Tak , lecz kajman posiada rewelacyjne nagrania z "wykopalisk" Icon_wink2
No w zasadzie to wiesz tylko o jednym. Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.
16.03.2009 06:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.
16.03.2009 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #31
 
normalnie, gadasz jak polityk..
nie jasteś przypadkiem jakimś radnym czy co?
może to mała kariera, ale zawsze Icon_wink2
16.03.2009 06:33 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #32
 
kajman napisał(a):Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.
Chodzi o Better Gunsów? Icon_wink2
16.03.2009 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #33
 
kajman napisał(a):Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.
Zapewne te ktore ja miałem masz je także a były to ; Carousel With Madonnas , In Speed , Lightning Rods oraz Poem 2 .
A przyznam że ja także jestem zainteresowany co sam wykopałeś Icon_wink2
16.03.2009 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Listoholik napisał(a):normalnie, gadasz jak polityk..
nie jasteś przypadkiem jakimś radnym czy co?
może to mała kariera, ale zawsze Icon_wink2
Radni najczęściej są bezradni, więc to mnie aż tak nie ciągnie, chociaż raz kandydowałem.
16.03.2009 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
abd3mz napisał(a):
kajman napisał(a):Nikt nie zauważył nieoczekiwanej zamiany miejsc na mojej liście. Jest to efektem mistrzostwa świata w roztargnieniu. W skrócie polega to na tym, że zamiast tytułu utworu, który faktycznie funkcjonuje na mojej liście, wpisałem tytuł innego utworu tego samego wykonawcy i to akurat takiego, który niespecjalnie lubię. Obydwa utwory mają wsparcie na innych listach Icon_lol , ale to nie zmienia faktu, że poprawiłem teraz tytuł na zgodny z faktycznym.
Chodzi o Better Gunsów? Icon_wink2
Nie ten kierunek. Icon_wink2
16.03.2009 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Ty też masz coś z wykopalisk. Ciekawe w jakim stopniu skamieniałości nam się pokrywają.
Zapewne te ktore ja miałem masz je także a były to ; Carousel With Madonnas , In Speed , Lightning Rods oraz Poem 2 .
A przyznam że ja także jestem zainteresowany co sam wykopałeś Icon_wink2
Fakt, mam. Razem z tymi i EP-kowymi wykopałem 23 pliki.
16.03.2009 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kaczy1993 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 430
Dołączył: Feb 2009
Post: #37
 
Byłoby 8 Goryli pod rząd gdyby nie Eva Casiddy... A podobno to ja przesadzam z U2 i Johnem Icon_mrgreen

[Obrazek: Kaczy93.gif]
16.03.2009 09:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bear Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 511
Dołączył: Nov 2008
Post: #38
 
zupełnie nie rozumiem co Wy w tym Mikromusic widzicie... Icon_eek2 nie ma w tej chwili bardziej irytującej mnie piosenki granej w Trójce. Głosu tej pani nie polubię nigdy.
17.03.2009 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
Kaczy1993 napisał(a):Byłoby 8 Goryli pod rząd gdyby nie Eva Casiddy... A podobno to ja przesadzam z U2 i Johnem Icon_mrgreen
Czy ja gdzieś napisałem, że przesadzasz? Skoro Ci się podoba, to wrzucaj ile chcesz.
17.03.2009 02:48 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 398
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
bear napisał(a):zupełnie nie rozumiem co Wy w tym Mikromusic widzicie... Icon_eek2 nie ma w tej chwili bardziej irytującej mnie piosenki granej w Trójce. Głosu tej pani nie polubię nigdy.
Głos tej pani to jedno, ale ta solóweczka basu, to piano, perkusja. Mi akurat głos przeszkadzał w radio, na kompie drażni zdecydowanie mniej.
17.03.2009 02:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości