Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zmiana nicka
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
zmiana nicka
Cześć.
Chciałbym wszystkich poinformować, że zgodnie z prośbą vingoe zmieniłem jego nick na mr.vingoe.
Tak więc witamy na forum, mr.vingoe Icon_wink2.
26.10.2018 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
RE: zmiana nicka
haha, witamy Icon_smile2 .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.10.2018 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: zmiana nicka
i druga zmiana nicku dzisiaj:
Grupa_TeleKuba -> kuba015
26.10.2018 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: zmiana nicka
Gratuluję pomyślnej zmiany płci....eee...nicka! Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
26.10.2018 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: zmiana nicka
To może ja też zmienię nick? Bo właściwie teraz to powinien być na przykład jakiem lub jakim ze względu na zamianę k i j w podstawie do stworzenia mojego nicka. I nawet kiedyś o tym poważnie myślałem, ale skoro wszyscy moi netowi znajomi także w realu mówię do mnie tylko i wyłącznie kajman to chyba nie ma to sensu.
27.10.2018 04:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: zmiana nicka
(26.10.2018 07:42 PM)ku3a napisał(a):  Cześć.
Chciałbym wszystkich poinformować, że zgodnie z prośbą vingoe zmieniłem jego nick na mr.vingoe.
Tak więc witamy na forum, mr.vingoe Icon_wink2.

no tak... Nicka zmienia, ale jak już przychodzi do ułożenia TOP10 choćby raz na miesiąc to już nie ma czasu. Poza tym Mr brzmi dosyć pretensjonalnie bynajmniej Icon_winkIcon_lolIcon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
27.10.2018 08:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: zmiana nicka
Konrad napisał(a):Poza tym Mr brzmi dosyć pretensjonalnie
bynajmniej xD

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.10.2018 03:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: zmiana nicka
(26.10.2018 11:28 PM)Artur.O napisał(a):  Gratuluję pomyślnej zmiany płci....eee...nicka! Icon_biggrin
Jak na ironię, parę lat później... zmieniam i jedno, i drugie.

Prosiłabym o zmianę mojego łudomianu na Noemi. W rodzaju męskim nie chcę już występować. Z góry dziękuję.

P.S. Mój dział też mógłby mieć zmienioną nazwę, bo moja lista już od 2012 roku nie nazywała się "ACL". Jej ostatnia używana nazwa to Sъstavъ Xujevъjixъ Pěsьnьjь. To też prosiłabym zmienić.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2022 08:40 PM przez Dobromiera.)
02.05.2022 08:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dyfeomorfizm Offline
ajatollah
*****

Liczba postów: 1 076
Dołączył: Oct 2020
Post: #9
RE: zmiana nicka
dobrze widzieć wzrost liczby kobiet na forum, gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia!
04.05.2022 10:42 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #10
RE: zmiana nicka
Serio zmieniasz płeć? Zawsze miałem Cię za kogoś ze sporą dawką testosteronu, że tak powiem. To oczywiście delikatny temat i z mojej strony to nic ofensywnego. Po prostu jeśli tak rzeczywiście jest to trochę zaskakujące w Twoim przypadku (ale może tylko tak tutaj to wygląda).

WOLNE MEDIA!!!
04.05.2022 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #11
RE: zmiana nicka
Też rozważam zmianę płci, tylko nie wiem, którą wybrać. Jest tyle możliwości. Zazdroszczę Ci Noemi, że tak łatwo ci poszło podjąć decyzję...

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
04.05.2022 08:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #12
RE: zmiana nicka
(04.05.2022 10:42 AM)Dyfeomorfizm napisał(a):  dobrze widzieć wzrost liczby kobiet na forum, gratuluję i życzę szczęścia na nowej drodze życia!
Dziękuję!

(04.05.2022 06:58 PM)neo01 napisał(a):  Serio zmieniasz płeć? Zawsze miałem Cię za kogoś ze sporą dawką testosteronu, że tak powiem. To oczywiście delikatny temat i z mojej strony to nic ofensywnego. Po prostu jeśli tak rzeczywiście jest to trochę zaskakujące w Twoim przypadku (ale może tylko tak tutaj to wygląda).
Myślę, że gdyby nie znaaaaczny nadmiar testosteronu, to żadna przemiana nie byłaby mi potrzebna. Icon_razz2

(04.05.2022 08:44 PM)dziobaseczek napisał(a):  Też rozważam zmianę płci, tylko nie wiem, którą wybrać. Jest tyle możliwości. Zazdroszczę Ci Noemi, że tak łatwo ci poszło podjąć decyzję...
A co tu wybierać, to jakiś supermarket? Jestem dziewczyną i tyle, szkoda mi lat, kiedy ignorowałam tyle mniej lub bardziej oczywistych sygnałów...

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
04.05.2022 09:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: zmiana nicka
Artur.O napisał(a):Prosiłabym o zmianę mojego łudomianu na Noemi
login zmieniony
07.05.2022 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: zmiana nicka
nadeszła prośba o zmianę nicku od... Noemi.
tak jak odpisałem na pw - nie wiem czy robi sobie jaja, nie kapuję o co tu chodzi i prawdę mówiąc nie obchodzi mnie to.
nick usera zostanie zmieniony po raz ostatni.
Noemi -> Dobromiera
12.06.2022 10:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
santosz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 007
Dołączył: May 2021
Post: #15
RE: zmiana nicka
(12.06.2022 10:59 PM)ku3a napisał(a):  nadeszła prośba o zmianę nicku od... Noemi.
tak jak odpisałem na pw - nie wiem czy robi sobie jaja, nie kapuję o co tu chodzi i prawdę mówiąc nie obchodzi mnie to.
nick usera zostanie zmieniony po raz ostatni.
Noemi -> Dobromiera
Icon_lol Icon_mrgreen

trolololo lololo

Karpie zjem!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.06.2022 11:14 PM przez santosz.)
12.06.2022 11:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #16
RE: zmiana nicka
Poprzedni był w każdym razie fajniejszy. Taki bardziej internetowy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
12.06.2022 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #17
RE: zmiana nicka
ku3a napisał(a):tak jak odpisałem na pw - nie wiem czy robi sobie jaja, nie kapuję o co tu chodzi i prawdę mówiąc nie obchodzi mnie to.
a nie czasem o to, że decyzje dotyczące zmiany tożsamości nie są łatwe, wymagają czasu i namysłu, i może się zdarzyć w procesie, że jednak chce się inaczej?

w sensie, naprawdę nie widzę potrzeby, żeby w takim tonie pisać publicznie; nawet jeśli jakaś decyzja czy prośba wydaje Ci się dziwna, możesz zawsze na spokojnie zapytać u źródła, zamiast insynuować trolling, jeśli nie znasz sytuacji bliżej -- to jest wyłącznie kwestia podejścia; wystarczyłaby odrobina życzliwości, tak uważam

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
13.06.2022 02:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: zmiana nicka
AKT! napisał(a):decyzje dotyczące zmiany tożsamości nie są łatwe, wymagają czasu i namysłu
Myślę, że raczej pochopnie się takiego kroku nie robi i przemyśla się to raczej dogłębnie. Ale nie jestem w takiej sytuacji i może się mylę.
13.06.2022 05:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #19
RE: zmiana nicka
Odniosłam wrażenie, że na PW dość jasno napisałam o powodzie zmiany pseudonimu... niemniej dziękuję za zmianę.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.06.2022 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości