Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
Z mojego podium nic nie zauważyłem, ale jakoś mnie to nie dziwi.
28.10.2018 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #22
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
Kajman - War na 35, Mark The Graves - w przedpoczekalni. A Twojego numeru 1 faktycznie nie ma. W sumie sam nie wiem dlaczego... ale jakoś tak wyszło.
Pociesz się, że dla mnie to najlepsza płyta po roku 2007.
28.10.2018 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 390
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
War jest taki krótki (chodzi mi o tytuł, ale utwór też), że umknął mojemu wzrokowi.
28.10.2018 05:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 502
Dołączył: Dec 2014
Post: #24
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
EVENo napisał(a):odejście Niedźwiedzia musiało być wstrząsające dla wielu osób
Jeżeli dla kogoś Lista jest kawałkiem jego życia, to oczywiście, że tak. Teraz też jest czas, że bardzo martwię się o losy Listy. Ale to już offtop.
EVENo napisał(a):wciąż mam wrażenie, że pierwsze miejsce to suma wielu innych czynników
Oczywiście, że tak. Choćby rok 2007, ubiegły rok czy nawet teledysk... Jednak od razu, przy pierwszym przesłuchaniu płyty to był mój nr 1. A dzisiaj to jest spokojnie pierwsza dziesiątka moich utworów wszech czasów. Dodam, że tego kawałka nie ma w zestawie na Trójkowy TWC.
28.10.2018 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 7 979
Dołączył: Sep 2017
Post: #25
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
adameria napisał(a):Dodam, że tego kawałka nie ma w zestawie na Trójkowy TWC.
A to wielka szkoda, bo już pomijając to, jak sobie ten utwór radził na LP3, to ogółem można uznać ten utwór za trzeci po In The End i Numb największy przebój grupy. Wskazuje na to zarówno sprzedaż, jak i liczba odtworzeń na różnych portalach.

Radio Epsilon
28.10.2018 05:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
Ja pamiętam, że tamtego notowania słuchałem gdzieś w tle, w drodze, jadąc z Warszawy do domu (wtedy jeszcze jechało się 3h jeśli nie było dużych korków, obecnie 2h jechałem w czwartek, a w nocy ze środy na czwartek to nawet 1:50 i wcale jakoś nie cisnąłem, bo spać trochę mi się chciało plus raz stałem na przejeździe kolejowym) i trochę mnie zdziwiły teksty, które rzucał wtedy Niedźwiedź, nawet się trochę wystraszyłem.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.10.2018 06:49 PM przez Miszon.)
28.10.2018 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #27
RE: Mój niezwykle szybki Top Linkin Park
moje ulubione "Points of Authority" nie załapało się do 40-stki Icon_wink
"Faint" zawsze było hajltajtem i pamiętam, jak świeżo zabrzmiało mi wtedy w 2003 "Somewhere I Belong"; kawał mojej nastoletniości dwie pierwsze płyty LP

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
29.10.2018 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój dość szybki Top Sade adameria 40 5 822 19.07.2018 11:03 PM
Ostatni post: miszony
  Mój szybki Top Coldplay (adameria) adameria 8 11 149 22.01.2017 02:50 PM
Ostatni post: adameria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości