Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Dumplings
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
The Dumplings
#315 Technicolor Yawn
#101 Kocham być z Tobą
#93 Ach nie mnie jednej
#93 Raj

Justyna Święs:
#37 Rysy Feat. Justyna Święs & Piotr Zioła - Przyjmij brak
#50 Justyna Święs - Czerwona sukienka 1t
13.10.2018 02:43 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #2
RE: The Dumplings
Słodko-słony cios #39

i tyle

ficzeringów pojedyńczych członków zespołu raczej nie liczę xD

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2018 09:39 PM przez Dobromiera.)
13.10.2018 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
RE: The Dumplings
A tego to nawet chyba nie znałem.
Wiesz, pewnie gdybyś miał top 100, to coś by u Ciebie więcej weszło.
13.10.2018 09:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #4
RE: The Dumplings
Jakbym prowadził top 100, to miałbym prawie połowę listy z utworami, które tak naprawdę średnio lubię. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
13.10.2018 10:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
RE: The Dumplings
No u mnie, gdybym wywalał utwory po max 20-30 tygodniach, to pewnie też by tak było. A tak po prostu utwory są w poczekalni miesiącami Icon_biggrin
13.10.2018 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: The Dumplings
Sama wkracza w pustkę na 26 i więcej raczej nie będzie, bo to jeden z tych wykonawców, których zdecydowałem się bojkotować.
14.10.2018 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 609
Dołączył: May 2008
Post: #7
RE: The Dumplings
Artur.O napisał(a):Jakbym prowadził top 100, to miałbym prawie połowę listy z utworami, które tak naprawdę średnio lubię. Icon_wink
Naprawdę? Ja przy stu mam co tydzień masę dylematów :o

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.10.2018 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #8
RE: The Dumplings
(14.10.2018 12:08 PM)AKT! napisał(a):  Naprawdę? Ja przy stu mam co tydzień masę dylematów :o

Jestem po prostu strasznie wybredny. Icon_razz2 Czasem szkoda mi potencjalnego 11. albo i 12. debiutu w jednym tygodniu ale to już maksimum tego, czemu jestem w stanie poświęcić uwagę.

(13.10.2018 10:54 PM)prz_rulez napisał(a):  No u mnie, gdybym wywalał utwory po max 20-30 tygodniach, to pewnie też by tak było. A tak po prostu utwory są w poczekalni miesiącami Icon_biggrin

No u mnie staże są "poplistowo-hopbęcowe", bo pasują do klasycznego 2-3-miesięcznego cyklu singlowego i mojego pojęcia "er" danych utworów. ;p

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.10.2018 12:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: The Dumplings
kajman napisał(a):Sama wkracza w pustkę na 26 i więcej raczej nie będzie, bo to jeden z tych wykonawców, których zdecydowałem się bojkotować.
Nie rozumiem... DlaczegoIcon_questionIcon_exclaim
AKT! napisał(a):Naprawdę? Ja przy stu mam co tydzień masę dylematów :o
Mam wrażenie, że ostatnio dylematy mam głównie w okolicach pozycji 50. No i na samym końcu poczekalni pod tytułem "wrzucać to na pozycję 1xx czy odpuścić?".
Artur.O napisał(a):No u mnie staże są "poplistowo-hopbęcowe", bo pasują do klasycznego 2-3-miesięcznego cyklu singlowego i mojego pojęcia "er" danych utworów. ;p
O "pojęciu er" jeszcze nie słyszałem.
No ale chyba nie jest tak, że tak szybko Ci się nudzą WSZYSTKIE utwory?
14.10.2018 12:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: The Dumplings
prz_rulez napisał(a):Dlaczego
Z powodu sprofanowania utworu Andrzeja Zielińskiego śpiewanego przez Łucję Prus.
14.10.2018 12:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #11
RE: The Dumplings
(14.10.2018 12:40 PM)prz_rulez napisał(a):  O "pojęciu er" jeszcze nie słyszałem.
No ale chyba nie jest tak, że tak szybko Ci się nudzą WSZYSTKIE utwory?

No po iluś usłyszeniach wszystko powszednieje, wiadomo. Ale po dłuższej przerwie brzmi równie dobrze jak wcześniej. Icon_wink

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
14.10.2018 01:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: The Dumplings
Artur.O napisał(a):No po iluś usłyszeniach wszystko powszednieje, wiadomo.
Zależy komu, zależy po ilu i zależy jak mocno. Mi tam Błądzę po ponad 1000 odsłuchach nadal zachwyca, chociaż faktycznie już nie tak mocno. Ale na mojej liście tkwi już ponad 5 lat. A z kolei Dobry wieczór w tym tygodniu awansuje z 16 na 3, a tu już jest 205 tydzień pobytu na mojej liście.
14.10.2018 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: The Dumplings
kajman napisał(a):Z powodu sprofanowania utworu Andrzeja Zielińskiego śpiewanego przez Łucję Prus.
Joj, jakaś wersja Ci się nie spodobała i będziesz się mścić?
P.S. Tylko dziwnym trafem stworzona w podobnej konwencji wersja "Jeszcze w zielone gramy" Darii nawet Ci się podobała. A na pewno nie na tyle, by Darię bojkotować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2018 02:45 PM przez prz_rulez.)
14.10.2018 02:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
RE: The Dumplings
prz_rulez napisał(a):jakaś wersja Ci się nie spodobała i będziesz się mścić?
To nie wersja tylko profanacja. I do tego zaśpiewana zupełnie bez uczucia (ale o to mniejsza). A że zespół potwierdza takim Rajem że spadł już na dno to sorry, ale nie zasługuje na moje zaufanie.
prz_rulez napisał(a):dziwnym trafem stworzona w podobnej konwencji wersja "Jeszcze w zielone gramy" Darii nawet Ci się podobała.
Gdzie Ty widzisz podobną konwencję? Wszystko te utwory różni. I nawet nie chodzi o to, że Daria z przeciętnej, płaskiej brzmieniowo balladki Młynarskiego wydobyła pokłady expresji i zrobiła rzecz znacznie lepszą od pierwowzoru.
14.10.2018 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 500
Dołączył: Aug 2008
Post: #15
RE: The Dumplings
Tylko że wersja Darii była ewidentnie coverem wersji Raz,Dwa,Trzy.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
14.10.2018 03:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
RE: The Dumplings
Też takie wrażenie momentami odnosiłem, ale nie jestem pewien. Ale nie zmienia tego, że i tak jest bardzo dobra.
14.10.2018 03:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
RE: The Dumplings
O oryginale "Ach mnie jednej" też można powiedzieć, że jest płaski, a The Dumplings dodali tam dramaturgię. Wszystko to kwestia osobista.
No, ale bojkotowanie wykonawców to już ogromna przesada. Jestem na nie!
14.10.2018 04:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
RE: The Dumplings
prz_rulez napisał(a):The Dumplings dodali tam dramaturgię
To raczej dramat niż dramaturgia. Jak się słucha Justyny to się ma wrażenie, że nie wie o czym śpiewa. Brzmi strasznie płasko i bezdusznie.
prz_rulez napisał(a):O oryginale "Ach mnie jednej" też można powiedzieć, że jest płaski
Może Ty możesz, ale jeżeli tak, to strasznie mnie to dziwi. Tam jest mnóstwo i liryzmu i expresji, a do tego muzyka, która to podkreśla.
prz_rulez napisał(a):Jestem na nie!
Bądź sobie na nie. Twoja sprawa.
14.10.2018 04:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
RE: The Dumplings
kajman napisał(a):Może Ty możesz, ale jeżeli tak, to strasznie mnie to dziwi. Tam jest mnóstwo i liryzmu i expresji, a do tego muzyka, która to podkreśla.
No jakiś liryzm jest, ale to nie jest liryzm wybuchających bomb i fajerwerków. Nie żebym miał coś przeciwko temu, no ale to zupełnie inny zbiór emocji.
kajman napisał(a):Bądź sobie na nie. Twoja sprawa.
Jestem przeciwko dyskryminacji, powinieneś być ze mnie dumny Icon_razz2
14.10.2018 06:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
RE: The Dumplings
prz_rulez napisał(a):liryzm wybuchających bomb i fajerwerków
No cóż, chyba kompletnie inaczej rozumiemy to słowo.
prz_rulez napisał(a):Jestem przeciwko dyskryminacji
Bojkotowanie to nie dyskryminacja. Poza tym ja nic przeciwko nim nie mam tylko nie chcę słuchać ich muzyki.
14.10.2018 06:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości