Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mychartsowy Top O.N.A.
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #61
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
a ja czytałem parę opinii pod teledyskami i z przykrością zauważyłem tonę hejtu skierowaną do Agnieszki... owszem, nigdy nie byłem jej zwolennikiem, nie lubię jej nowej muzyki, nie lubię programów z jej udziałem bo generalnie mnie drażni swoimi wypowiedziami ale szkoda człowieka... przecież każdy artysta się zmienia, jestem ciekaw co np. U2 by przeczytali na swój temat po Zooropie gdyby był wtedy YouTube... czasami cieszę się, że nie wymyślili go wcześniej Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 08:52 PM przez thestranglers.)
10.10.2018 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #62
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
(10.10.2018 08:51 PM)thestranglers napisał(a):  jestem ciekaw co np. U2 by przeczytali na swój temat po Zooropie gdyby był wtedy YouTube

Ja tam wolę to, co zostało napisane o "Songs of Innocence". Icon_biggrin

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
10.10.2018 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
wiesz, w czasach, o których piszesz przestali już dawno być inspirujący
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 09:04 PM przez thestranglers.)
10.10.2018 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Swoją drogą ponoć się sprawdziła jako pisarka. W każdym razie dzieciom jej książki się podobają.
10.10.2018 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #65
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
(10.10.2018 09:04 PM)thestranglers napisał(a):  wiesz, w czasach, o których piszesz przestali już dawno być inspirujący

Chylińska też już dawno przestała. Icon_wink A może oba podmioty się po prostu zmieniły jako wykonawcy?

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 09:25 PM przez Dobromiera.)
10.10.2018 09:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #66
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
prz_rulez napisał(a):Oraz... A co, będzie ciekawie - Słodkiego miłego życia
prz_rulez napisał(a):No to w takim razie... Crosstown Traffic! Tak trochę na przełamanie stylistyczne.
Ale jakościowe kawałki wybrałeś! Tego w praktyce nie da się słuchać. Icon_frown
I nigdzie nie mogę znaleźć tych nagrań w lepszej jakości. Icon_rolleyes

A zatem po przesłuchaniu całej antologii (jednak Chylińska solo, to już nie to samo) i odliczeniu tego co zostało już zgłoszone, na moją uwagę zasługują jeszcze:
Szkoda by było
Szpetot

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 09:49 PM przez Sundrajta.)
10.10.2018 09:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #67
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
prz_rulez napisał(a):Poza głównym tematem - Stranglersie, czy byłaby możliwość, żebyś pod koniec podawania głosowania wrzucał też info o tych utworach, które "dostały" zero punktów? Jeśli tak, to byłbym niezmiernie wdzięczny.
czemu nie Icon_wink rzadko się zdarza, ale jeśli będę pamiętał to wrzucę, jeśli nie to proszę o przypomnienie po topie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2018 02:49 AM przez thestranglers.)
10.10.2018 09:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #68
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Yacy napisał(a):w zamian za niego jest jakiś singel. formalnie Gosi Icon_lol więc nawet nie pamiętam tytułu.
Moja odpowiedź Icon_smile

(08.10.2018 11:34 PM)prz_rulez napisał(a):  OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
(...)
kontekście... Wybaczam wszystko. To będzie BOMBA topIcon_exclaim
nie przypuszczałam, że aż taka bomba to będzie... nie sądziłam, że zespół O.N.A. (i jego muzyka) jest aż tak bardzo lubiany na forum Icon_smile Icon_smile

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
10.10.2018 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Jak można przeczytać to nie przez wszystkich, chociaż akurat ja zaliczam się się do tych bardzo lubiących ten zespół. I przyznam się, że byłem w sporym szoku, gdy dowiedziałem się, że za tym wszystkim stoi Skawiński, którego nie lubię i nie cenię.
11.10.2018 08:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #70
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Miałem w latach 90-tych podobnie czyli bardzo mnie dziwiło, że Skawiński i Tkaczyk znani z tak popularnej muzyki, przeszli do rockowej branży (jak widać dzisiaj, nie na stałe) i to z tak dobrym efektem. Icon_lol
Tyle że ja Kombi lubiłem, a mimo to było wówczas zaskoczeniem, że można w tak różnych stylach wykazywać się podobną wirtuozerią. 063
Teraz już nic mnie nie dziwi. Icon_wink

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
11.10.2018 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #71
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Skawiński ma co najmniej dwa muzyczne oblicza. To rockowe to także zespół Skawalker z początku lat 90., który potem właściwie przekształcił się w O.N.A. oraz instrumentalne płyty solowe.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.10.2018 11:00 AM przez neo01.)
11.10.2018 09:03 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #72
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Ja bym zgłosił jeszcze : "Wywiad rzeka", choć z góry przyznaję, że nie znam, ale chętnie bym poznał.

Największy problem, że w sieci też go nigdzie nie ma. Albo jest trudno dostępny.
Utwór/lub cokolwiek to jest, pojawił się na singlu Nie chcę dawać tego co najlepsze.
11.10.2018 10:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #73
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
A to nie jest po prostu jakiś wywiad? Icon_wink

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.10.2018 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #74
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
A może to po prostu wywiad? Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
11.10.2018 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #75
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Może, ale ja na razie pewności nie mam. utwór/to coś ma długość 3:39.
11.10.2018 11:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #76
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Tak, znalazłem, coś mało jak na rzekę ale nie wiadomo, wtedy często dawali takie dodatki na single.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
11.10.2018 11:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #77
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
neo01 napisał(a):To rockowe to także zespół Skawalker z początku lat 90., który potem właściwie przekształcił się w O.N.A.
Słuchałem kilku nagrań Skawalkera i to zdecydowanie nie dorównywało temu, co nagrali z Chylińską.
11.10.2018 04:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 027
Dołączył: Dec 2009
Post: #78
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Być może, ale mi chodziło o inne oblicze Skawińskiego.

WOLNE MEDIA!!!
11.10.2018 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Online
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #79
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Aro napisał(a):Ja bym zgłosił jeszcze : "Wywiad rzeka", choć z góry przyznaję, że nie znam, ale chętnie bym poznał.
poczekam aż się upewnisz, w innym razie nie uznam jako zgłoszenie
11.10.2018 07:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 866
Dołączył: Aug 2007
Post: #80
RE: Mychartsowy Top O.N.A.
Dodam jeszcze, że ciekawie brzmi Agnieszka w innych językach:

Po hiszpańsku pt. "Vete Mejor Es Asi"



Oba te utwory znajdują się na płycie zamykającej działalność zespołu O.N.A. pt."To naprawdę już koniec 1995-2003"

"Lubię chleb,więc sobie zjem.
I po brzuchu się poklepię." [K. Nosowska]
12.10.2018 12:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości